Звідки беруться волосся для нарощування

Останнім часом багато жінок і дівчата вважають за краще нарощувати шевелюру. Щоб не відставати від своїх кумирів, модниці із задоволенням відвідують салони краси і вибирають довжину волосся. Однак багатьох дівчат цікавить це актуальне питання: звідки ж беруться волосся для нарощування? Про цю тему ходить багато чуток. Деякі розповідають вигадані міфи, щоб ввести в оману клієнтів, які хочуть наростити свої пасма.

Кожна дівчина мріє мати довгі розкішне волосся. Однак в нашій країні досить часто трапляються модниці, у яких тонкі і пошкоджене волосся. Відповідно, доводиться звертатися за допомогою до кращих фахівців. У наших умовах, коли екологія така забруднена, досить важко похвалитися довгою шевелюрою. У деяких трапляється так, що немає терпіння для відрощування своїх пасом. Тому багато дам звертаються до досвідчених стилістів для нарощування шевелюри.


Досить часто через гормональних порушень ріст волосся досить сповільнюється. Але модницям не доведеться турбуватися з цього приводу. Адже індустрія краси пропонує різні послуги з нарощування шевелюри. На сьогоднішній день розкішна довга шевелюра перестала бути нездійсненною мрією жінки. Якщо є бажання і достатньо грошей, тоді можна вільно звертатися до кращих стилістів нашої країни і нарощувати розкішні пасма.

Завдяки застосуванню різних методів можна з легкістю прикріпити довгі пасма на коротку шевелюру. Ця процедура робиться практично у всіх перукарень. Але все-таки багато жінок все ще не можуть знайти відповіді на поставлене запитання: звідки все-таки беруться волосся для нарощування ?.

Чутки і міфи

Іноді на вулицях можна прочитати оголошення: «Чи зацікавлені покупкою волосся за високою ціною». Це питання дійсно актуальне в нашій країні. Адже майже у всіх салонах не бракує шевелюри. У кожній перукарні можна вибрати довжину і сподобався колір волосся. Невже стільки бажаючих на нашій планеті, які хочуть розпрощатися зі своїми густими локонами і продати за певною ціною.

В Інтернеті можна прочитати багато міфів про те, звідки беруться волосся. Пропонуємо ознайомитися з деякими прикладами.

  • Шевелюра надходить в салони краси виключно за представленим оголошенню на вуличках.
  • Волосся беруть з в’язниць. У той час, коли людину саджають в камеру, в першу чергу стрижуть шевелюру. Звідси і беруться волосся і поставляються в перукарні. І в це важко повірити. Адже волосся стрижуть тільки хворим жінкам, у яких інтенсивно випадає шевелюра. Важко зберегти здорові і натуральне волосся в таких умовах. Тому можна не вірити таким міфам.
  • Майже всі психіатричні лікарні стрижуть своїм пацієнтам волосся. Щоб не втрачати таке багатство, адміністрація продає їх перукарям. Досить сумнівний факт. Однак все-таки деякі наполягають, що так і відбувається насправді.
  • Є ймовірність, що шевелюру беруть з моргу. Досить важко погодитися з такою жахливою вигадкою. Досить важко повірити в той факт, що дівчата з розкішним волоссям гинуть щодня. Швидше за все, це справжній міф.

Якщо підвести підсумки, то можна прийти до єдиної думки: розкішну шевелюру скуповують перукарі у жінок з доброї волі. Насправді, багато дівчат виставляють на продаж свої розкішні пасма, які приносять чималий дохід. Варто відзначити, що в таких країнах, як Азія і Східна Європа, рівень життя досить низький. Безробіття серед молоді сягає 60 відсотків. Тому щоб заробити на хліб багато дівчат вирощують довгі пасма і, відповідно, продають за невеликі гроші. Це єдина можливість допомогти своїй родині.


Багато дівчат і жінки укладають контракти з різними виробниками, які зацікавлені покупкою довгого волосся. У цьому договорі представлені певні вимоги. Так, вказується довжина шевелюри, спосіб правильного догляду за волоссям і, звичайно ж, оплата. Після проходження терміну дівчата голять голову на лисо і віддають свої розкішні волосся людям, з якими підписано договір.

