Зона багатства по фен-шуй в квартирі: як посилити дію стихій

Зона багатства по фен шуй в квартирі розташована в південно-східній стороні. Якщо активувати і облаштувати цей сектор за всіма правилами, ви зможете легко отримувати і віддавати гроші, збільшити свій дохід і вирішити фінансові проблеми.

Розташування

За правилами фен-шуй зону багатства потрібно облаштувати на південному сході квартири. Скористайтеся компасом, щоб визначити, яка кімната відповідає грошовому сектору.

Згідно східної філософії, грошову енергію можна активувати за допомогою правильної організації простору. Для цього потрібно знати, в якій кольоровій гамі оформляється інтер’єр, які грошові талісмани підсилюють енергію багатства. Дотримуючись простих правил, ви легко облаштуєте фінансовий сектор, що дозволити вирішити матеріальні труднощі.

підготовка

До того, як ви станете облаштовувати простір в кімнаті, зону багатства потрібно підготувати, очистити від негативної енергії, щоб дозволити позитивної безперешкодно циркулювати по приміщенню.

Що потрібно робити:

 1. Позбутися від зайвого мотлоху і речей, якими давно не користуєтеся. Вважається, що все це сприяє накопиченню негативної енергії, встановленням фінансових блоки. Тому віднесіть на смітник предмети, які зберігаються в шафах роками.
 2. Зробіть генеральне прибирання. У кімнаті не повинно залишатися ні пилинки. Загляньте в усі важкодоступні місця, звільніть простір від бруду, сміття і пилу. Провітріть приміщення, щоб впустити в нього свіже повітря.
 3. В кінці потрібно очищення кімнати на тонкому плані. Для цього потрібно пройтися по ній з восковою свічкою, запалити пахощі. Самим «грошовим» ароматом вважається ефірна олія пачулі. Проводити очистку можна з молитвами або мантрами — їх звуки підвищують позитивні енергетичні вібрації.

І тільки після того, як очистите простір, можна приступати до його облаштування.

Чого не повинно бути в зоні багатства

Для кожного предмета в квартирі по фен-шуй відводиться своє місце. Дуже важливо не зберігати в секторі багатства наступні речі:

 1. Антикваріат. Старовинні предмети, якими користувалися кілька поколінь людей — це скупчення їх енергетики. Ви не можете знати, наскільки сприятливою вона була. Тому краще не ставити антикваріат в секторі багатства. Раптом він раніше належав бідній людині?
 2. Відро для сміття. Це скупчення негативної енергії, яка буде «гальмувати» поява грошей у вашому житті. Смітник, немов чорна діра, стане «всмоктувати» в себе позитивну енергетику простору, не залишаючи вам шансів розбагатіти.
 3. Всі зламані і зіпсовані предмети. Їх взагалі небажано зберігати в будинку. Або чините, або викидайте. Позбавляйтеся від звички тримати різний мотлох «на чорний день».
 4. Гербарії, ікебани, зів’ялі квіти і кактуси мають мертвої енергетикою, яка не дасть активувати зону багатства в будинку. Їх не можна тримати в квартирі, щоб не накликати на себе фінансові проблеми.
 5. Холодильник. Якщо в секторі багатства за планом приміщення розташована кухня, постарайтеся прибрати холодильник в інше місце. Його енергетика «заморозить» ваші фінансові можливості.
 6. Камін — символ вогненної енергії, яка може сприятливо впливати на ваше життя, але не в зоні багатства. Камін більше підходить для сектора любові або кар’єри.

Якщо у вас немає можливості позбутися від усього перерахованого вище, потрібно хоча б нейтралізувати негативну енергетику предметів за допомогою східних талісманів, які символізують водну стихію. Це декоративні фонтанчики, картини з морськими пейзажами, акваріум з живими рибками.

Активація

Щоб зона багатства початку «працювати», її потрібно активувати. Важливо врахувати все: колірне рішення інтер’єру, розташування меблів і декор.

Рекомендації такі:

 1. Грошовий сектор завжди повинен бути добре освітлений. Прекрасно, якщо вікна виходять на сонячну сторону. В іншому випадку потрібно подбати про придбання яскравих світильників. Вчасно міняйте перегорілі лампочки.
 2. Якщо в кімнаті є дзеркала, в них не повинна відображатися вхідні двері. Відображення буде направляти грошову енергію назад, не дозволяючи їй вільно циркулювати.
 3. Якщо в секторі багатства знаходиться ванна або туалет, це несприятливий знак з точки зору фен-шуй. Гроші в такій сім’ї будуть витікати в унітаз, не затримуючись надовго. Щоб нейтралізувати негатив, повісьте над дверима в санвузол кристали, дзвіночки або музику вітрів.
 4. Спальня в грошовій зоні — прекрасний варіант. В даному випадку сектор багатства активується автоматично. Також непогано, якщо грошова зона доводиться на вітальню.
 5. Кольорову гаму приміщення потрібно оформляти в зелених, фіолетових, синіх або золотих тонах. Вважається, що вони залучають гроші в будинок, допомагають відшукати нові джерела доходу.

Подивіться відео по темі:

Як посилити дію стихій

Зона багатства знаходиться у владі двох стихій — Води і Дерева. Щоб активувати грошовий сектор, потрібно декорувати простір відповідними символами.

приклади:

 1. Для активації енергії Дерева поставте в кімнаті квіткові горщики з живими рослинами. Ідеальний варіант — грошове дерево. Якщо ви не любите доглядати за квітами, їх можна замінити картинами з квітковими композиціями або натюрмортами.
 2. Для активації енергії Води прекрасно підходять кімнатні фонтани і акваріуми з живими рибками. Ці предмети потрібно утримувати в ідеальній чистоті.
 3. В крайньому випадку просто поставте в секторі багатства скляну ємність, наповнену чистою водою. Регулярно міняйте воду, щоб вона не застоювалася і не засмічується від кімнатного пилу.

Доповнити інтер’єр можна різними східними талісманами з китайськими монетками, картинами із зображенням елементів Водної стихії (водоспади, моря, річки і океани).

Ссылка на основную публикацию