Зняття підв’язки з нареченої — сценарій і відео традиції

З весіллям пов’язано безліч звичаїв, цікавих і символічних. Одним з таких є зняття підв’язки з нареченої. Сценарій обряду зазвичай пропонує провідний, але молодята також можуть підготуватися і вибрати для себе оригінальний спосіб. Головне щоб все було продумано, закохана пара діяла злагоджено і чітко.

витоки звичаю

Коли підв’язка стала символом якнайшвидшої одруження, встановлено не було. Адже спочатку цей аксесуар використовувався за прямим призначенням — підтримці панчіх. У Середньовіччі вважалося великою удачею роздобути клаптик сукні нареченої. Такі грубі заходи нікому б не сподобалися. Тому дівчата стали надягати витончений аксесуар собі на ногу, з ним вони могли без жалю розпрощатися, і зняття його проходило без жертв.

Молодята переймають деякі традиції, що прийшли із Заходу. Якщо їх дотримуватися, то майбутня дружина повинна на весіллі бути не з однієї підв’язкою, а з двома. Перша, яка знаходиться ближче до коліні, знімається і кидається неодруженим хлопцям. А друга залишається молодятам на пам’ять. Її зніме законний чоловік вже після свята, залишившись з дружиною наодинці.

Різновиди весільного аксесуара

Підв’язка може бути виконана з будь-якого матеріалу, від щільного до майже прозорого. Прикрашена камінням, бісером та стрічками. У весільних салонах представлено безліч варіантів: широкі, вузькі, з рюшами, з мереживом. Дівчина може зшити аксесуар самостійно, вишити символічну напис у віршах на виробі. Головне, потрібно дотримуватися поєднання кольорів. Виріб повинен гармоніювати з панчохами і сукнею. Деталь гардеробу нареченої кріпиться за допомогою гумки або застібки. Важливо щоб зняття проходило легко і швидко.

способи організації

Зняття весільного аксесуара відбувається відразу після кидання букета нареченої незаміжнім дівчатам. Тільки тепер сценарій розігрується між холостими чоловіками. Молодята замислюватися над тим, як зняти підв’язку оригінально, щоб цей момент запам’ятався гостям. Є різні варіанти розвитку даного дії:

  1. Новоспечена дружина може сама непомітно спустити виріб до щиколотки, зробити це за ширмою або поки всі відвернені танцями. Такий варіант підійде для тих, хто хоче приховати від сторонніх досить інтимну деталь.
  2. Наречений виробляє зняття підв’язки з ноги нареченої на очах у публіки. Розгортається спиною і кидає вишикувалися за ним хлопцям заповітну дрібничку. Хто зловить, той і одружується найближчим часом. В супровід звичаєм може звучати відповідна музика.
  3. Для сміливих пар з відмінним почуттям гумору підійде такий варіант: дівчина ставить ніжку на стілець і закочує плаття так, щоб була видна заповітна смужка тканини. Наречений повинен зубами здійснити зняття, що не задіюючи при цьому руки. Зняті в даний момент фотографії назавжди залишаться доказом відчайдушності молодої пари. А гості повеселяться на славу.
  4. Аксесуар можна не кидати, а розіграти між претендентами. Влаштувати конкурс на вибування. Самий спритний і сильний виграє приз.
  5. Можна додати в обряд жартівливу нотку. Після того як наречений зніме підв’язку з ноги молодої дружини, він сховає виріб. А замість нього кине очікує натовпі сімейні труси або плавки. Паре варто добре подумати, чи оцінять гості подібний жарт і не образяться.
  6. Для молодого чоловіка можна влаштувати випробування. Перед тим як відбудеться зняття дрібнички, йому потрібно буде виконати деякі завдання, які запропонує ведучий.

Після обряду тамада може запропонувати щасливчику, поймавшему мереживний аксесуар, станцювати з дівчиною, яка стала володаркою букета. У деяких сценаріях хлопця після танцю, під оплески гостей, одягає весільну виріб на ногу дамі.

Для успішної організації весілля потрібно врахувати безліч традицій, однією з яких є зняття підв’язки з нареченої. Сценарій може бути розроблений самими молодими або тамадою. Важливо, щоб він був в концепції свята, підходив по тематиці і стилю. Оригінальний і смішний спосіб для нескромних пар ви можете подивитися на відео:

Ссылка на основную публикацию