Значення 8 Пентакль в розкладах карт Таро

У цьому матеріалі ми розкриємо значення молодшого аркана Таро Вісімка Пентакль. Витягнувши цю карту, що ворожить насамперед повинен задуматися над такими питаннями: як він ставиться до своєї роботи, з якою метою займається нею і що він робить для того, щоб досягти досконалості.

Це карта трудівників і майстрів своєї справи, які нагромаджували не матеріальні багатства, а знання і досвід. Закликає любити свою працю заради саморозвитку і творення, без сподівань на грошову винагороду.

Опис карти Вісімка Пентакль

На карті зображено карбувальник монет, захоплений своєю справою. Сім денарієв вже готові і майстер продовжує працювати над восьмим. Його робота вимагає концентрації уваги, посидючості та наполегливості. Вираз обличчя свідчить про те, що він задоволений своєю працею і любить його. Вдалині видніється місто, але майстер годування груддю своїм заняттям і не звертає уваги на те, що відбувається за вікном.

Ця людина працює не тільки для себе — він творить цінності на благо людей, не прагнучи при цьому до особистої вигоди. Він не марить героїчними вчинками, йому не потрібна слава. Але це справжній майстер своєї справи, який знає, що його праця потрібна оточуючим. Тому він трудитися невтомно, копітко і наполегливо йдучи до своєї мети.

На карті Таро Ери Водолія намальований забезпечений чоловік, захоплений жінкою. Поки той спілкується з красунею, злодій витягає у нього 8 монеток. Символізм цього малюнка в тому, що не варто ставити на перше місце матеріальний зиск. Гроші можуть прийти і піти, а ось досвід і майстерність залишаться у людини завжди.

Як правило, Вісімка Пентакль завжди обіцяє удачу і везіння, якщо звичайно, не будете в усьому шукати вигоди і прагнути до збагачення. В такому випадку ваші старання не будуть марними і успіх гарантований.

Перевернута позиція вказує на даремний труд, який не принесе результату, всі зусилля виявляться марними.

Значення карти в прямій позиції

Вказує на важку працю в будь-яких сферах діяльності, який буде успішний і винагороджений по заслугах. Це може бути якийсь ремесло, бізнес, спорт або творча діяльність — не важливо. Головне, що для досягнення успіху вам необхідно проявити завзятість і докласти величезних зусиль. Адже перемога завжди дістається нелегкою ціною.

Карта особливо значима для кар’єри. Каже про щедру винагороду за свою працю, хоча, необов’язково, грошовому. Ви можете отримувати моральне задоволення від того, що займаєтеся улюбленою справою. Ваші старання гідно оцінять оточуючі.

Має сприятливе значення у відносинах. Хоча дуже часто любов має другорядне значення. На перший план виходить матеріальна сторона і розрахунок.

Може вказувати на ощадливість і хорошу організацію підприємницької діяльності.

Значення карти в зворотному позиції

Зворотне положення карти Вісімка Пентакль говорить про перепони і труднощі в досягненні мети, нестача енергії для їх подолання. Можливо, ви обрали невірний шлях, упустили можливість і займаєтеся не своєю справою.

Людина змушена діяти до тих пір, поки не побачить правильний шлях.

Не варто зв’язуватися з кредитами, якщо відчуваєте матеріальні труднощі. Це може привести до ще більших проблем.

Характерні риси карти в перевернутому положенні:

 • Нечесність з боку партнерів, сварки і натягнутість у відносинах.
 • Нереалізовані можливості, використання своїх талантів на зло, хитрість і зрада.
 • Егоїзм і марнославство, жадібність і підступність.
 • Повний провал в бізнесі, крах надій.

Карта вказує на те, що ви розтрачуєте свою майстерність і таланти марно. З цієї причини людина не бачить, в якому напрвлении рухатися. Він занадто захоплений гонитвою за матеріальними благами і інтригами, його думки сповнені жадібності, лицемірства і хитрих планів. Через це він не може повністю реалізуватися, проявити свої таланти в повній мірі і домогтися успіху.

Значення Вісімки Пентакль в стосунках

У прямій позиції

Вказує на прийдешні зміни, як правило, позитивні і обіцяють прекрасне майбутнє.

