Зони фен шуй: активація секторів простору

Якщо правильно визначити зони фен шуй в квартирі і організувати простір в будинку відповідно до канонів древньої китайської філософії, можна значно поліпшити своє життя. Поговоримо про те, як це зробити.

Як визначити зони по сторонах світу

Визначення зон проводиться за допомогою компаса та плану приміщення. На нього потрібно нанести сторони світу і розкреслити простір відповідно до них.

Як це зробити швидше і простіше всього:

 1. Визначте, де у вашій квартирі знаходиться північ — це відправна точка для подальшого поділу простору.
 2. Накресліть схематичний план квартири і відзначте на ньому всі сторони світу. Потім розділіть від центру на дев’ять рівних частин.
 3. Готово! Можна приступати до активації кожної зони квартири і організації простору в них.

За що відповідає кожний сектор простору:

 1. Північний схід — зона мудрості і знання. Тут повинен розташовуватися кабінет або робоча зона. У цьому просторі панує дух освіти, тому воно найбільш підходить для навчання і саморозвитку.
 2. Північний Захід — зона помічників та подорожей. Правильна організація простору сприяє тому, що в будь-яку важку хвилину життя у вас знайдеться сильний покровитель, який допоможе вирішити всі проблеми і вибратися з кризи.
 3. Схід — зона сім’ї. Вона відповідає за здорові взаємовідносини між домочадцями, їх самопочуття — фізичне і психічне. Допомагає зберегти узи шлюбу міцними, жити в щасті і гармонії.
 4. Захід — зона дітей і творчості. Ідеально підходить для розміщення дитячої кімнати. Якщо правильно організувати простір, діти будуть гармонійно рости і розвиватися, полюблять вчитися і завжди стануть радувати батьків своїми успіхами.
 5. Південний схід — сектор багатства, одна з найважливіших частин квартири. Те, як буде організовано простір тут, безпосередньо впливає на фінансовий достаток і матеріальне благополуччя. Гроші — це теж енергія, яку необхідно активувати.
 6. Південь — зона слави, яка відповідає за соціальний статус і реалізацію людини в суспільстві. Якщо її активувати, у вас ніколи не буде проблем в комунікаціях з людьми, ваша думка буде цінуватися, а авторитет стане незаперечним.
 7. Південний захід — зона любові і шлюбу. Дуже важливо приділити цій зоні уваги людям, які поки самотні і не зустріли другої половинки. Організовуючи простір, ви підвищуєте шанси знайти щасливі і гармонійні взаємини, активуєте потоки сексуальної енергії.
 8. Центр квартири — це зона здоров’я. Вона відповідає за самопочуття всіх, хто проживає в будинку. Не тільки за здоров’я, але також за фізичну привабливість. Саме з організації простору в цьому секторі потрібно починати в першу чергу.

Планування сучасних квартир не завжди вдала з точки зору фен-шуй. Грошова зона, наприклад, може перебувати в місці розташування санвузла, що вкрай несприятливо. Якщо ви не використовуєте спеціальні китайські талісмани, гроші будуть буквально витікати в унітаз.

Поговоримо про те, як використовувати фен-шуй для дому та активувати всі зони правильно.

Активація секторів простору

Щоб енергія в просторі циркулювала і наповнювала приміщення, важливо правильно активувати кожен сектор і виключити негативні фактори.

Деякі рекомендації:

 1. Для активації зони кар’єри розташуйте в ній офісне обладнання — тут можна поставити комп’ютер, стаціонарний телефон, розставити фотографії з колегами і начальством. Також сприятливо впливає на сектор предмети, що символізують енергію води.
 2. У зоні мудрості і знань має бути досить яскраве освітлення. Подбайте про те, щоб світла в просторі було більш, ніж достатньо. Якщо денного світла мало проникає в кімнату, встановіть додаткові світильники з потужними лампами.
 3. Для активації зони помічників і подорожей розмістіть в ній фотографії з вашими близькими друзями. Повісьте на стіни зображення людей, яких ви вважаєте своїми духовними наставниками. Також можна тут повісити карту бажань, на якій ви відзначили місця, в яких мрієте побувати.
 4. Приберіть із зони сім’ї весь антикваріат, металеві предмети і фотографії покійних родичів. Наповніть простір живими кімнатними рослинами і барвистими зображеннями природних пейзажів.
 5. Зону дітей і творчості прикрасьте яскравими акцентами. Подбайте про яскравому освітленні, розставте всюди обереги, розвісьте на стінах малюнки ваших дітей або якісь їхні вироби.
 6. Для активації зони багатства розмістіть там спеціальні грошові талісмани. Цьому сектору протегує енергія води, тому можна розмістити предмети, які її символізують. Ідеальне рішення — акваріум або кімнатний фонтан.
 7. У зоні слави краще поставити всілякі грамоти, дипломи, нагороди та кубки, які ви отримували. Активують енергію всілякі статуетки з натурального каменю.
 8. У зоні любові потрібно розмістити парні предмети: фігурки тварин, янголят, свічки, серця, м’які іграшки. Дуже добре впливають на енергетичну обстановку статуетки птахів.
 9. У центрі зони здоров’я обов’язково повинна розташовуватися яскрава кришталева люстра. Якщо це їдальня або вітальня, під джерелом світла поставте стіл, за яким стануть збиратися домашні.

Подивіться відео по темі:

Поради та рекомендації

Важливі моменти, про які потрібно знати:

 • До активації кожної із зон потрібно очистити приміщення від скопилася негативної енергії. Для цього проведіть ретельне генеральне прибирання, а потім пройдіться по квартирі з воскової свічкою, читаючи молитви або мантри.
 • Розміщуйте в кожному з секторів не більше трьох китайських талісманів. Якщо їх буде дуже багато, це створить перешкоди для безперешкодної циркуляції позитивної енергії Ци.

На фен-шуй сподівайся, та сам не зівай: думайте не тільки про те, як активувати кожну зону енергетично, а й тому, що ви можете зробити в реальному житті для досягнення успіху в цій сфері.

Ссылка на основную публикацию