«Золотошукач» — гра з виведенням грошей

Багато людей знаходять роботу в соцмережах, яка приносить їм не тільки моральне задоволення, але і цілком пристойний заробіток. Якщо у них немає можливості багато часу приділяти обраним проектам, то слід звернути увагу на ті бізнес-ідеї, які не вимагають постійної присутності. В даному контексті можуть бути розглянуті гра на біржі, робота копірайтером, онлайн-ігри з реальним виведенням грошей. У тому випадку, якщо людині необхідний додатковий заробіток, йому варто розглянути як варіант гру «Золотошукач».

Особливості гри «Золотошукач»

Гра «Золотошукач» є економічний проект, що дозволяє учасникам заробляти на виконанні завдань гроші і виводити їх на електронні гаманці. Величезна кількість любителів інтерактивних розваг вже протягом декількох років перебувають в грі. Їм пропонується займатися пошуком золота, яке в подальшому підлягає реалізації промисловцям. Щоб добути золотий порошок, користувачам необхідно придбати спеціальний інструмент. В даному випадку мова йде про лопатах, які реалізуються тільки оптовими партіями (і не за ігрову валюту, а за реальні гроші).

Зверніть увагу: незважаючи на запевнення творців проекту, що ця гра не вимагає вкладень, учасникам, які планують отримувати дохід, доведеться робити інвестиції. На основі всіх зроблених користувачами вкладень буде сформований призовий фонд, який дістанеться одному щасливчику.

Яку мету повинні ставити перед собою гравці?

Головною метою, яка ставиться перед кожним гравцем, є видобуток золотого порошку, який допоможе їм сформувати свій перший віртуальний капітал. Для його реалізації необхідно робити поставки дорогоцінного металу на заводи, які використовують його в якості основного ресурсу для виробництва. Варто відзначити, що як видобуток золотого порошку, так і вибір покупця відбуваються у випадковому режимі. Перед користувачем з’являються різні осередки, з яких він повинен вибрати найбільш цікаву і прибуткову.

Зверніть увагу: ігровий проект дозволяє учасникам зібрати великий запас золотого порошку, так як за умовами немає необхідності його реалізовувати відразу після видобутку. Користувачі можуть тривалий час вичікувати відповідний момент для його вигідної реалізації.

Які перспективи є у гравців?

За час свого існування гра «Золотошукач» стала воістину народним проектом. Такий статус йому було присвоєно невипадково. Такий тривалий термін існування гри обумовлений тим, що учасники постійно роблять інвестиції, які і дозволяють їй залишатися на плаву. Кожен гравець знає про призовий фонд, тому, сподіваючись на його отримання, докладає всіх зусиль для активного просування в проекті. Якщо не пощастило стати переможцем, то учасник не впадає у відчай і продовжує очікувати свій щасливий випадок.

За умовами цього «народного ігрового проекту» стати його учасниками можуть тільки ті особи, які досягли повноліття. Таке обмеження встановлено тому, що гра є азартною і передбачає проведення різних маніпуляцій з фінансами. Якщо користувач відповідає цьому критерію, то йому необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації, уважно вивчити правила і відразу приступити до виконання завдань.

Зверніть увагу: фінансуванням ігрового проекту займаються не тільки учасники, які роблять інвестиції, а й організатори. Якщо комусь пощастило і він став переможцем, то виграш йому виплачується негайно.

Інвестиції в гру

Для кожного учасника ігрового проекту безкоштовно надається доступ до нього, а також не стягуються комісійні за проведення різних фінансових маніпуляцій. Основні інвестиції будуть робитися для придбання лопат, які витрачаються дуже швидко, через що у гравця постійно спостерігається потреба в цьому інструменті. Сьогодні можна на різних інтернет-проектах заробити ігрову валюту для онлайн-ігор. Для цього потрібно пройти реєстрацію на спеціалізованих сервісах і почати виконувати нескладні завдання. Отриманий заробіток буде зараховуватися на електронні гаманці, з яких вже можна буде робити інвестиції в гру «Золотошукач».

