Значення молодших арканов Таро в різних розкладах

У цьому матеріалі ми розкриємо значення Молодших Арканов Таро. Колода Таро включає в себе 78 карт, що належать до Старшим або Молодшим Арканом. Ця стаття розповість про те, що символізують собою Молодші Аркан, їх особливості та значення в розкладі.

Характеристика Молодших Арканов

56 Молодших Арканов показують, яким чином буде відбуватися певна подія в житті. Якщо Старші Аркан говорять про те, що буде відбуватися з людиною, то Молодші показують, як буде розвиватися ситуація в просторі і часі. Тому кожна карта має свій сенс і емоційне забарвлення.

Молодші Аркан мають 4 масті: Мечі, Жезли, Пентаклі і Кубки. У свою чергу кожна масть ділиться на 4 фігурні карти і 10 числових. До фігурним відносяться: Паж, Лицар, Король і Королева. Числові карти — це Туз, Двійка, Трійка, Четвірка, П’ятірка, Шістка, Сімка, Вісімка, Дев’ятка і Десятка.

Масті молодших Арканов характеризують 4 природні стихії — воду, вогонь, повітря і землю.

 • Палиці символізують стихію вогню, мають рішучістю і наполегливістю.
 • Чаші уособлюють воду і відрізняються емоційністю, чутливістю і дбайливістю.
 • Мечі відносяться до стихії повітря, мають розвинене мисленням, схильні до критики і сумнівам.
 • Пенткалі є проявом земної стихії, кажуть про надійність, матеріальних благах.

Як правило, Молодші Аркан застосовуються при ворожінні на події, що відбуваються в повсякденному житті:

 • Двійки мають негативне значення в розкладах через суперечливості та відсутності гармонії.
 • Трійки, крім масті Мечів, більш стабільні і стійкі, тому вважаються позитивними картами.
 • Четвірки закриті і відокремлені, через це роблять перешкоди.
 • П’ятірки відносяться до негармонійним картками.
 • Шістки і Сімки мають позитивне значення.
 • Вісімки відрізняються бездіяльністю, а дев’ятки мають негативний тлумачення.
 • Десятки, за винятком масті Мечів, досить позитивні.
 • Туз підсилює головні особливості своєї масті.
 • Пажі зазвичай вказують на конкретну людину, але можуть говорити також про можливості або шанс, який надає доля. Зазвичай зображують молодих юнаків або дівчат.
 • Лицарі символізують людини або обставини, при яких відбувається дія.
 • Король і Королева вказують на впливових або владних людей з вашого оточення.

Тлумачення Молодших Арканов Таро

жезли

Жезли зазвичай співвідносяться з кар’єрних сферою, бізнесом, новими проектами і творчою діяльністю. Асоціюються з вогняною стихією і такими астрологічними знаками, як Овен, Стрілець і Лев.