Для людей, вже перебувають у відносинах, означає їх перехід на новий уровень.Возможно, ви поєднався узами шлюбу, або станеться зміцнення вже існуючого сімейного союзу. Перед вами відкриються нові перспективи і можливості.

Самотній людині Вісімка Пентакль обіцяє зустріч зі своєю другою половинкою. Ці відносини захлиснуть вас раптово і приведуть тривалого і міцного союзу. Можливо одруження.

У розкладах на відносини ця карта перегукується з Трійкою Пентакль. Вона також говорить про те, що ворожить надає цим відносинам дуже велике значення, прикладає зусилля, щоб їх зберегти. Дуже часто — присвячує їм своє життя.

Це проявляється в турботі і вірності партнеру, бажанні заслужити його схвалення. Але всі зусилля будуть немарними — ваша половинка обов’язково їх оцінить і обдарує своєю любов’ю.

Вісімка Пентакль зазвичай говорить про серйозні стосунки. Вони засновані не на раптово спалахнула пристрасті, а на взаємній повазі і відданості партнеров.Часто така карта випадає вже не молодим людям, які прагнуть створити міцну сім’ю.

Якщо розклад роблять на шлюб, який розпався, ця карта вказує на взаємна згода партнерів в питаннях розподілу майна, відсутність сварок і претензій.

У перевернутої позиції

Вісімка Пентакль говорить про проблеми в стосунках, небажанні йти на поступки і компроміси. Ніхто не хоче зробити перший крок для примирення.

Перевернуте положення карти вказує на те, що партнери не сходяться характерами. Вони не в змозі знайти спільну мову через те, що мають однакові негативними рисами і ніхто не хоче поступитися першим.

При розкладі на одного партнера вказує на його брехливість і лукавство. Він нечесний і цинічний до обранця. Використовує його в своїх інтригах і будує підступні задуми.

Вісімка Пентакль в кар’єрі

Пряме положення карти в розкладах завжди обіцяє зміни на краще. Це може бути:

 • Перехід на нову посаду або зміна місця роботи.
 • Вихід на новий якісний рівень, рішення нових завдань. Людині належить освоїти щось незвідане і набути цінного досвіду.
 • Часто вказує на можливості навчання з метою підвищити кваліфікацію, отримання дипломів про закінчення освіти.

Перевернуте положення говорить про невідповідність займаній посаді, нестачі досвіду і знань. Для досягнення успіху вам потрібно ще багато чому навчитися.

Може вказувати на втрату роботи, матеріальна скрута. Людина не бажає розвивати свою професійну майстерність, лінується і прагне до легкої наживи.

Значення карти з іншими арканами Таро

 • З картою «Шут» — потрібно залишити це заняття.
 • З картою «Маг» — вам слід багато працювати і розвивати свої навички.
 • З картою «Верховна Жриця» — вчіться новому.
 • З картою «Імператор» — розвивайте свій бізнес, зміцнюйте сімейні відносини.
 • З картою «Іерофант» — відкриєте в собі нові можливості.
 • З картою «Закохані» — будьте терплячі до свого партнера.
 • З картою «Колісниця» — навчання водінню транспорту, подорож, відрядження.
 • З картою «Сила» — необхідність проявити терпіння і труд.
 • З картою «Пустельник» — ізольованість від колективу.
 • З картою «Колесо Фортуни» — нестійкість положення.
 • З картою «Справедливість» — боротьба за правду.
 • З картою «Повішений» — зупинка в розвитку.
 • З картою «Смерть» — втрата майстерності.
 • З картою «Помірність» — прагнення до досконалості.
 • З картою «Диявол» — марні сподівання, зайва самовпевненість.
 • З картою «Вежа» — травма на роботі, звільнення.
 • З картою «Зірка» — мрії про досягнення вершин.
 • З картою «Місяць» — обман.
 • З картою «Сонце» — праці будуть оцінені по достоїнству.
 • З картою «Суд» — сподівайтеся тільки на себе.
 • З картою «Мир» — підвищення кваліфікації.

Карта «Вісімка Пентакль» радить прагнути до своєї мети, докласти максимальних зусиль для досягнення успіху. Вчить не боятися труднощів і перешкод на шляху до досконалості. Адже попереду вас чекає заслужене визнання і удача.

Ссылка на основную публикацию