Значення числа 23 в нумерології і його вплив на долю

Число «двадцять три» виступає об’єднанням в собі властивостей і енергії числа «два» і «три». Число «два» є символом дуальності і балансу, дипломатії і взаємодії, довіри, служіння і виступає числом Душі. А трійка відповідає за таке почуття, як радість і оптимізм, дозволяє самовиражатися, наділяє людину креативністю, дозволяє дізнатися те, що приховано від сторонніх очей. Більш детально значення числа 23 ми розберемо в наступному матеріалі.

Двадцять три в нумерології дат

Люди, що з’явилися на світ двадцять третього числа, часто наповнені внутрішніми протиріччями. Хоча у виняткових випадках представляють собою поєднання ідеальних різновидів мислення.

Двадцять три беззастережно відносять до позитивних числах. Але щастя воно принесе тільки розумним людям. Воно максимально розкриває свої властивості тільки для особистостей, що володіють високим рівнем інтелекту, а для інших буде або нейтральним, або стане стимулювати до осягнення нового.

Якщо ви постійно живете за суворими принципам і не прагнете міняти своє життя в кращу сторону — не варто планувати важливі події на дане число.

Так, якщо дата вашого народження припадає на друге чи двадцять друге число, не рекомендується грати весілля двадцять третього числа. Це, звичайно, не говорить про обов’язкове розлучення, але явно не передбачить щасливе сімейне життя.

Гарне значення числа двадцять три

Люди, що знаходяться під впливом даного числа, відрізняються природного допитливістю. Вони вважають за краще вчитися на своїх помилках, а не на чужих.

Вони прагнуть регулярно розширювати свої інтелектуальні пізнання, схильні роздумувати філософськи над сенсом життя і іншими серйозними речами. Такі люди весь час прагнуть до навчання. В чоловік та жінка також беруть виключно інтелектуалів.

Їх фізична сила не настільки велика, як розумові здібності, але сповна компенсується розумом.

Таким людям важливо отримувати все відразу і по максимуму.

Погане значення 23

З негативних рис характеру можна виділити підвищену запальність і агресивність. Такі особистості прагнуть всіма силами отримати контроль над своїм оточенням.

Нерідко люди, що знаходяться під впливом даного числа, схильні до меркантильності, хоча їх корисливість не така сильна, як у тих, хто відноситься до числа п’ять.

В любовній сфері все складається вдалим чином, але тільки в тому випадку, якщо трапляється поступливий партнер, який здатний до підпорядкування. У ліжку число 23 дарує сильний сексуальний темперамент, але ці особи не виявляють занадто велику вимогливість до свого партнера. Є власниками, як в дружніх, так і в любовних відносинах.

Перегляньте дане відео та дізнайтеся багато цікавої додаткової інформації про кількість двадцять три

Магічне значення числа 23

Дуже багато людей, на життя яких впливає число 23, бажають дізнатися більше про його сакральне значення. У давнину воно активно застосовувалося в обрядах Иллюминатов, а також Вільними Мулярами. А календар індіанців Майя віщував кінець світу саме 23 грудня (що, на щастя, не здійснилося).

В цілому число 23 дуже важливе в нашому житті.

Для прикладу:

  1. Людський хребет утворений 23 хрящами, в руці знаходиться 23 суглоба.
  2. Дитина від кожного з батьків отримує по 23 хромосоми.
  3. Цикл біоритмів людини представлений 23 днями.
  4. Кров здійснює один цикл по судинах нашого тіла протягом 23 секунд.
  5. Людина вмирає, коли температура його тіла падає до двадцяти трьох градусів.

У Росії придумали відзначати в цю дату день Військово-морського флоту, а також Радянської армії (23 Лютого). Дата є дуже символічною, адже армія — це своєрідний егрегор, проявлений в дійсності. А кожному егрегор притаманне прагнення процвітати і розростатися, прагнення до новизни.

Стає зрозуміло, що число двадцять три раз у раз виникає в різних сторонах нашого життя, його можна виявити в багатьох науках, в навколишньої дійсності і загалом в людській долі. При бажанні ви знайдете величезну кількість відсилань до цієї цифри.

Поради людям з числом 23

Якщо ви опинилися під впливом даної цифри, необхідно достатньо уваги приділяти розвитку своїх вроджених здібностей — це дозволить вам добитися щастя і позитивних емоцій, як у своєму житті, так і для свого оточення.

Ні за яких умов не нехтуйте спілкуванням зі своїми друзями і рідними, а також завжди допомагайте, якщо до вас звертаються за допомогою.

Число 23 виступає уособленням вогненної місяця. Число несе відповідальність за внутрішню напругу людини, а також його прагнення досягти піднесених ідеалів за допомогою спеціальних знань.

Нумерологи давно зійшлися на думці, що дане поєднання цифр наповнене вселенської мудрістю. З ним пов’язані різні містичні факти та історії.

Сумісність з іншими людьми

Для людей, що знаходяться під впливом числа 23, характерна підвищена комунікабельність, адже вони здатні мислити дуже різнобічно.

З цієї причини їм не складно ужитися з різними особистостями, наприклад, з тими, хто знаходиться під впливом трійки, п’ятірки, вісімки, дев’ятки, десятки, трінадцаткі, четирнадцаткі, п’ятнадцятки, восемнадцаткі, девятнадцаткі, двадцяти одного, двадцяти трьох, двадцяти п’яти, двадцяти восьми і двадцяти дев’яти.

Знати магію чисел не тільки цікаво, але ще і дуже корисно для повсякденного життя. Вона розкриє вам закладені природою таланти і здібності, допоможе правильно діяти в тій чи іншій ситуації, а також буде корисна при розрахунку життєво важливих дат для здійснення різних подій.

Ссылка на основную публикацию