Значення числа 4: таємниці нумерології

Перш ніж дізнатися значення числа 4 в нумерології потрібно визначити, скільки четвірок в вашому нумерологічних тесті. Можливо, вони зовсім відсутні. Тому: відкривайте цю статтю і складіть таблицю, як в прикладі.

Нормальна кількість четвірок в тесті — одна. А відсутність цифр 4, як і їх наявність в кількості більше однієї — це відхилення від норми. Розберемо, що це значить, і які характеристики є у людей з різною кількістю цього числа.

Що несе в собі четвірка? Загальна характеристика

Число 4 в нумерології значення має наступне:

  • ·Почуття обов’язку. Важливо розуміти, що саме це означає. Четвірка характеризує «параметри» чесності, прямолінійності, моралі, внутрішньої дисципліни, відповідальності за себе і за інших
  • Відповідальність за порядок у своєму житті і в загальному. Це те, наскільки ви схильні створювати гармонію у власних справах, і в будь-якому іншому місці, при будь-яких умовах, незалежно від вашого місцезнаходження
  • Ставлення до загальноприйнятим законам, нормам моралі. Те, наскільки ви дотримуєтеся ці норми або ігноруєте їх

Важливо розуміти, що почуття обов’язку — це не показник взаємовідносин з оточуючими людьми, близькими, друзями і родичами. Це те, наскільки ви внутрішньо усвідомлюєте і приймаєте правила і закони суспільства. І наскільки самостійно схильні їх дотримуватися, а не через те, що це необхідність, і вас хтось змусив.

Зазвичай у «четвірочників» добре розвинена усвідомленість і розуміння того, чому інші люди роблять ті чи інші необхідні речі. Вони не схильні ризикувати, порушувати закон і байдуже ставитися до порушення цього закону іншими. Четвірочники — такі собі «правильні» люди, яких не розуміють і засуджують бунтарі.

Дуже добре, якщо у вашому тесті четвірка одна. Це означає, що почуття обов’язку у вас розвинене ідеально, немає надлишку або, навпаки, нестачі. Не потрібно коригування особистості, роботи з нумерологом.

А ось відсутність четвірок або їх велика кількість — крайнощі, які ми розберемо докладно.

три четвірки

Людина-многочетверочнік володіє підвищеним почуттям обов’язку. Це ті самі люди, які переживають за всіх підряд. Вони бачать, аналізують і помічають все навколо, аж до найдрібніших деталях.

Намагаються переробити і змінити все, що не відповідає суспільним правилам, стереотипам, нормам. Прагнуть змусити всіх жити «правильно», забуваючи про те, що рівень норми у кожного свій.

Це ті люди, яким стає ніяково навіть за виступаючих по телевізору або на сцені, якщо останні поводяться безглуздо, некоректно. Вони будуть жваво коментувати будь-які ток-шоу, давати поради там, де не просять, влазити в суперечки сторонніх.

Це ті, хто буде стежити за порядком в черзі в поліклініці і магазині. Ті, хто зажадає поступитися місцем вагітній або бабусі в автобусі. Ті, хто без підстав почне коментувати і контролювати роботу колег.

Своїм дітям многочетверочнікі не дадуть спокійно жити. Вони виберуть за них інститут, місце роботи, майбутнього чоловіка. Почнуть лізти в сімейне життя, роздаючи поради і приїжджаючи з контрольними перевірками.

Але також це і ті люди, які допомагають дітям у дитбудинках, займаються благодійністю, прилаштовують бродяг в притулки, рятують бездомних тварин і вирішують світові проблеми щодня.

немає четвірок

Людина без четвірок — інша крайність. Для нього не існує моралі, загальноприйнятих цінностей, законів. У нього в голові свої власні закони, які можуть абсолютно не збігатися з думкою оточуючих.

Часто це люди-одинаки, тому що вони занадто непримиренні, рідко хто витримує настільки незалежний і безапеляційний характер. Все тому, що більшість людей — істоти соціальні, постійно створюють відносини один з одним. А існування цих взаємин (любовних, дружніх, робочих і інших) неможливо, якщо обидві сторони не дотримуються негласних правил і законів. Тому безчетверочніку важко адаптуватися в соціальній дійсності.

Дивно, але нові люди, знайомства з’являються в житті такої людини часто. Але надовго знайомі не затримуються, які не перетворюються в близьких друзів, не знаходиться друга половинка. Ніхто не здатний зносити нетерпимість, неприйняття своїх кордонів. Безчетверочнік постійно намагається встановити свої правила, не беручи до уваги правила інших людей. Сперечається і конфліктує, не вміє співпрацювати і домовлятися.

Ще більше про значення числа 4 в нумерології дивіться у відео:

А норми моралі просто не існують. Тому такій людині необхідно (якщо він хоче скоректувати характер і змінити життя на краще) постійно себе контролювати, стежити за своїми діями і вчинками. Є шанс, що поступово вийде дотримуватися соціальні ролі і бути прийнятим суспільством. В іншому випадку існує ризик стати ізгоєм і відлюдником.

При відсутності контролю за собою безчетвёрочнік вічно діє невпопад, не відповідає цілі і місцем свого знаходження. Через це він майже ніколи не досягає поставлених цілей, не отримує бажаного. І навіть не розуміє, чому все відбувається так, а не інакше.

Основна проблема, яку необхідно вирішити, — порушення інтересів інших людей. Потрібно навчитися враховувати бажання оточуючих, а не робити все тільки так, як потрібно вам. Слід навчитися розглядати людей не як засіб досягнення власних цілей, а як живих персонажів з почуттями, емоціями, сподіваннями.

І особливо важливо навчитися повідомляти про свої претензії або бажаннях, а не сподіватися, що люди здогадаються і зрозуміють все самостійно. Прямолінійності, відкритості і чесності не вистачає.

Ссылка на основную публикацию