Значення числа 8 у нумерології

Перш, ніж розбирати значення числа 8, складіть цифрову карту за датою народження. Як це зробити, ми детально, на прикладі розібрали в цій статті.

Число 8 в нумерології: значення

Вісімка — це мрія всіх. Це везіння без зусиль, праць, просто помріяв і отримав. Ми вважаємо, якщо у вас є вісімка, то ви знаєте закон, правила, дії, які безпосередньо, без зайвих витрат призводять вас до бажаного.

Чим більше вісімок вийшло у вашій карті, тим більше щасливий ви людина.

Дві-три вісімки

Якщо у вас «88» або «888», виникає спонтанне бажання назвати вас щасливчиком і улюбленцем долі. Для оточуючих, на перший погляд, все так і виглядає. Немов ви не докладаєте жодних зусиль, але при цьому маєте багато речей, які для інших так і залишаються недосяжною мрією.

Але нумерологи знають: не все так просто. Вони припускають, що людиною раніше був пройдений дуже складний душевний шлях. Але не в нинішньому житті, а в минулому (нумерологія передбачає віру в реінкарнацію, так). Можливо, в тому житті ви відчували сильне страждання, позбавлення, навіть рабство.

Дуже багато людей з двома і більше вісімками кажуть, що їм часто сниться війна, жертви, страшні сцени, хоча до війни вони не мають відношення навіть через родичів.

Найголовніша проблема для восьмерочніков — це заздрість з боку інших людей. Тому тим, у кого є вісімки, слід бути уважними, щоб не бути «розстріляними» заздрістю.

немає вісімок

Тим, у кого немає вісімок в тесті зовсім, слід пам’ятати, що в житті все доводиться заробляти своєю працею. Чесне розуміння своїх бажань і підтвердження діями руху в бік своїх бажань — ключ до успіху. Якщо «многовосьмерочнікам» досить просто мати всередині бажання — «хочу», то вам це нічого не дасть. Хочеш — доведи дією, чого конкретно хочеш, в якому напрямку.

Світ не відчуває ваших бажань, вам потрібно познайомити його з собою, попрацювати над цим. Для цього потрібне постійне активну участь своїми діями, причому активними діями в своєму житті і в житті суспільства, світу, людей в цілому. «Не потопає — НЕ поліпшує» — ця приказка про вас.

Здавалося б, несправедливо і образливо. Але з іншого боку, в минулому житті вам не доводилося проходити через позбавлення і страждання, ви не були жертвою. До того ж, на відміну від везунчиков, люди без вісімок частіше виявляються успішними в житті. Якраз тому, що не звикли розраховувати на успішність.

Розраховують тільки на себе, грамотно вибудовують взаємини і підтримують їх, контролюючи весь процес.

Люди, які розраховують на везіння, удачу, насправді знаходяться в рабстві у випадку, у долі, залежать від погоди. Тому везіння — послуга щодо корисна.

Чотири і п’ять вісімок

Ще одна крайність. Про таких людей варто сказати окремо, хоч і зустрічаються вони вкрай рідко.

Чотири або п’ять вісімок нумерологи називають «числом ангела». Воно позначає якусь місію, призначення, досвід душі і силу духу. Це людина, яка взяла на себе душею серйозне завдання, якесь призначення в вигляді знань, відкриттів, технологій, ідеологій і чогось подібного важливого для всього світу людей. Образно кажучи, «бог у відрядженні».

Підсвідомо людина відчуває це зобов’язання з дитинства. Він відрізняється упевненістю, незалежністю. Така людина фактично непотоплюваний, якщо живе в гармонії з собою і йде своїм шляхом, не слухаючи інших.

З ними люблять ділитися проблемами, труднощами, помилками інші люди. Тому що многовосьмерочнікі володіють технологіями вирішення багатьох завдань, але їм необхідно все це згадати. Особливі здібності розкриваються тільки при серйозному напруженні, при сильній конкретної потреби.

Розумні настільки, що жодна гра з боку іншої людини не пройде непоміченою. Хоча на вигляд вони виглядають дуже простими і не важливими зовсім. Світ завжди на їхньому боці, з ними не приносять користі виверти.

Більше інформації в відео:

сприйняття оточуючими

Як сприймають люди особистостей з «888»:

  • справляють враження дивного людини
  • діти сприймають їх буквально як фей і чарівників
  • люблять сміятися і веселитися
  • красиві, чудово себе почувають
  • високо цінуються серед інших людей

Але особливо спостережливі можуть помітити: взаємини з сім’єю, особливо з дітьми, у многовосьмёрочніков часто складаються дуже погано. Те ж стосується і здоров’я: сам «везунчик» майже не хворіє або швидко одужує, а його діти постійно страждають від різноманітних хвороб.

Порада: якщо у вас 3 вісімки і більш, намагайтеся направити більшу частину енергії в сторону роботи і друзів. Ваша сім’я потребує цієї енергії набагато менше, не створюйте надлишку уваги.

Особистості без вісімок:

  • якщо це діти — вони збирають всі шишки на себе, часто падаю, вдаряються, пізно починають ходити, в загальному, не щастить;
  • живуть, ні з ким себе не порівнюючи, а просто роблячи справи, не помічають свого невезіння, так як звикли напружуватися в своєму житті для того, щоб отримати результат.

А ось люди з однієї вісімкою самі помічають, що раз на раз не доводиться. То їм щастить, то немає. Зазвичай це життєрадісні, спокійні, комунікабельні особистості, яких прекрасно сприймають оточуючі. У них багато друзів, приятелів, досить уваги протилежної статі. Але ось наскільки вони будуть щасливі в житті і шлюбі, залежить здебільшого від виховання і звернення батьків.

Нумерологи полагют, що одна вісімка в тесті — це нормальне значення, необхідне для балансу особистості в цілому. Якщо у вас вісімок немає — теж непогано, але потрібно розуміти, що вам завжди доведеться розраховувати тільки на себе. Якщо вісімок багато, крепитесь — у вас велике призначення, яке потрібно відшукати і виконати.

Ссылка на основную публикацию