Зручні гроші — онлайн-заявка

Чи можна спростити життя за допомогою мікропозик? Можна, якщо мова йде про позики з швидким оформленням. Найшвидший спосіб отримати мікрокредит — заповнити заявку на сайті комерційної організації. Сервісами, які надають такі можливості, обзавелося більшість сучасних мікрофінансових організацій, таких як Вівус, Манімен, Вкармане і т.д. Це економить час і гроші і співробітників, і клієнтів, а консультанти гарячих ліній дадуть відповідь на питання, як отримати гроші на Яндекс.Деньги і багато інших платіжні системи.

Позики від МФО Зручні гроші

Мікрофінансових організація Зручні гроші в 2017 році надає можливість оформити один з 5 різних позик на вибір. Отримати їх може громадянин РФ з постійною реєстрацією на території РФ (вік — від 18 років).

Умови надання позик

Для кожного з 5-ти варіантів позик є свої умови надання:

  1. Зручний. Оформляється на строк до 20 днів під 2% в день. Мінімальна сума позики — 3 тисячі рублів, максимальна — 20 тисяч.
  2. Підприємець. Надається індивідуальним підприємцям з системою лояльності для постійних клієнтів (знижується відсоткова ставка). Тут можна оформити від 3 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на термін до 30 днів. Процентна ставка — 1,8% в день.
  3. Під заставу ПТС. Сума позики може досягати 80 тисяч рублів, а термін — один рік. Процентна ставка по кредиту — 0,2% в день. При оформленні знадобиться паспорт, водійське посвідчення, документи на ТЗ.
  4. Пенсійний. Позика можуть оформити пенсіонери при наявності пенсійного посвідчення. Мінімальна сума позики — 3 тисячі рублів, максимальна — 20 тисяч. Оформлення договору проводиться на термін до 30 днів під 1,2% в день.
  5. Власник бізнесу. Тут можна оформити кредит на 30000 по двох документах: паспорту громадянина РФ і свідоцтво про Державну організації. Термін користування позикою — до 30 днів, процентна ставка — 1,8% в день.

Як оформити і погасити позику?

На сьогоднішній день оформити позику можна двома способами:

  1. Заповнення заявки на сайті. Необхідно заповнити анкету і дочекатися дзвінка фахівця. У разі схвалення клієнт запрошується в офіс для підписання договору.
  2. Оформлення в офісі. Подача і очікування рішення по кредиту в офісі займе близько 15 хвилин, після чого відразу буде підписаний договір і видано позику готівкою.

Необхідно звернути увагу на те, що дистанційний сервіс обслуговування МФО Зручні гроші тимчасово недоступний, але найближчим часом відновить роботу, тому поки оформити і погасити позику можна тільки в офісі компанії.

Порада: не дивлячись на те, що сервіс онлайн-заявок тимчасово призупинив роботу, отримати консультацію по кредиту можна у онлайн-консультанта в спеціальному вікні на сайті компанії. Крім того, працює цілодобова гаряча лінія.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Якщо мова заходить про рішення тимчасових фінансових труднощів, на допомогу приходять позики мікрофінансових організацій або кредитна карта Феррарі. Але кредитну карту, як і будь-який кредит, доводиться оформляти заздалегідь, а іноді часу на це немає. Звернувшись в МФО Зручні гроші, можна бути впевненим, що в разі схвалення вдасться отримати невелику суму на термінові потреби протягом 15 хвилин. Компанія пропонує вигідні умови і програму лояльності. Тут можуть отримати позику і працюють клієнти, і підприємці, і навіть пенсіонери. Також доступний і заставний мікрокредит. Вигідні умови та швидкість оформлення роблять послуги компанії найбільш привабливими.

Ссылка на основную публикацию