Значення аркана 7 Пентакль Таро в розкладах

Люди завжди прагнули хоч одним оком заглянути в майбутнє, щоб дізнатися, що воно нам підготувало. З цією метою використовувалися різні гадательние системи, з яких карти Таро є найпопулярнішими і затребуваними. Щоб скласти вірний прогноз, слід вивчити значення всіх Молодших і Старших Арканов Таро, а також їх різних комбінацій.

У цьому матеріалі ми розкриємо значення 7 Пентакль.

Що зображується на карті Сімка Пентакль

У традиційній колоді аркан 7 Пентакль зображує селянина, який займається сільським господарством. Він посадив плодоносні кущі і зараз спостерігає назрівання плодів на них. Тільки це не звичайні ягоди, а зашифровані символи Пентакль.

Селянинові довелося багато попрацювати, зараз він вимотаний і жадає відпочинку, тому варто, спершись на свій інструмент, і милується врожаєм. Він терпляче чекає повного дозрівання плодів.

Звернувшись до Таро Ери Водолія, ми бачимо молоду жінку, що вертається з поля, в руках якої зібрано багатий урожай. Їй довелося терпляче очікувати і тепер її зусилля винагороджені повною мірою.

Яке значення має 7 Пентакль Таро

Астрологически 7 Пентакль протегує планета Юпітер (виступає символом повільного зростання і терплячості). Юпітер перебуває в сузір’ї Тельця (третя декада), який змушує людину відповідально ставитися до своєї роботи і досягати цілей поетапно, без суєти і поспіху.

А керуюча планет Сатурн дарує наполегливість, організованість і справедливість. Але разом з цим він відчуває людини: доводиться боротися з бажанням мати все тут і зараз, замість цього ми змушені терпляче чекати «свого часу». З цієї причини може виникати тривога і стурбованість станом свого майбутнього «врожаю».

У літературі, присвяченій картах Таро, 7 Пентакль зустрічається також під назвами Сімки денаріями, Сімки Монет, Сімки Грошей і Владики майбутнього успіху.

7 Пентакль Таро в прямій позиції

Карта символізує процес досягнення цілей, зав’язування відносин, час збирати «урожай». Зараз рекомендовано укладати різні угоди, шлюбні союзи. Аркан також говорить про врівноваженість, гармонії, витонченості.

 1. Значення в загальному: людина незадоволений своєю діяльністю, виснажений фізично і душевно.
 2. У подієвому плані: щоб домогтися бажаного, доведеться діяти по-іншому.
 3. У справах: при великих вкладеннях віддача виходить невиправдано маленькою. Низька заробітна плата. Якщо говорити словами відомого прислів’я, то зараз настав час «збирати каміння» — закладати основу для свого майбутнього успіху.
 4. У здоров’я: свідчить про нервовому і фізичному виснаженні, нестачі вітамінів. Важливо зайнятися зміцненням організму.
 5. В особистому житті: індивід незадоволений розвитком своїх відносин, треба вносити в них зміни. Виходить, що один з партнерів змушений постійно вкладати в цей союз, а другий — лише насолоджується плодами його діяльності.
 6. Аркан описує постійно зайнятого, виснаженого, виснаженого і незадоволеного життям людини. Хоча у нього є все, про що можна тільки мріяти, він все одно незадоволений.
 7. 7 Монет радить змінити звичну стратегію дій.
 8. Застерігає від невдоволення кінцевим підсумком.
 9. Остаточну відповідь на ваше запитання негативний: результат не буде відповідати очікуванням.

Значення Сімки Пентакль Таро в зворотному вигляді

Перевернута 7 Монет Таро говорить про занепокоєння, необережності, фінансові збитки. Можуть виникати непорозуміння, скандали в сім’ї, зради.