В якості основної ігрової валюти розглядається тільки золотий порошок. Щоб його добути, користувачеві необхідно використовувати лопату для перекопування виділеної території. За допомогою цього інструменту викопуються мішечки, які необхідно розкривати і витягати з них золотий порошок. Отримана нагорода буває завжди різною, наприклад, 1 кг або 1 гр.

Важливо: кожна людина, яка вирішить зареєструватися в проекті, може пройти цю процедуру абсолютно безкоштовно. Йому не потрібно буде відкривати для цього рахунок і поповнювати його невеликими сумами. Але якщо він думає, що зможе виграти гроші без вкладень, то глибоко помиляється.

Ігровий процес

Кожен новачок може пройти кілька тестових партій, щоб зрозуміти суть ігрового процесу. Після того, як йому стануть зрозумілі умови, він може приступити до виконання завдань:

  1. Необхідно робити покупку порожнього мішка і трьох паків лопат, які мають різну вартість — від 40 до 300 рублів. Після цього робиться ставка (використовуються кнопки — і +), під час якої встановлюється її розмір — від 1 DEM до 1 000 DEM.
  2. Учасник переноситься до скелі, яка має десять кам’яних виступів (на них виростають чагарники і високогірні квіти). Йому необхідно послідовно подолати кожну щабель. Вкрай важливо дотримуватися обережності, так як необережний рух може закінчитися обвалом. При проведенні розкопок гравець може абсолютно вільно витрачати лопати (в цьому питанні немає обмежень). На допомогу старателеві видається сходи, яка виконана з мотузки і жердинок.
  3. Збираються і відкриваються мішки, з яких витягується нагорода у вигляді золотого порошку (багато мішки виявляються порожніми).
  4. Процес реалізації золотого порошку проводиться наступним чином: гравець збирає золотий порошок; виконується поставка на заводи; користувачеві виставляється рахунок і нагорода (він повинен вибрати секундомір, після чого йому буде надано термін і цінник). Тут часто доводиться ризикувати, так як розмір доходу від продажу буде залежати від того, яку комірку вибере користувач (він може бути як максимальним, так і мінімальним).

Важливо: гра «Золотошукач» не передбачає одночасне участь двох гравців. Вона розрахована тільки на можливість особистого заробітку і індивідуальну взаємодію.

Дуже часто зустрічається ситуація, при якій учасник знайшов дуже багато порошку, але не зміг його весь реалізувати. В процесі реалізації нагороди на завод він не зможе отримати всю суму відразу, так як між сторонами укладається договір, згідно з яким оплата проводиться щодня, рівними частинами. Цей алгоритм можна зрозуміти на прикладі:

  • Гравець знайшов 5 кг золотого порошку.
  • Нагорода була реалізована за 500 рублів.
  • За договором встановлено термін для розрахунку 10 днів.
  • Оплата буде проводитися протягом 10 днів по 50 рублів.

Процедура виведення зароблених в грі грошей

Кожен учасник гри «Золотошукач» повинен в процесі реєстрації зробити прив’язку електронного гаманця до свого облікового запису. Після того як він отримає свій виграш, зможе відразу вивести його на гаманець. Одним з головних переваг цього ігрового проекту є відсутність необхідності платити комісійні за виведення коштів. Учасники виводять стільки грошей, скільки вони заробили, при цьому відсутні будь-які обмеження щодо сум. Ігровий проект співпрацює практично з усіма банками і платіжними системами, які здійснюють операції з електронною валютою.

Порада: якщо учасник отримав невеликий виграш, він може залишити його на своєму ігровому рахунку. Їм він зможе скористатися в будь-який момент, наприклад, якщо захоче ризикнути і продовжити гру.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні користуються великою популярністю онлайн-ігри, які дозволяють заробляти і виводити гроші. Наприклад, ігри «Квітковий бізнес», «Русский фермер» і т.д. Плануючи зареєструватися на такому проекті, кожна людина повинна уважно вивчити правила і вимоги. Гра «Золотошукач» з реальним виведенням грошей не вимагає при реєстрації відкривати і поповнювати рахунки. Учасникам доведеться робити інвестиції для придбання інвентарю, без якого неможливо проводити розкопки. Паралельно вони можуть заробляти ігрову валюту на партнерських програмах, на залученні рефералів, на додаткових іграх.

Ссылка на основную публикацию