Значення карти Імператриця Таро в розкладі

Карта Імператриця Таро в єгипетській версії колоди відома під назвами «Ізіди» або «Іштар». З позиції астрології аркані відповідає планета Венера, яка знаходиться в знаку Зодіаку Телець — символі родючості. А міфологічно Імператрицю часто прирівнюють з Деметрой або Геей (тому на карті часто присутні зображення квітів, плодів і колосків — символи способу Великої Матері).

Зображення карти Імператриця Таро

Поглянувши на цю карту Таро, ми можемо спостерігати величний трон, що знаходиться посередині чудового саду, а на троні сидить сама Імператриця. Через сад тече чиста річка, її береги наповнені красивими зеленими рослинами. Господиня (так ще називають Імператрицю) сидить дуже розслаблено, на її голові красується корона з зображенням дванадцяти зірок (символи кожного з знаків Зодіаку).

Якщо звернутися до Таро Ери Водолія, то в ньому ми побачимо дещо іншу символіку, що не порушує при цьому сакрального сенсу карти. Тут Імператриця також сидить на троні, але змінюється навколишнє оточення — тепер це зал в стародавньому кам’яному замку. Стіни і підлога з каменю виступають символами фундаменту, стабільності і величності.

За вікнами видно чисте небо блакитного кольору, зал заливає чистий Божественне світло. В руках у Господині можна помітити колосся (символізують собою родючість і життя), а також державу (уособлення могутності). На її плечі накинута царствена попона.

У позі Імператриці гармонійно поєднуються свобода і величність. Вона уособлює собою повний спокій виключно тому, що в повній мірі усвідомлює свою силу, владу і відповідальність, отримані понад.

Також можна розглянути символ Венери: у ряді колод він намальований на щиті, найчастіше в сердцеобразной формі, іноді його наносять безпосередньо на трон Господині.

Яке значення має Імператриця Таро

Венера з Тельцем є ідеальний варіант астрологічного відповідності Третьому Аркану. Опиняючись у володіннях Тельця, Венера остаточно сформувалася чуттєво і отримала їх повну стабільність.

Вона не тільки любить сама, а й ділиться своїми знаннями з оточуючими. Неможливо заперечувати її жіночність і найбільшу силу, котрі народжують нове і величне.

Крім цього, Венера символізує життєву силу, надихає для того, щоб жити.

Значення 3 аркана Таро в прямій позиції

Імператриця виступає символом прекрасної земної любові, яка приносить свої плоди (весілля, потомство), при цьому зовнішнє з’єднується з внутрішнім. Аркан говорить про те, що якась діяльність, що стосується вас, добігає кінця і можна розраховувати на успіх. Початкова стадія завершилася.

 1. У діловій сфері: відкриття широких просторів для бізнесу. Імператриця вкаже на партнерство, успішне ведення ділових зустрічей. Перехід на нову, цікаву роботу з високою заробітною платою.
 2. У здоров’я: стан покращиться, легке перебіг пологів.
 3. В особистому житті: буде укладений офіційний шлюбний союз. Карта також віщує побачення, любовні зізнання. Найчастіше описує зрілу заміжню даму, що має владу.
 4. Характеризує живого, енергійного, непосидючого людини, який постійно шукає щось нове, терпіти не може рутину. Володіє підприємницькою жилкою, має багато особистої енергії, але може бути поверхневим.
 5. Радить не боятися нового, сміливо робити крок йому на зустріч. Оновлюйте інформацію, займайтеся розширенням свого кола спілкування. За інших благополучних картах — можна погоджуватися на шлюб.
 6. Задумане вами обіцяє здійсниться.

У перевернутому вигляді

У зворотній позиції карта свідчить про прагнення діяти, яке потрібно чітко усвідомити. Також віщує поява домашніх турбот, фінансових труднощів, занепаду сил, може вказати безпліддя для жінок.

