Значення числа 7 в класичній нумерології

Розглянемо значення числа 7 в нумерології. Для початку вам потрібно скласти нумерологічну карту за датою народження. Як це зробити, читайте в цій статті. Досить знати день, місяць і рік народження. Вам знадобиться ручка, листок і калькулятор. Розрахунки не займуть багато часу — достатньо п’яти хвилин.

В результаті вийде подібна таблиця:

У прикладі сімок немає зовсім, але у вас їх може бути від однієї до кількох. Детальний значення розглянемо нижче.

Число 7 в нумерології: значення і загальна характеристика

Сімка знаходиться в третьому стовпці таблиці. Саме він відповідає за стан душі людини, глибинні якості, які у багатьох не виявлені. Це розуміння, чого хоче людина, ким є, для чого живе, чому відбувається все навколо нього.

А сама сімка відповідає за інтуїцію. Вона характеризує:

 • слухання і усвідомлення себе зсередини
 • знання і розуміння своєї душі, психології, реакцій на події ззовні
 • здатність передчувати і передбачати прийдешні події
 • здатність вчасно здійснювати якісь дії, що попереджають результат несприятливих для людини подій.

Не можна плутати інтуїцію зі страхом. Якщо страх — руйнує почуття, яке заповнює людини повністю, паралізуючи волю і здатність адекватно реагувати на те, що відбувається. Те інтуїція — це своєрідна хвиля, яка накочує на людину, змушуючи «зробити так-то», а не інакше. І в підсумку, якщо прислухатися до неї, результат буде сприятливим.

Люди з великим числом сімок, з розвиненою інтуїцією, можуть взяти парасольку в сонячну безхмарну погоду, вийдуть на вулицю, і почнеться дощ. Часто вони роблять нелогічні і незрозумілі оточуючим вчинки, а в підсумку виявляються праві.

Далі розберемо окремі випадки.

одна сімка

У людини з одного сімкою інтуїція явно виражена, він чує і прислухається до внутрішнього голосу. Такий показник є нормальним, еталонним. Тому, якщо у вас всього одна цифра 7 в нумерологической карті, турбуватися нема про що.

три сімки

Три сімки в тесті — рідкість. Вважається, що у такої людини яскраво виражений дар передбачення. Їхні думки дуже чіткі і щільні. Вони здатні передбачати події в майбутньому не тільки для себе, але і для оточуючих, якщо вони їм близькі.

Якщо у людини в тесті три сімки і більш, для нього характерні такі якості:

 • жертовність: схильність віддавати іншим все, навіть за рахунок обмеження власних інтересів
 • доброта і жалість: це ті люди, які займаються благодійністю, рятують бездомних тварин, організовують безкоштовні годівлі для бродяг, допомагають всім навколо
 • «Сканування»: таке відчуття, що вони бачать будь-якої людини наскрізь, в їх присутності немає сенсу брехати, лицемірити, приховувати свої справжні емоції
 • «Чують» на відстані: це ті люди, що здатні відчути, перебуваючи за тисячі кілометрів, що їх близькій людині стало погано, вони можуть передбачати глобальні катастрофи, теракти і інші біди
 • читають думки: бувають люди, які, не встигли ви озвучити якусь думку, вимовляють її вголос, вони тонко відчувають ваші думки, переживання, вловлюють настрій
 • здатні відчувати біль (як емоційну, так і фізичну) іншої людини, причому навіть самі відчувають її фізично (але не завжди, а в разі, коли сімок більше трьох)
 • імпульсивні, живуть за натхненням: в першу чергу реагують на всі події емоціями, а не намагаються діяти так, як підказує розум
 • інтуїція для них виконує в житті захисну функцію, для них звичні фрази: «не роби це, у мене погане передчуття», «треба обов’язково піти туди, я відчуваю, там нам пощастить» та інші
 • часто відчувають, думають і діють нелогічно, викликаючи подив і роздратування оточуючих, але в підсумку виявляються праві
 • володіють даром передбачення, але не завжди вміють ним користуватися, не часто його усвідомлюють
 • мають нестандартним, творчим мисленням.

Многосемерочнікі — творці, але самі незвичайні. Образи приходять до них через бачення. Рідко бувають зрозумілі навколишніми, вони ніби не від світу цього.

Ще інформація про значення сімок є в цьому відео:

Якщо у вас немає жодної сімки, не поспішайте засмучуватися. Це не означає, що природа обділила вас шостим почуттям. Інтуїція в даному випадку є, але вона захована дуже далеко, рідко дає про себе знати. Або проявляється дуже тихо, тому людина ігнорує і не помічає її сигналів.

Потрібна велика внутрішня напруга, щоб відчути інтуїцію людині без сімок в тесті. Зазвичай шосте чуття активізується в стані сильного емоційного підйому, страху, збудження.

Розвинути інтуїцію можна за допомогою грамотного нумеролога, який проведе корекцію якостей.

Часто люди з відсутністю сімок намагаються шукати бога, хоча поняття бога відсутній у них в принципі. Вони читають духовні книги, біблію, спілкуються з віруючими, ходять до церкви. Але марно — вони не здатні прийняти релігію душею. Бо для них важливо, щоб інформація була доведена, перевірена на істину.

Ссылка на основную публикацию