Значення числа 11 в нумерології

Сьогодні вже майже ніхто не сумнівається в тому, що числа мають величезний вплив на нашу долю. Всі ми в тій чи іншій мірі постійно залежимо від чисел — народжуємося певного числа, живе в квартирі або будинку з певним номером, отримуємо конкретну зарплату в числових значеннях … Складно переоцінити роль чисел в нашій дійсності. У цій статті ми розглянемо, значення числа 11.

Число 11 в нумерології значення

Нумерологія — наука про числа, розглядає одинадцять як досить непростого числа, що представляє собою дивовижний мікрокосм.

Воно має особливе значення, а його планетою-Управителька виступає Прозерпіна. Жителі Давнього Риму шанували її як богині підземного царства і родючості. Єгиптяни уособлювали її з богинею нічного неба — Нут, яка була матір’ю Осіріса і дружиною Геа.

Християнство знаходиться в числі одинадцять прихований порочне сенс, нібито воно уособлює собою вільність і пристрасть до свободи.

Вищі сили регулярно посилають нам різні підказки, покликані направити нас на «шлях істинний» в життя. До таких знаків відносяться, наприклад, «випадково» побачені цифри на годиннику, номери автомобілів, часто трапляються вам на очі. Якщо ви регулярно спостерігаєте одні і ті ж поєднання цифр (або одну цифру), то це не є просто випадковістю.

Згідно ангельської нумерології, часто споглядати поєднання цифр «одинадцять», особливо при багаторазовому повторенні вказує на те, що Вищі сили схвалюють ваші починання і ваші плани приречені на успіх. Але є також і негативний аспект даних чисел, в якому вони позначають виникнення можливих ускладнень або початок якоїсь патологічної залежності.

Як впливає на особистість людини

Це важливе число дарує людині різні таланти, кмітливість, відвагу, але може також відправити його в безодню ілюзій і галюцинацій. Навколо числа одинадцять завжди ходили чутки про його зв’язок з містицизмом. Це багато в чому обумовлено тим, що воно розташувалося в сакральному ряду, що містить числа від одного до дев’яти і двадцяти два.

Ті особи, яким відповідає вібрація числа одинадцять, в принципі не можуть грати другу роль в житті. Вони мають виражену амбітністю, енергійністю, незалежністю, стрімкістю і об’єктивністю, схильні проявляти ініціативу.

Але через природної делікатності, почуттю такту і чутливості вони можуть зіткнутися з труднощами реалізації своїх планів в життя, тому що занадто переживають про почуття оточуючих.

Складно передбачити лінію поведінки людей-одінадцаток, вони можуть бути як дуже відкритими і товариськими, так через нетривалий час ставати справжніми затворниками. Число одинадцять має дубльовані властивості одиниці, але в сумі перетворюючись в двійку, змінює своє значення на прямо протилежне.

Дізнайтеся більше про числах одинадцять і двадцять два з наступного відео

Позитивні аспекти числа 11

Нумерологія позиціонує дане число, як символ дружби і успіху в любовній сфері. Люди, що з’явилися на світ цього числа, відрізняються оптимізмом, ініціативністю, мають оригінальне мислення.

Основне завдання для них в цьому втіленні — навчитися гармонійно справлятися з труднощами буття, завжди залишатися оптимістами і невпинно рухатися вперед. В такому випадку вони зможуть зробити запаморочливу кар’єру.

Доля любить посилати таким людям значні випробування у вигляді різних поневірянь, зради, хвороб і банкрутства. І якщо вони з ними справляються — отримують нагороду від Вищих сил, досягають величезних висот, як духовного, так і матеріального плану.

негативні аспекти

Але з іншого боку число одинадцять в своєму негативному значенні може зробити людину песимістом, підвищити в ньому пригніченість і зарозумілість. Починає проявлятися ворожість по відношенню до навколишнього світу, неприйняття чужої думки, замкнутість і дріб’язковість.

За рахунок впливу негативних вібрацій людина забуває про своє основне життєве призначення. У такому випадку за впливом слабкої волі він падає на дно. Число може сприяти придушенню оточуючих індивідів, як моральному, так і фізичному. Також нерідко зустрічаються різні сексуальні розлади.

Для людей, що народилися під впливом даного числа, характерно розвиток психологічних патологій. Тому, якщо ви часто стикаєтеся з труднощами, потім знаходите в собі сили, щоб відновитися. Тільки завдяки постійному руху вперед ви зможете активізувати свою енергію.

Для цих особистостей також характерно «відродження з попелу», коли вони все починають з нуля, попередньо переживши великі втрати.

Особливості характеру та особистості людей-одінадцаток

Якщо число одинадцять є керуючим для людини, воно дарує величезну магічну енергію, яка може стати навіть сильніше найсильнішою особистості. В одних людей вона посприяє розкриттю таємних можливостей, а інших буде відправляти на дно життя, в повну деградацію.

Основним завданням людини стане контроль над ситуацією, щоб ця потужна енергія не вносила в ваше життя хаос, а гармонізувала її.

Представники описуваної вібрації є посланцями понад і пророками, їм є що розповісти оточуючим. Будучи особистим числом, одинадцять допомагає своїм вихованцям в досягненні значного успіху в дипломатичній, політичній, релігійній сферах, а також викладацькою діяльністю і психології. Завдяки сильній зв’язку з Космосом такі люди часто мають паранормальні здібності і нерідко стають цілителями або екстрасенсами.

Знаючи характеристики числа 11, вам легше буде використовувати його енергію, ви зможете направляти її в позитивне русло, завдяки чому досягнете успіху в житті.

Ссылка на основную публикацию