 1. У подієвому плані: період застою, відсутня подальший рух. Боязнь всього нового.
 2. В роботі: не змінюється місце трудової діяльності, немає подальших кар’єрних перспектив.
 3. В області здоров’я: говорить про виникнення хронічних патологій, поганих звичок, що приносять небезпеку для життя. Загроза безпліддя.
 4. У любові: розлучення. Людина занадто перебірливий в своєму виборі.
 5. Аркан демонструє консервативну, боязку, ледачу і надто обережну особистість.
 6. Карта радить не поспішати прийматися за щось нове.
 7. Підсумковий відповідь на вашу питання негативний (людина ще не готовий для виконання задуманого). Варто приділити увагу альтернативним варіантам.

Детальний значення карти Таро Імператриця

Загальна характеристика

Імператриця, Господиня — це символ великої сили Природи, дарована нове життя, життєвої енергії, родючості, зростання і народження нового.

У сфері емоцій це розвиток творчого потенціалу, а на рівні розуму — цікаві ідеї, креативність, в свідомому рівні — засвоєння нового.

Виникнення нового передбачає собою, як безперервні життєві зміни, так і повідає про необхідність перенесення болю, спровокованої цим новим народженням.

В роботі

Зараз час, коли вивільняється дуже сильна енергія. Карта Імператриці повідає про творчий підйом у художників, письменників, музикантів, рекламних фахівців, а також тих, хто пов’язаний з інженерією, технікою або дизайном. Для людей, що мають іншу професію, аркан говорить про зміни, інновації на роботі, збільшенні активності.

Можливий і такий варіант, що зміни вже здійснилися в минулому і тепер людина змушена адаптуватися до них, змінювати старе на нове. Зміни можуть стосуватися умов роботи, зміни начальника. Іноді може говорити про зміну професійної діяльності.

Незважаючи на те, що пологи є дуже болючим процесом, як правило, зміни носять позитивний характер.

У сфері свідомості

Поява нових знань, нових уявлень. Ймовірно, що ви їх не схвалите і вважаєте гіркими. Як би там не було, вони принесуть вам цінний життєвий досвід. Завдяки їм ви зможете поглянути на звичні речі зовсім по-новому, щоб побачити смерть старого і народження з нього нового.

Значення Імператриця Таро в стосунках

У цій життєвій сфері Господиня також передвістя початок змін і народження чогось нового: це може стосуватися появи дитини або будь-яких інших змін в союзі закоханих. Ці зміни необхідні, адже вони допомагають позбутися від рутини і є досить позитивними.

Також карта часто вказує на нову фазу материнської любові або ту нішу, в якій визріють ваші відносини.

Поєднання Імператриці Таро з іншими арканами

 • З арканом «Шут» — свідчить про непередбачувані наслідки.
 • З арканом «Маг» — прибутковий проект.
 • З арканом «Верховна Жриця» — людина отримає новий досвід, теорія гармонійно поєднується з практикою.
 • З арканом «Імператор» — створюється сімейний або діловий союз, надійний партнер.
 • З арканом «Іерофант» — сім’я зміцнюється.
 • З арканом «Закохані» — народження нової пари.
 • З арканом «Колісниця» — комбінація віщує клопоти, багато справ.
 • З арканом «Сила» — енергетична сила людини збільшується.
 • З арканом «Пустельник» — період застою.
 • З арканом «Колесо Фортуни» — змінюються сезони.
 • З арканом «Справедливість» — людина оцінює ситуацію, що склалася раціонально.
 • З арканом «Повішений» — життя за старими установкам тепер стає безглуздою.
 • З арканом «Смерть» — справа, яка зможе повністю змінити ваше життя.
 • З арканом «Помірність» — вагітність пройде добре і спокійно.
 • З арканом «Диявол» — людина страждає від якоїсь залежності.
 • З арканом Вежа »- вихід назовні назрілого, ризик викидня.
 • З арканом «Зірка» — ваша мета отримала схвалення згори.
 • З арканом «Місяць» — підсумок, який можна поставити під сумнів, людина може нажити собі ворогів.
 • З арканом «Сонце» — народжується нова людина (або твір).
 • З арканом «Суд» — період творчого підйому.
 • З арканом «Мир» — поява на світ малюка, нові грані старої справи.

З наступного відео ви зможете отримати ще більше корисної інформації про аркані Таро Імператриця

Marissa

Ссылка на основную публикацию