Золоті карти Сбербанк Visa Gold і MasterCard Gold

Більшість популярних і великих банків випускають власні кредитні картки. І Сбербанк, звичайно, не виняток. Цей банк має цілий спектр пропозицій по кредитних картах на будь-який смак, а карти з найбільшим кредитним лімітом і вигідними умовами кредитування називаються золотими.

Золота картка Ощадбанку — що це таке?

Золота кредитна карта від Ощадбанку — це преміальна карта з додатковими послугами, бонусами і найбільш вигідними умовами обслуговування. Сьогодні банк пропонує кредитні картки Visa та MasterCard Gold.

Кредитна карта Visa Gold від Ощадбанку

Кредитна карта Visa Gold видається Ощадбанком на наступних умовах. По-перше, кредитний ліміт набагато більше, ніж у будь-якій іншій популярній карти — до 600 тисяч рублів. Видається вона в рамках так званого персонального пропозиції клієнту від банку. Процентна ставка по кредиту — від 25,9%, а обслуговування картки здійснюється безкоштовно. Крім того, за допомогою кредитної картки можна користуватися і без комісії, якщо ви скористаєтеся послугою так званого пільгового періоду, який у цієї карти становить 50 днів.

Кредитна карта Visa Gold — переваги і недоліки

Ви можете отримати таку кредитну карту з лімітом набагато більше, ніж у звичайних карт, а також оформити карту на пільгових умовах за індивідуальним пропозицією банку, які включають в себе знижену процентну ставку, знижену вартість обслуговування і кредитний ліміт, розрахований персонально для кожного клієнта. Всі ці привілеї ви можете отримати, якщо є активним клієнтом Ощадбанку. А мінус полягає в тому, що, якщо ви не є клієнтом Ощадбанку, вас позбавлять цих привілеїв, але це не означає, що ви не зможете оформити дану карту.

Кредитна карта Visa Gold — умови

Отже, щоб отримати дану карту, вам необхідно:

  • Звернутися в одну з філій Ощадбанку;
  • Надати комплект документів: паспорт, довідки про доходи, документи, що підтверджують стаж і трудову зайнятість.
  • Написати заяву на отримання карти.

Ваша заява буде розглянута протягом 2-х робочих днів, і про рішення вашого питання вас сповістять.

На пільгових умовах ви також можете оформити карту, якщо є клієнтом банку, а саме:

  • Чи отримуєте на карту Ощадбанку пенсію або заробітну плату;
  • У вас є вклади в Ощадбанку;
  • Ви оформили споживчий кредит у цьому банку;
  • Чи користуєтеся дебетовою карткою від Ощадбанку.

Щоб дізнатися, чи готове ваше предодобренное пропозицію від Ощадбанку, потрібно або оформити заявку прямо на сайті організації, або прийти з паспортом в офіс. Якщо ви не підходите під категорію клієнтів Ощадбанку, ви все одно можете отримати кредитну карту. Різниця буде в тому, що відсотки по кредиту вам можуть призначити більше — в межах 25,9-33,9% в рік, а обслуговування карти обійдеться в суму до 3 тисяч рублів на рік.

У будь-якому випадку, чи отримуєте ви карту на загальних або пільгових умовах, ви повинні бути не молодше 21 року і не старше 65 років, бути громадянином Російської Федерації і мати постійну реєстрацію на території країни.

Порада: дана карта дуже зручна великим лімітом, але варто врахувати і те, що у Ощадбанку дуже багато і інших пропозицій по кредитних картах. Тому перед тим, як вирішите оформити Visa Gold або MasterCard Gold, дізнайтеся більше про інших продуктах. Зробити це можна в офісах, на сайті організації або за телефоном гарячої лінії, на якій вам дадуть відповідь практично на всі питання не тільки по кредитних картах, але і кредитами, ставками по внесках в банках СПб на сьогодні, по системам страхування і іншим запитам.

Visa Gold — кредитна карта Сбербанк, як користуватися?

З кредитними картами Visa Gold і MasterCard Gold ви можете виробляти практично ті ж самі операції, що й зі звичайною дебетовою карткою. У тому числі ви можете і зберігати на ній власні кошти. Якщо ви розраховуєтесь карткою за покупки в інтернеті і магазинах, вам ще й не доведеться оплачувати комісію. Однак комісія за зняття готівки з кредитної картки Ощадбанку дорівнює 3% від суми, але при цьому не менше 390 рублів.

Поповнювати картку ви зможете будь-яким зручним вам способом. Це може бути стандартне поповнення через банкомат готівкою, переклад з іншої картки, а також ви зможете вивести гроші з PayPal на карту Ощадбанку або будь-якого іншого електронного гаманця.

Кредитна карта Ощадбанку Visa Gold — пільговий період

Для цієї карти, як і для карти MasterCard Gold, передбачений так званий пільговий період — період часу, в який банк не нараховує відсотки по заборгованості. У цих карт пільговий період становить від 20 до 50 днів в залежності від того, коли на ній почався звітний період (30 днів, протягом яких ви робите покупки по кредитній карті. Вказується в звітах мобільного банку). Після того, як звітний період закінчується, починається платіжний, який становить 20 днів. У цей період ви вносите суму, якої бракує на вашу кредитну карту. Таким чином, пільговий період становить звітний період разом з платіжним. Якщо ви за цей період покриєте заборгованість по кредитній карті цілком, можете розраховувати на те, що відсотки вам не будуть нараховані.

Кредитна карта MasterCard Gold про Ощадбанку

Чи відрізняється золота Visa від золотої MasterCard? Практично ні. Умови надання кредитної картки точно такі ж. Єдина відмінність полягає в тому, що це різні платіжні системи, а значить, може виникнути тільки питання про зручність використання і відповідності вашої карти при різних оплатах і знятті готівки в банкоматах світу.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Золоті кредитні карти від Ощадбанку хороші великими лімітами і пільговими умовами для клієнтів цього банку. До того ж процентна ставка не така висока, а для оформлення карти величезних пакетів документів не знадобиться.

Ссылка на основную публикацию