Значення карти Дев’ятка Мечів таро і її властивості

Цю карту по праву вважають негативною і яка провіщає біду серед карт Таро. Це карта кошмарних сновидінь і всього самого жахливого, що ви могли б собі уявити. Жодна інша карта в колоді не може зрівнятися з нею за силою руйнування. Вона може нести фізичну смерть, хвороби і провал всього, повну безнадійність і безвихідність. На душевному рівні — це розчарування, зради і найсильніші переживання. Її зазвичай асоціюють з важкими хворобами і крайнім відчаєм, яке може привести до самогубства.

Опис властивостей Дев’ятки Мечів Таро

На карті зображено плаче жінка, над якою нависли дев’ять мечів. Хоч мечі і не заподіюють їй шкоди, але явно несуть потенційну загрозу і душевні страждання. В інших колодах на карті може бути намальований людина в труні, мертву тварину або пов’язані руки.

Не дивно, що цю карту вважають самої негативної в колоді Таро. Вона неминуче несе невдачі, навіть якщо лежить серед позитивних карт. Це може бути крах у відносинах, розорення чи нещасний випадок. Всі ваші починання обов’язково приречені на провал. Для вас буде кращим прийняти цю ситуацію, зібравши всі свої сили і спробувати вийти з неї з найменшими втратами.

У прямому положенні означає нещастя і знегоди, внутрішні переживання. Якщо випадає поруч зі Справедливістю, вказує на проблеми з нечистою совістю, каяттям в скоєних діяннях і страхом перед розплатою. Дев’ятка мечів в комбінації зі жриць вказує на неусвідомлене відчуття наближення лиха, позбутися від якого людина не може. Поруч з Іерофант означає каяття за скоєне і почуття провини за свої дії.

перевернуте положення карти має двояке значення. З одного боку — це повний крах всіх ваших надій. Якщо пряме положення не віщує нічого доброго, то перевернуте — гірше вже й бути не може. Людина знаходитися в безвихідній ситуації і врятувати його може тільки диво з боку навколишнього світу.

Але з іншого боку, ця карта означає, якщо людина зможе перенести всі потрясіння, у нього може з’явитися надія. Настане новий день, і разом з ним почнеться нове життя, яка принесе нові плани і мрії. Забудуться старі негаразди, і життя потече в іншому руслі. Але треба розуміти, що від вас будуть потрібні колосальні зусилля і працю. Вам необхідно навчитися знову мріяти і будувати плани на майбутнє. І в цей період ще рано говорити про те, що все складеться позитивно, адже потрібно довести ситуацію до логічного завершення.

  • Дев’ятка мечів в перевернутому положенні поруч з Колісницею вказує на жахливі нав’язливі сновидіння, від яких людина ніяк не може звільнитися і не може дати їм логічного пояснення.
  • Перевернута дев’ятка з відлюдником говорить про те, що людині дуже не вистачає підтримки з боку родичів і друзів.

Значення карти 9 мечів в стосунках

У прямому положенні пов’язана зі страхом втрати коханого, невизначеністю в майбутньому, емоційну черствість партнера, тиранією. Каже про почуття, які можуть миттєво змінюватися від всепоглинаючої пристрасті до холодного презирства. Людина не може зрозуміти поведінку свого обранця, не поділяє його точку зору. Також, карта говорить про те, що один з партнерів не може пробачити іншого за скоєне і обрушує на нього свою помсту. Може бути, вина партнера не так вже й сильна, як здається другого, але він все одно не перестає постійно прокручувати цю ситуацію у своїй голові і не хоче її відпустити.

Для того, щоб краще розібратися в тому, що відбувається, потрібно подивитися на сусідні карти. Якщо поруч з дев’яткою лежить Сила — у партнера занепад духовних і фізичних сил. Він настільки знесилений морально, що не в змозі тверезо оцінювати ситуацію.

По сусідству з Судом, означає страх людини перед відплатою за жорстоке поводження з партнером.

Перевернуте положення карти подає надії на швидкі зміни в ситуації. Можливо, в недалекому майбутньому людина зможе позбутися від цього вантажу проблем, які не дають йому будувати нормальні відносини сьогодні. Поруч зі Світом означає, що ворожить витягнув правильні уроки з ситуації. Разом з Сонцем — прагнення до добра і милосердя. Що лежить поруч Зірка заспокоює, адже те, що не дає вам життя сьогодні, завтра залишиться лише глибоко в спогадах.

Значення Дев’ятки Мечів в кар’єрі

У прямому положенні вказує на те, що людина займається нелюбою справою, знаходиться не на своєму місці, не відчуває себе комфортно в колективі. Він не впевнений у власних силах і здібностях, від відчуття неспроможності впадає в депресію. Поруч з Колесом Фортуни говорить, що людина не здатна справиться з цією роботою. У нього немає відповідних задатків, він пасивний і не комунікабельний. Якщо ж мова йде про керівника — це тиран, люблячий показувати свою владу і перевагу над підлеглими. Особливо це проявляється в поєднанні з Імператором.

У перевернутому положенні Дев’ятка Мечів символізує агресію, спрямовану на людей, з якими людина працює або веде бізнес. Якщо в розкладі поруч випала Місяць, значить, у ворожбитів швидше за все є таємний ворог. Він робить сильний негативний вплив, а людина про це навіть і не підозрює. Поруч з імператрицею — ще є можливість все виправити, якщо швидко вжити заходів. Бажано звернутися за допомогою до людини, якій довіряєте, адже одному впоратися з ситуацією набагато складніше.

Також, вважається, що перевернута карта свідчить про прийдешні зміни в кар’єрі, появі нових планів і надій. Але їх успішної реалізації заважає ваша невпевненість і страх опинитися некомпетентним. Тому карти Таро радять позбутися від тривоги і негативних думок, а більше приділити увагу розвитку в професійній сфері. Якщо ви докладете максимум зусиль і праці, успіх вам гарантований.

У цій статті ми розглянули основні значення карти 9 мечів, її тлумачення для відносин і кар’єри. Також пропонуємо вашій увазі цікаве відео на цю тему, взяте з інтернету.

Ссылка на основную публикацию