 1. Туз. Говорить про те, що доля дає вам шанс для подальшого розвитку. Чи означає правильний вибір і вдалий збіг обставин, матеріальну прибуток. Вказує на активність в діях, приплив нових сил. Початок нових відносин і успіх в роботі.
 2. Двійка. Спокій і розміреність у відносинах, байдужість і байдужість. Відстороненість від партнера і втрата інтересу до роботи. Сімейний союз, заснований не на любові, а на корисливих інтересах.
 3. Трійка. Вказує на початок нового періоду в житті, який буде радісним і успішним. Обіцяє перспективну роботу, пов’язану з комерцією або торгівлею. Союз з коханою людиною буде щасливим і надійним. Міцне здоров’я або зцілення від хвороби.
 4. Четвірка. Виконання бажань, досягнення поставлених цілей, період процвітання. Дружні стосунки, засновані на безкорисливості і взаєморозуміння. Нові перспективи та плани в кар’єрі. Гарне здоров’я і отримання радості від життя.
 5. П’ятірка. Суперництво, конфліктні ситуації і час показати себе з кращого боку. В особистих стосунках можливі сварки і нерозуміння. Конкуренція в роботі.
 6. Шістка. Каже про успішне завершення поставлених завдань, перемогу над труднощами і подолання перешкод. В особистому житті панує взаєморозуміння і примирення. В роботі можливе підвищення і висновок вигідного контракту.
 7. Сімка. Чи означає боротьбу за свої погляди і переконання. Вам доведеться зіткнутися з нерозумінням і критикою. Відносини знаходяться під загрозою розриву через ревнощів або перешкод. На роботі можлива конкуренція і конфліктні сітуаціі.Советует стежити за своїм здоров’ям.
 8. Вісімка. Вказує на здійснення поставлених цілей, активну життєву позицію та добрі звістки. Карта позитивна в сфері любові. Пік творчої активності та успіхів. Енергійність і хороше здоров’я.
 9. Дев’ятка. Каже про замкнутості і почутті, що насувається. Невпевненість в своїх силах. Страх перед відносинами, зациклення на невдачах.
 10. Десятка. Період боротьби з перешкодами і труднощами, важке відновлення сил, життєві негаразди. Втома від відносин або їх повна відсутність. Можливі проблеми зі здоров’ям.
 11. Паж. Каже про нові перспективи, успіх в справах і роботі, просуванні ідей і планів. Нові знайомства та захоплення. Гарне здоров’я.
 12. Лицар. Вас чекають цікаві події, зміна обстановки і пригоди. Пристрасні і гарячі відносини, в яких немає місця нудьзі і буденності. Захопленість роботою.
 13. Королева. Вказує на сильну і харизматичну жінку, яка володіє рішучістю та магічними здібностями. Можливе виникнення нових відносин або зміна існуючих в кращу сторону.
 14. Король. Характеризує впевненого у своїх силах чоловіка, який буде надійною опорою. У відносинах панує гармонія і взаємопідтримка. Прагнення до самореалізації і розкриття талантів.

мечі

Мечі вважаються найбільш підступною, впливовою і фатальний мастю серед молодших Арканов Таро. Символізують силу і владу, які використовуються в корисливих інтересах. У розкладах найчастіше вказують на загрозу, ризик, перепони на шляху, застосування сили і деспотизм.

Мечі уособлюють інтелект і добре розвинене логічне мислення. Позитивні риси, властиві масті Мечів: хоробрість, авторитетність, енергійність і підприємливість. Але вплив, який чинить астрологічний елемент Повітря, провокує конфліктні ситуації, ненависть і злобу.

Як правило, поява в розкладі Мечів віщує серйозні небезпеки і загрозу для життя. Також можливі стихійні лиха або серйозні хвороби. Дізнатися, які саме неприємності загрожують, допоможуть сусідні карти в розкладі. Вони також можуть пом’якшити витікаючу від Мечів небезпеку.

Придворні аркани вказують на людей, які народилися під такими знаками Зодіаку: Близнюки, Водолій і Терези.

Кубки

Це масть радості, благополуччя і удачі. Символізує почуття любові у всіх проявах, доброту, милосердя і безкорисливість. Каже про наявність щирої дружби або серцевої прихильності.

Кубки уособлюють близьких людей з вашого оточення, на яких можна покластися. Це люди, які можуть в будь-який момент прийти на допомогу.

Явища, які характеризують Кубки, позитивні і сприятливі. Це все найкраще, що можна очікувати від життя: любов, дружні відносини, позитивні події і ситуації і добре самопочуття. У розкладах Кубки можуть також вказувати на поліпшення ситуації і пом’якшувати неприємні обставини, викликані іншими мастями.

Чаші уособлюють стихію води і пов’язані з водними знаками Зодіаку. Це Риби, Рак і Скорпіон. Символізують емоційну сферу відносин, особливо, якщо в розкладі багато Кубків. Для цієї масті характерна загострена сприйнятливість, сентиментальність і вразливість.

пентаклі

Це масть, що уособлює матеріальний добробут, достаток і високий соціальний статус. Пентаклі зображують комерційну діяльність, банківську сферу і торгівлю. Характеризують забезпечених і авторитетних людей, які можуть надати підтримку.

Події, що описуються цією мастю, теж пов’язані з матеріальним достатком і грошима. Можливе отримання спадщини, допомога впливових людей, звільнення від боргових зобов’язань.

Масть Пентакль уособлює земну стіхію.Прідворние карти описують представників земних знаків Зодіаку: Тельця, Козерога і Діву.

Дізнатися докладніше про значення кожного Аркана вам допоможе відео:

Ссылка на основную публикацию