 1. Значення в цілому: людина відрізняється нехлюйством, схильний застрявати в невдачах.
 2. У плані подій: прикладаються недостатні зусилля, щоб можна було отримати хороший результат. В результаті нелогічного поведінки отримуєте безглуздий підсумок.
 3. Карта описує ведення середнього бізнесу або роботу за контрактом. Але людина не зацікавлена ??в ній матеріально, тому виконує її «як-небудь».
 4. Особистість, яка дуже халатно ставиться до свого здоров’я, приділяє йому недостатньо уваги.
 5. У відносинах: говорить про середніх відносинах, якими не займається жоден з партнерів.
 6. 7 денаріями описує інертного в усіх відношеннях людини. Він не докладає рівно ніяких зусиль, щоб змінити своє життя на краще, сподівається на щасливу випадковість.
 7. Рекомендація аркана: варто ставитися до дрібних неприємностей більш байдуже.
 8. Застерігає, що ваша низька зацікавленість в питанні спровокує отримання поганого результату.
 9. Додаткова інформація: потрібно зауважити, що дана карта є дуже неоднозначною, в процесі її тлумачення важливо звертати увагу на інші аркани в розкладі, щоб скласти точний прогноз.

Детальна характеристика Сімки Пентакль Таро

загальне значення

Як уже згадувалося раніше, 7 Монет виступає уособленням терплячості і повільного, але впевненого зростання. Вона радить не поспішати, ретельно обмірковувати вчинені вами дії: дочекайтеся, щоб з посіяних насіння почали показуватися листочки з квітами.

Успіх буде досягнутий тільки в тому випадку, якщо людина не буде прагнути зірвати плід ще зеленим. А якщо карта Сімки Пентакль поєднується в розкладі з арканом повішеного і Четвірки Мечів, то вона додатково вкаже, що необхідно чекати.

Але, навіть якщо вам здається, що нічого не змінюється — ситуація знаходиться в фазі безперервного розвитку.

В роботі

Слід період тривалого, але вдячного очікування (завершення чергового етапу розвитку). Якщо людина прагне до швидкого результату, то він залишиться розчарованим. А якщо намагається прискорити події — ризикує і зовсім залишитися без нічого.

Найрозумніше рішення в ситуації, що склалася — запастися терпінням і впевнено чекати, поки прийде час і настане позитивний результат.

У сфері свідомості

Зараз активно генеруються нові ідеї, концепції і переконання. Це також відбувається повільно, але постійно. Потрібно приймати рішення обдумано, щоб ви встигли звикнути до нової моделі поведінки, повністю її освоїти.

7 Пентакль Таро значення у відносинах

Розмірено, але вірно підвищується якість відносин. Карта може провістити вагітність. Якщо людина зараз створює нові відносини, то йому слід зайняти споглядальну позицію, уникати нетерплячості, не порушувати природний хід речей.

Комбінація з іншими картами

 • З арканом «Шут» — нетерпіння, людина кинула почату на половині дороги.
 • З арканом «Маг» — очікування свого «зоряного часу».
 • З арканом «Верховна Жриця» — людина оцінює свої вкладення.
 • З арканом «Імператриця» — починає з’являтися прибуток.
 • З арканом «Імператор» — вкладення.
 • З арканом «Іерофант» — прояв терплячості і милосердя.
 • З арканом «Закохані» — партнери очікують віддачі від цього союзу.
 • З арканом «Колісниця» — кризовий період.
 • З арканом «Сила» — прояв витримки і стійкості характеру.
 • З арканом «Пустельник» — поразка.
 • З арканом «Колесо Фортуни» — дуже нестабільне становище.
 • З арканом «Справедливість» — справедливість буде відновлена.
 • З арканом «Повішений» — людина опинилася в глухому куті через своїх зусиль.
 • З арканом «Смерть» — ваші плани будуть порушені життєвими корективами.
 • З арканом «Помірність» — ваша діяльність в минулому починає давати перші плоди.
 • З арканом «Диявол» — ознака нетерплячості, марні зусилля.
 • З арканом «Вежа» — описує людини, що залишився біля розбитого корита.
 • З арканом «Зірка» — терпляча надія на краще.
 • З арканом «Місяць» — виникають нові проблеми, період невдалих вкладень.
 • З арканом «Сонце» — очікування і терплячість будуть винагороджені по заслугах.
 • З арканом «Суд» — збір плодів.
 • З арканом «Мир» — дочекався збору врожаю, отримав винагороду.

На завершення статті доповніть свої знання переглядом тематичного відео-матеріалу

Marissa

Ссылка на основную публикацию