Значення кольору весілля і його вплив на долю молодят

У моду міцно увійшла традиція робити весілля в одному або двох домінуючих кольорах. В основному молоді сім’ї вибирають свої улюблені відтінки, рідко замислюючись про енергетичне значення тієї чи іншої палітри. Між іншим, за старих часів люди вірили, що обраний тон урочистості впливає на все подальше життя подружжя. Чи справді є вплив в значення кольору весілля на долю пари або це просто красиві історії? Сказати важко, але істина в цих билинах все ж є: святкова гамма повинна гармоніювати з характерами молодят.

червоний прекрасний

Саме слово «червоний» походить від слова «прекрасний». На Русі раніше говорили — «красна дівиця», так підкреслювалося, що дівчина дуже красива. Також цей колір вважається святковим, призначеним для особливих і важливих днів. Весілля — як раз один з таких подій, тому тут вогняна палітра доведеться як не можна до речі.

Ще червоний символізує милосердя і любов. Особливо сильна романтична прихильність до цього тону в європейській культурі. Ще в середні віки в Європі нареченої виходили заміж в сукнях з червоного матеріалу. Робили дівчата це для того, щоб доля була до них прихильною, а любов завжди була в їх шлюбному союзі.

Оформлення на весілля в даному стилі підійде емоційним молодятам, які бажають яскравого вираження своїх почуттів, впевнених в собі і своєму обранцеві. Якщо вам підходить значення описуваного кольору, але ви не хочете відходити від традиційного вбрання нареченої, ви можете розглянути варіант червоно-білої стилістики урочистості. З точки зору енергетики та впливу на долю, різниця не суттєва.

У стилі бордо

Бордовий багато в чому схожий на червоний, він також асоціюється з достатком і розкішшю, підходить впевненим у собі людям з сильним характером. Однак головна його відмінність від найближчого брата по палітрі в тому, що його вважають за краще натури більш консервативні і не схильні до зайвої емоційності. Дуже добре виглядає в поєднанні з білим.

океан любові

Якщо вам як і раніше цікаво значення кольорів весілля, а попередні відтінки не ваш варіант, то вам варто звернути увагу на холодні тони. Синій енергетично пов’язаний з океаном і асоціюється з нескінченністю його вод. Також цей колір означає вірність, щирість, мудрість і розсудливість. Вважається, якщо молодята обрали його для свого торжества, то доля їх бути вірними один одному, шанувати сім’ю і бути опорою для своєї другої половини.

Блакитний — це знак вірності в шлюбі, в ньому теж закладена енергія води. Крім цього блакитний є кольором чесності, щирості, чистоти і прохолоди. Походить від слів «голуб» і «глибокий». Вважається улюбленим тоном творчих натур. Тепер ви знаєте, що означає колір весілля в стилі нескінченності океану. Свій океан почуттів в даній тематиці краще виявляти в холодний період. Зима 2017 року — саме час для синьо-блакитний палітри.

фіолетова таємниця

Якщо вам однаково подобаються як холодні, так і гарячі тони, але ви не знаєте як вибрати на весілля щось одне, то вам варто звернути увагу на фіолетовий колір. Він зібрав у себе пристрасність червоного і спокій синього. Також йому притаманні таємничість, практична мудрість і поєднання протилежностей. Тож не дивно, що цей тон люблять люди з суперечливим характером. Значення фіолетового може бути різним, але найчастіше на одруженні — це спосіб сказати, що для гармонійного союзу необов’язково любити партнера, досить мати спільні інтереси. Фіолетовий пов’язує долі людей, які не вважають любов головною життєвою цінністю.

Мікс з моря і зелені

Ще один тон, який зібрав в собі характер інших відтінків — бірюзовий, він складається з міксу блакитного з зеленим. Його значення — це віра, зцілення і вміння співчувати. Бірюза допомагає утримувати контроль над почуттями і досягати заповітних цілей. Весілля в бірюзовому стилі допоможе створити атмосферу легкості і невимушеності.

символ романтики

Бузковий — це вибір романтичних натур, оскільки він символізує загадковість, ніжність і креативність. Вважається, що подружжя вибрали для торжества саме цей відтінок чекає світла доля і міцна прихильність один до одного.

Безумовно, вірити чи ні в значення кольору весілля — особиста справа кожного. Але як це приємно — провести один з головних днів у своєму житті в відтінках, про значення яких хочеться сказати — так, це про мене! Сподіваємося, ми допомогли вам розібратися з тим, що означає той чи інший варіант весільного оформлення.

Ссылка на основную публикацию