Значення числа 3 в нумерології

Щоб визначити значення числа 3 в особистості конкретної людини, необхідно скласти нумерологічну таблицю. Як це зробити — читайте в цій статті. Там ми привели докладний і простий алгоритм, який розібрали на конкретному прикладі. Скласти таблицю нескладно, досить озброїтися ручкою, аркушем паперу і калькулятором.

Загальна характеристика

Що характеризує число 3 в нумерології? Значення цієї цифри таке: воно позначає такі якості людської натури:

  • особистий простір: свої правила і кордони, яких людина дотримується в житті
  • захоплення та інтереси: хобі, якому людина може віддаватися всією душею, призначення, в якому реалізується протягом усього життя
  • свій стиль: поведінки, взаємин з оточуючими людьми, одягу, професійної поведінки та іншого
  • персональні знання, якими володіє і ділиться з іншими
  • технології роботи і діяння за все
  • інформації, доступної тільки йому
  • плітки
  • логіка малих систем, яку ще називають жіночою логікою: виявляється в господарстві, щоденних справах, турботі про близьких
  • матеріальний світ: ставлення до грошей, здатність їх отримувати, витрачати і заробляти

Одним словом, трійка — вираз індивідуальності через звички, захоплення, взаємини і гроші.

У нормі трійка повинна бути одна. Якщо це ваш випадок, прекрасно — всі перераховані риси характеру у вас збалансовані і коригування не вимагають. А ось про відсутність трійок в таблиці або про їх кількість більше однієї варто поговорити окремо.

Мінімум — відсутність трійок взагалі

Така людина, немов риба, адаптується до будь-якої навколишньої дійсності. Грубо кажучи, в який акваріум помістили, в такому і живе. І якщо інша людина, потрапляючи в певне середовище, додає своїх правил, то «бестроечнік» підлаштовується під вже існуючі. Для нього правила обшества, середовища, в які він потрапив, — єдино вірний спосіб життя.

Людині, у якого відсутні трійки, потрібна велика кількість часу, щоб позбутися від будь-яких давно усталених звичок, навіть якщо вони обтяжують його і не подобаються.

Діти «без трійок» слухняні і зручні для батьків, як правило, не доставляють проблем в процесі виховання.

Чоловік «без трійок» з дитинства вбирає в себе правила, нав’язані мамою. Тому йому в дорослому, уже власного сімейного життя важко змінити пріоритети і принципи, якщо у дружини правила кардинально відрізняються.

Від двох до п’яти трійок

Максимально можливу кількість трійок в нумерологической карті — п’ять. Таке рідко зустрічається на практиці, але буває.

Люди-многотроечнікі зазвичай жадібні. Якщо це дівчина, то вона ніколи не піде в перукарню, щоб підрівняти кінчики волосся, а звернеться за безкоштовною послугою до подруги.

Вони все життя прагнуть «прихопити зайвого», отримати щось безоплатно: випросити, отримати в подарунок, взяти без дозволу. Улюблене заняття — брати те, що погано лежить. Зрозуміло, мова не про крадіжку, а про вічному пошуку «халяви», прагненні нажитися за рахунок інших. Причому часом ці погано лежать речі людині не особливо то й потрібні.

Все це «нахапати» добро в результаті отруює многотроечніку життя. Вони схильні накопичувати мотлох, який напружує їх, псує і захаращує простір. Але самі вони аргументують це так: «Я не жадібний, я господарський». Одним словом, людина-комірник на власні очі.

Практицизм — ось основна якість многотроечніка. Але не завжди розумний, більше нагадує хабарництво. Тому будинок таку людину часто нагадує склад, а господар є таким собі комірником, який живе в завалах накопиченого добра і «над златом чахне».

На питання: «Навіщо?» Часто не знаходить відповіді, у нього вічно «руки не доходять», щоб розібрати завали.

Чоловік-многотроечнік — катастрофа в сімейному житті. Він тягне в будинок різний мотлох, не дозволяючи дружині викинути непотрібні речі. Берёжет все, економить на всьому, щоб в 50 років зрозуміти, що не встиг вчасно насолодитися нажитим добром і використовувати його. Це ті самі люди, які роками збирають гроші, а самі носять одяг десятиліттями, не змінюють житло і автомобіль на більш якісні.

Залежність від речей, вічні обмеження … Причиною тому незрозумілі страхи залишитися в злиднях. Але на ділі в злиднях проходить все життя, поки в кубушці накопичуються багатства на чорний день, який навряд чи колись настане.

Більше інформації в цьому відео:

одна трійка

Люди з однією трійкою дбайливі. Якщо це жінка, у неї в будинку завжди готовий смачну вечерю для чоловіка. В оселі всюди порядок, продукти закуповуються заздалегідь, а не в останній момент.

Якщо це чоловік, він забезпечує сім’ю, його близькі живуть в достатку, тепла і затишку.

Люди з однією трійкою все про всіх знають, але при цьому не пліткують, а, навпаки, готові зберігати секрети, дати розумну пораду і підтримати одного в складній ситуації словом і ділом.

Але вони економні і скупі. Не дають в борг і не займають гроші, вважаючи за краще розраховувати тільки на себе. За хорошу до них ставлення щедро винагороджують.

Резюмуємо: якщо у вас одна трійка, ви практична людина. Але не егоїстичні, завжди знайдете час і кошти для допомоги близьким. У вашій присутності люди відчувають себе захищеними. При відсутності трійок людина — любитель підлаштовуватися під оточуючих. Він кілька безвілля, вважає за краще не робити сам, а слухати думки інших і чинити так, як вигідно оточуючим. Многотроечнікі — скупі і скупі, ніколи не розлучаться зі своїм майном, навіть якщо якісь речі абсолютно марні, і від них краще позбутися.

Будь-які крайнощі — це погано. І при їх наявності варто подумати про серйозну коригування особистості за допомогою грамотного нумеролога.

Ссылка на основную публикацию