Після пройденої процедури складається новий договір, на основі якого відбувається вирощування нових пасом. Відростити розкішне волосся вважається досить складним завданням. Тому багато дівчат і жінок ретельно доглядають за своєю шевелюрою. За певними даними, за рік шевелюра відростає приблизно від дванадцяти до п’ятнадцяти сантиметрів. Якщо правильно доглядати за шевелюрою, тоді буквально за три роки можна вільно продати довгі пасма. Варто відзначити, що в Індії існують релігійні організації. Вони збирають волосся віруючих дівчат і жінок і таким чином продають шевелюру в Західній Європі.

Жінки, які проживають в Північній Індії, схожі за типажем з дівчатами з Італії. Відповідно, волосся індійських красунь регулярно надходять до Італії. Завдяки новітнім технологіям волосся фарбуються в інші кольори і виставляються на продаж в різних перукарень, які зацікавлені в покупці довгих пасом.

Найбільш популярними волоссям вважаються слов’янські. Вони поставляються в нашу країну з сусідніх держав. Наприклад, таких як Молдова, Україна, Білорусь та інші. У цих країнах проживають жінки зі світлим пасмами. Тому саме по цветотипу більше підходять волосся дівчат з перерахованих вище країн. Особливо велике значення приділяється структурі шевелюри. Такого роду шевелюру легко забарвити в інший колір. Відповідно, вони придатні для нарощування.


Величезну роль у продажу волосся грають посередники. Вони шукають дівчат, які продають шевелюру і, таким чином, пропонують різним перукарям розкішне волосся за вищою ціною. Посередники вивішують оголошення на транспортних зупинках, таким чином привертаючи увагу молодих дівчат з розкішним волоссям.

Чи діє чужа аура після нарощування волосся

Незважаючи на те що, ходять різні чутки про надходження волосся в різні салони краси, все одно виникає питання, хто віддав свою розкішну шевелюру, чи не виникнуть проблеми зі здоров’ям після нарощування чужих волосся і т.д. Адже нікому не хочеться носити шевелюру хворих і нещасних людей. Притому що багато людей щодня розповідають по телевізору і пишуть в статтях про можливу передачу чужий аури.

Однак не слід турбуватися з цього приводу. Після нарощування розкішного волосся ви помітите, як вони переливаються на сонці і казково блищать. Якщо порівняти свою натуральну шевелюру з нарощеної, то можна знайти величезну відмінність. Нарощені волосся проходять спеціальну обробку. Завдяки новітній технології шевелюра стає натуральної і природною.


Щоб обробити волосся, потрібно пройти складний технологічний процес. Розкішне волосся обробляються по вищому якості тільки в Росії. Ви не помилилися. Цей факт є дійсним. Так як в Америці і в Європі набувають готові пасма. Вони не обробляють так, як в Росії. Всі довгі пасма, що надійшли в російські салони, мають високу якість. При нарощуванні шевелюри перукар гарантує стовідсоткову стерильність і безпеку.

Перед проведенням цієї нелегкої процедури необхідно виконати певні етапи. Для початку проводиться повна дезінфекція. Після цього шевелюру фарбують в певний колір і кілька разів миють натуральними засобами. Далі волосся поміщають в спеціальну камеру. Вони повинні висохнути при температурі 40 градусів. Після того як шевелюра повністю висохне, необхідно сортувати по структурі. У цей час відбувається механічна обробка.

Варто відзначити важливий факт, що при проходженні всіх хімічних і механічних процедур кутикули волосся руйнуються. Відповідно, фахівці покривають пасма силіконовим шаром, щоб надати натуральний блиск і сяйво. І під кінець шевелюра закріплюється на трессах (прикріплюється на тасьму).

Після пройденої процедури навряд чи вам передасться негативна енергетика чужих волосся. Не варто сумніватися, що після повноцінного обробки на волоссі не залишиться чужий аури. Шевелюра стає новітньої. Тому можна спокійно звернутися до досвідченого перукаря і зробити нарощування прекрасних волосся.

Ссылка на основную публикацию