Зона любові по фен-шуй в квартирі: поради та рекомендації по декору інтер’єру

Зона любові по фен шуй в квартирі знаходиться в південно-західному секторі. Правильна організація простору зі східних канонам наповнить ваш будинок енергією любові, допоможе зробити відносини щасливими і гармонійними або знайти свою другу половинку.

Розташування зони любові

Що робити, якщо про відносини з коханим чоловіком поки залишається тільки мріяти? Як вирішити проблеми в парі, якщо сварки і конфлікти виникають немов з нічого? Не завжди допомагають розмови і звернення до сімейних психологів. Прихильники фен-шуй вважають: проблема може ховатися в неправильній організації простору вашого будинку.

Якщо енергія любові в квартирі пригнічується або циркуляція її порушена, це відбивається на тонким тілі мешканців. В результаті вони або залишаються самотніми, або не можуть побудувати нормальних відносин.

Саме тому так важливо знайти зону любові, правильно її облаштувати і активувати. Згідно з ученням фен-шуй, вона розташована в південно-східній частині будинку. Це правило поширюється для будь-яких жител, незалежно від їх планування.

Ідеально, якщо в цей бік знаходиться спальня, тому що в цій кімнаті найбільша концентрація любовної енергії. Якщо ж ні, потрібно буде активувати зону за допомогою східних талісманів.

Підготовчий етап

Перш ніж ви почнете облаштовувати зону любові за канонами-фен шуй, її потрібно підготувати.

Що необхідно зробити:

 1. Віднесіть на смітник всі старі, непотрібні речі, які роками зберігалися в кімнаті. Безжально позбудьтеся від тих предметів, якими давно не користувалися. Вони не тільки захаращують простір, а й заважають енергії вільно текти.
 2. Зробіть генеральне прибирання: в кімнаті не повинно бути ні пилинки. Загляньте в важкодоступні місця. Ретельно отмойте вікна і дзеркала, вони повинні виглядати ідеально чистими.
 3. В кінці потрібно провести очищення на тонкому плані. Запаліть пахощі, пройдіться по кімнаті з воскової свічкою. Можна в цей час читати молитви або мантри, щоб підвищити енергетичні вібрації.

І вже після підготовки можна починати облаштування любовної зони.

організація простору

Після того, як ви знайшли зону любові в будинку, можна приступати до її облаштування.

Рекомендації по організації простору наступні:

 1. Щоб активувати любовну енергію, розставте по кімнаті парні предмети, які асоціюються у вас з романтикою і любов’ю. Це всілякі статуетки янголят, птахів, милих звіряток. Покладіть на ліжко парна кількість подушок, розставте парами ароматичні свічки. Дуже сприятливим вважається східний талісман — фігурки качок-мандаринок. Взагалі вся «пташина» атрибутика годиться.
 2. Сектору любові протегує стихія Землі. Тому потрібно прикрасити інтер’єр відповідними предметами. Це все, що символізує родючість, а також дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння, мінерали. Також необхідно дотримуватися принципу парності.
 3. Приберіть все, що може символізувати самотність: ваші самотні фотографії, картини з сумним сюжетом. Замініть їх зображеннями з квітковими композиціями або романтичними абстракціями.
 4. Півонії в фен-шуй вважаються символом любові. Штучні або живі квіти потрібно розставити в керамічні вази.
 5. Подбайте, щоб у кімнату проникало достатню кількість денного світла. При необхідності підсильте освітлення за допомогою світильників. Ідеальним варіантом вважаються люстри з кришталю або скла — вони буквально притягують позитивну енергію.

Не менш важливо дотримуватися правильної колірної гами, тому що кожен відтінок відповідає певній стихії і впливає на емоційний стан людини.

Вибір кольору для зони любові

Строгих обмежень по вибору кольору для спальні немає. Дуже важливо, щоб інтер’єр кімнати вам подобався. Ви повинні відчувати в ньому себе розслаблено і спокійно. Тому яскравих, кричущих відтінків краще уникати.

Які кольори вважаються сприятливими для облаштування спальні з точки зору фен-шуй:

 • Всі відтінки зеленого — це кольори стихії Землі, тому вони будуть активізувати і посилювати її спокійну енергетику;
 • Червоний — колір пристрасті. Він не повинен бути основним, але можна зробити кілька яскравих акцентів. Активізує сексуальну енергію, допомагає залишатися привабливою для чоловіків;
 • Білий — колір гармонії. Ідеальний варіант для сімейних пар, які вже довгий час, а ось молодятам не підійде.

Подивіться відео про те, як облаштувати зону любові в квартирі по фен-шуй:

Поради та рекомендації по декору інтер’єру

Всю основну інформацію ми вже розповіли, але є додаткові рекомендації, якими ви також можете користуватися.

Вони такі:

 1. Купіть кілька свічок червоного і білих квітів. Розставте їх попарно по кімнаті (1 червона, 1 біла в парі). Це і створить романтичну обстановку, і додасть затишку, і активізує любовну енергію в приміщенні.
 2. Чи не впускайте в спальню сторонніх людей. Для гостей вона завжди повинна бути закрита. В ідеалі перебувати тут можете тільки ви і ваш обранець.
 3. З цієї причини дівчатам в пошуку не рекомендується часто приводити додому різних партнерів. Це погано не тільки з моральної точки зору. Енергія кожного чоловіка, який спить з вами в одному ліжку, впливає на загальну енергетичну обстановку приміщення.
 4. Вкрай небажано ставити в спальні комп’ютер, телевізор, ноутбук та інші електронні гаджети. Вони створюють острівці мертвої енергії, яка заважає Ци циркулювати по кімнаті.

І, нарешті, дуже важливо стежити не тільки за зовнішньою обстановкою, але і за своїм внутрішнім станом. Негативні емоції і думки впливають на ваше оточення, порушують гармонію простору. Тому намагайтеся залишати їх за дверима будинку.

Ссылка на основную публикацию