Значення карт Таро в любовних розкладах

Карти Таро використовуються для складання прогнозу майбутнього в будь-якій сфері життя. Досить часто за консультацією до Таролог звертаються представниці прекрасної статі, які бажають знати, що чекає їх в любові. У цьому матеріалі ми розкриємо значення карт Таро в любовних розкладах.

Значення карт Таро при ворожінні на любов і відносини

старші Аркан

Шут. У прямій позиції: опише ілюзію ідеальних взаємин, які неможливі в реальності. Це уособлення мрії про казкового принца або сплячій красуні.

У зворотній позиції: ви зробили фатальний вибір.

маг. У прямій позиції жінкам вказує початок відносин, знайомство.

У перевернутому положенні: значення аналогічне, але у вас занижена самооцінка.

Верховна Жриця. У прямому положенні: повідає про духовну, піднесеної любові. Чоловікові передбачить знайомство з сильною, але люблячою жінкою.

У зворотному вигляді: плотські втіхи.

Імператриця. У прямому положенні: міцні стосунки, засновані на образі матері (для чоловіків), вказує на зрілу партнерку.

У зворотному вигляді повідає про період хаосу, клопоту, безплідді.

Імператор. У прямій позиції: дівчина міцно прив’язана до свого батька.
У зворотному: вкаже на наявність сексуальної травми, що виникла з вини батька (не обов’язково інцест).

Іерофант. Пряма позиція: ви зможете висловити свою любов в повній мірі, коли будете жити за правилами свого суспільства. Каже про шлюб.

Зворотній: повідає про гармонію, взаємне терпінні.

Закохані. У прямій позиції: пробудження сексуальності, еротизму. Вказує нову любов або переродження старої.

У зворотній позиції: мрії про кохання не втілилися в життя.

Колісниця. У прямій позиції: каже про любовний тріумф.

У зворотному: гомосексуальні відносини, безладний секс.

Сила. У прямому вигляді: уособлюється з сексуальним задоволенням (оргазмом), що власне і передбачає.

У зворотній позиції: людина зазнає труднощів з досягненням оргазму.

Відлюдник. Щоб створити щасливі стосунки і полюбити когось, спершу вам потрібно полюбити себе і побути на самоті. Значення однаково в прямому і перевернутому вигляді.

Колесо фортуни. У прямій позиції: має велику значимість в любовних розкладах, повідає про початок нового циклу любові. Також не змінює свого значення в зворотному позиції.

Справедливість. У прямому вигляді: стабільні, гармонійні відносини між партнерами, взаємна повага.

У зворотному вигляді: рівновагу в парі порушується.

Повішений. Це досить складний аркан для тлумачення. Коли він випадає чоловікам (особливо в перевернутому вигляді), то повідає про психологічні проблеми сексуального характеру (порушення потенції, передчасна еякуляція). І лише якщо аркан з’явився в прямій позиції, можна сподіватися на поліпшення ситуації.

Що стосується жінок, то Повішений (незалежно від положення) розповість про затримки, перешкоди і проблеми з минулого.

Смерть. У прямій позиції: стара любов вмирає, але з’являється нова. Багато таролог тлумачать цю карту також, як і Колесо Фортуни, але в цьому випадку розглядається невеликий життєвий цикл.
У перевернутої позиції: зрив планів.

Помірність. У прямій позиції: прекрасна карта, що символізує собою гармонійні відносини між коханими, як в емоційному, так і в психологічному плані. Партнери підлаштовуються один під одного енергетично.

У зворотній позиції: збереження гармонії, але не тривалий.

Диявол. Цей аркан пророкує справжню любов, яка, однак, була збита з шляху. Людина піддався миттєвому імпульсу почуттів і пішов у нього на поводу, нехтуючи доводами розуму. Також можна в деяких ситуаціях інтерпретувати карту Диявола як зрада справжнього кохання.

Вежа. У прямій позиції: виступає досить важкою картою. Каже про несподівані, різких і суттєві зміни в любові. Наприклад, Вежа може розповісти про розлучення, зради, появі сексуальних розладів, венеричних патологіях або імпотенції.

Це один з найбільш проблемних арканов, ідеальний варіант — це коли він ніколи не випадає в розкладі.

У перевернутої позиції аркан зберігає своє значення, але воно виражено в меншій мірі.

Зірка. У прямій позиції: Поява нових надій (в разі, коли випадає після арканов, які говорять про деструкцію). Людина отримує шанс «все виправити». Зірка дозволяє затушувати, приховати розбіжності, ліквідувати наслідки сварок і проблем.

У зворотній позиції: в цьому випадку її значення проявлено не так сильно, вказує на втрачені можливості.

Місяць. У прямій позиції: Є дуже значущою картою, яка демонструє пошук своєї спорідненої душі, «другої половинки». Але, з’явившись в розкладі, Місяць говорить про те, що людина насправді закритий і не дозволяє невластивому партнеру прийти в його життя.

У перевернутої позиції: нестабільна любовний зв’язок.

Сонце. У прямому вигляді: повідає про кохання, в основному зачіпає фізичний і емоційний план. Якщо пояснити по-іншому, то це любов, експресія якої проявлена ??в навколишньої реальності, в якій живуть улюблені.

У зворотному вигляді: повідає про можливі проблеми в стосунках, маска «ідеальної» любові спадає.

Суд. Якщо аркан випав вам в прямій позиції, значить, зараз потрібно підвищеної уваги приділити фізичної, сексуальної сторони відносин. Важливо виконати аналіз свого сексуального минулого і якщо ви не можете вирішити свої проблеми самостійно, то сміливо звертайтеся за сторонньою допомогою.

Мир. У прямому положенні: прекрасний аркан для відносин. Зараз перед гадати розкриваються будь-які двері і завдяки цій наповненості він може реалізуватися, виходячи зі своїх бажань.

У зворотній позиції: значення аркана не так виражено, в цьому випадку Мир вкаже на небажання.

Значення Молодших Арканов Таро в любовних розкладах

  1. масть Жезлів — астрологически їй відповідає стихія Повітря. Тому, в більшості випадків вона не передбачає нічого хорошого. Жезли повідають про хаос, розпусті, поверхневих почуттях. Але, безумовно, потрібно звертатися до більш детальної трактуванні кожної карти.
  2. мечі — це уособлення енергії, вогненної стихії, це область неконтрольованих емоцій, тваринні інстинкти в любові. З’явившись в розкладі на любов, Мечі вкажуть на вищий прояв любовної активності.
  3. пентаклі є древнім охоронним амулетом, використовуваним в захисних цілях. Випадаючи в розкладі на любов, Пентаклі попередять про можливі небезпеки у відносинах. Вказують, що ви повинні бути більш уважними.
  4. Кубки. Поява Туза Кубків, а також двійки, трійки, шістки, вісімки і дев’ятки повідає про щасливе кохання. А четвірки і п’ятірки — про любовні розчарування. Паж Кубків уособлюється з молодою жінкою або коханцем, Лицар кубків — покажчик нової любові. Дама цієї ж масті випадає на щастя, а Король — до стабільності у відносинах.

Тепер ви знаєте, яке значення мають карти Таро в ворожінні на любов і відносини. На завершення радимо вам переглянути тематичне відео

Marissa

Ссылка на основную публикацию