Значення руни Кано: характеристики, область застосування в магії

Руна Кано є символом розкриття і втілення. У характеристиці Ральфа Блюма вона описується як «руна, що дарує оновлену ясність». Відрізняється дуже потужним дією, забезпечує формування і орієнтацію будь-якої діяльності людини, а також наповнює потрібною силою для реалізації цієї діяльності.

Другим властивістю руни Кано є розкриття. Обидва властивості руни пов’язані один з одним, адже не представляється можливим втілення в життя будь-якої ідеї без розкриття себе. Фото руни Кано:

Характеристики руни Кано

 • Руна має дві назви: в деяких джерелах можна зустріти її інший варіант написання — Кеназ.
 • виявляє людини навколишнього світу.
 • їй протегує богиня Нерта.
 • Символами руни виступають  — полум’я і енергія. Кано уособлює собою волю і енергію, рушійну кожною живою істотою. Воля допоможе людині наповнити своє життя світлом і ясністю, але важливо, щоб дії відбувалися свідомо і людина рухався в правильному напрямку. Полум’я несе в собі грайливість і небезпека. Зазвичай Кано відповідає за просвітлення, але в деяких випадках може призводити до хворобливого усвідомлення проблем.
 • Дерево цієї руни — сосна.
 • зодіакальне сузір’я — Риби (в періоді з 19.02 по 5.03).
 • Руна асоціюється з числами 28 і 3.
 • Кано є енергетичною і оборотної руной.

Магічне застосування руни Кано

У магії використовуючи руну Кано можна посилити сприйнятливість і свої почуття, а також стати більш впевненим у своїх силах, ініціативним, поліпшити стан свого здоров’я.

Часто її застосовують жінки в період зачаття, щоб їх майбутня дитина володів певними якостями. Подобається Кано і творчим людям, які бажають в повній мірі реалізувати в життя свої творчі задуми. Мисливці, геологи, археологи і представники схожих професій застосовують Кано для пошуку потрібних предметів.

В цілому сфера магічного застосування Кано дуже велика, але частіше за все руну використовують, коли хочуть зосередити свою волю для реалізації задуманої мети.

Крім цього, Кано виступає найголовнішою Цілющою рунню, вона допомагає позбутися від різних патологічних процесів в організмі.

Більше цікавої інформації про руні Кано дивіться в наступному відео:

Значення руни Кано в мантиці

Коли ви гадаєте по одній руні, і вам попадається Кано, рада для вас на даний момент — проявляйте більше наполегливості і активності, намагайтеся заводити нові ділові і дружні зв’язки, організуйте собі захоплюючу поїздку.

Зараз прекрасний час, щоб удосконалювати себе. Варто раз і назавжди розпрощатися з усіма страхами, почати дисциплінувати себе і більше довіряти навколишнього світу.

 • У сфері інтуїції. Завдяки підказкам від свого внутрішнього «Я» ви зможете дізнатися інформацію, приховану від сторонніх очей.
 • В емоційній сфері. Ви відрізняєтеся комунікабельністю і допитливістю. Основна проблема, яка заважає вам знаходити спільну мову з іншими людьми, ваше мінливість. А особисте життя може не складатися, так як ви відрізняєтеся надмірним упертістю.
 • У професійній сфері. Для вас підходящими заняттями стануть робота продавця, вченого, наукового діяча, вчителя, підприємця або туристичного агента. Також вам непогано даються окультні науки.
 • У сфері фізичного здоров’я. Ви швидко реагуєте на те, що відбувається і маєте високий фізичний потенціал.
 • У сфері розуму. Успіх в бізнесі вам допоможе отримати ваша природна гнучкість і витонченість розуму. Вам легко справлятися з різними життєвими ситуаціями, ви відчуваєте, яке рішення найвірніше.

Рада руни Кано: більше уваги приділяти своїй інтуїції, вона вбереже вас від різних неприємностей. Намагайтеся також не відстоювати всіма силами свою правоту.

Які можливості дарує руна Кано

 • У прямій позиції: Ви можете по максимуму реалізуватися в багатьох сферах життя. Кано надає можливість розкривати свої творчі здібності та реалізовувати їх в життя. Також вам під силу пізнати чисту і яскраву любов, як на чуттєвому, так і на сексуальному рівні.
 • У перевернутої позиції: Потрібно концентруватися, усвідомлювати необхідні дії. Зараз найважливіше подивитися на себе з боку, без оцінок і упереджень.

Від чого застерігає руна Кано

 • У прямій позиції: Не потрібно занадто захоплюватися. Кано посприяє розкриттю всіх ваших природжених талантів, але ви зможете максимально проявити тільки невелика їх кількість, тому не слід розпорошувати свою енергію даремно. В любовній сфері слід також час від часу виступати стороннім спостерігачем, адже через сильний вогонь і захопленості ви можете постраждати від самообману.
 • У перевернутої позиції: Даний період часу не надто затягнеться, тому не ставитеся до нього надто негативно. Намагайтеся концентруватися на позитиві, а не на негативі.

Рекомендація руни Кано

 • У прямій позиції: Зараз у вас є можливість пробувати різні заняття, щоб для себе зрозуміти, якими здібностями ви володієте, а можна направити свою енергію в одному напрямку і почати розкривати її по максимуму. Намагайтеся гармонійно поєднувати душевні пориви з ясністю думок.
 • У перевернутої позиції: Не відмовляйтеся від чого-небудь раз і назавжди. Говорячи про любовній сфері потрібно зрозуміти, що ви ніколи не навчитеся по справжньому цінувати світ, поки не поживете якийсь час у темряві. Тільки відчувши повну порожнечу життя, ви зможете по достоїнству оцінити всі її принади. Щодо сфери талантів це означає, що навіть якщо сьогодні ви цілком приділяєте себе домашньому господарству, не факт, що завтра ви не зможете стати знаменитим поетом або живописцем. Життя змінюється, і кожен новий день змінює нас самих, а в який бік — це вже залежить від нас.

Тепер ви знаєте значення руни Кано і зможете правильно застосовувати її для поліпшення свого майбутнього. Перед цим радимо вам вивчити правила роботи з рунами і дотримуватися їх, щоб не постраждати від помилок.

Ссылка на основную публикацию