Значення 7 Кубків Таро в ворожінні на картах Таро

Поговоримо про значення карти 7 Кубків Таро. Вона по праву вважається картою нездійсненних надій, ілюзорних фантазій і брехні. Дістається людям, які не в силах зробити вибір, схильні обманювати себе і ставити перед собою нереальні цілі. Це карта мрійників і фантазерів, які звикли будувати повітряні замки.

Опис аркана 7 Чаш Таро

У класичній колоді на карті зображено стіл із сімома золотими кубками, наповненими спокусливими дарами. У кожній чаші знаходиться певний предмет, що несе якийсь образ. Часто сім чаш асоціюють з сімома смертними гріхами, але зазвичай таролог трактують знаходиться в них таким чином:

 • Голова жінки вказує на плотські бажання, гординю і зарозумілість.
 • Фігура під покривалом символізує таємні знання.
 • Змія говорить про підступність, хитрість і спокусу.
 • Замок означає могутність, силу і вплив.
 • Прикраси — забезпеченість, матеріальні блага, жадібність.
 • Лавровий вінок говорить про славу і честолюбство.
 • Дракон — нездійсненна ілюзія, злість і ревнощі.

Якщо людина не зможе впоратися з цими пороками, його чекає поразка і глибоке розчарування.

Фігуру людини на карті ми бачимо зі спини або тільки тінь. Чаші з дарами знаходяться в повітрі і не мають під собою опори. Знаходяться в кубках образи занадто спокусливі і людині важко зробити вибір. Він тягне руки до чаш, але якесь внутрішнє чуття його зупиняє, намагаючись вберегти від спокус.

У колоді Таро Ери Водолія ми бачимо молоду людину, яка перебуває в світі ілюзій і не помічає краси навколишнього його природи. Він хоче отримати все і відразу, але насправді, залишається ні з чим.

Значення карти в прямому положенні

Якщо вам випала Сімка кубків, це означає, що доля надає шанс. Але ви не в змозі їм скористатися через різні спокус, які обіцяють примарне щастя замість реального. Людині дуже важко визначитися з вибором і відрізнити, де насправді, правда, а де — брехня і оманливі надії.

Крім того, що ворожить часто і сам не знає, в якому напрямку рухатися і чого він хоче. У нього виникає безліч планів та ідей, але всі вони приречені на провал. Людина нічого не намагається зробити для досягнення мети, а просто «витає в хмарах».

На відміну від Сімки Мечів, яка говорить про брехню з боку оточуючих, 7 Кубків вказує на самообман. Хоча можливість зіткнутися з шахраями або потрапити в погану компанію також не виключається.

Людина опиняється перед складною дилемою: як знайти правильну відповідь серед безлічі варіантів. Найгірше, що у нього майже немає шансів, адже єдиний вірний варіант прихований від нього дуже глибоко.

Значення аркана в перевернутої позиції

Вважається більш позитивною картою, тому що говорить про можливість правильного вибору. Вказує на те, що людина ставить реально здійснимі цілі. Можливо, колись він уже помилився у виборі і зробив багато промахів. Але в даний час людина усвідомила свої помилки і мислить реалістично.

Перевернута Сімка кубків радить попрощатися з нездійсненними мріями і мріями і пристосуватися до життя в реальному світі. Вказує на здатність людини протистояти різним спокусам.

Радить зруйнувати світ ілюзій і докласти максимум зусиль для саморозвитку і подолання перешкод на шляху до мети.

опис особистості

Сімка кубків вказує на норовливого і неврівноваженої людини, егоїстичного і перебуває в світі ілюзій. Такі люди часто не можуть визначити, чого вони точно хочуть від життя і кидаються від однієї ідеї до іншої.

У цих людей досить сильна енергетика, вони харизматичні і здатні захопити оточуючих своїми ілюзорними фантазіями.

Вони схильні ідеалізувати світ навколо себе. Але, зіткнувшись з розчаруванням, впадають в депресію. Стан ейфорії замінюється глибокою апатією.

Серед таких людей чимало творчих особистостей і діячів мистецтва. Часто вони мають екстрасенсорними здібностями і володіють гіпнозом.

Перевернутий аркан вказує на нетовариські людини. Він схильний драматизувати світ навколо себе і часто перебуває в меланхолическом стані.

Сімка кубків в роботі

Це не сама оптимістична карта для кар’єри. Каже про нереальні плани і проекти, які ніколи не будуть втілені в життя. Людина витрачає багато часу і сил даремно і не хоче реально поглянути на речі.

У цій ситуації можливе шахрайство і обман з боку ділових партнерів.

Сімка кубків, проте, дуже розташована до діячам літератури і мистецтва, творчість яких заснована на образному сприйнятті. Також карта обіцяє успіх людям, які мають відношення до езотеричних знань, гіпнозу.

Перевернуте положення аркана свідчить про просвітління, можливості відшукати причини невдач і помилок. Необхідно переосмислити свою діяльність і побудувати план, як вийти з тупикової ситуації.

особисті взаємини

Сімка Чаш для особистих відносин означає мрії і ілюзії, які далекі від реальності. Дуже часто в такій ситуації за любов приймають пристрасне захоплення, яке не відрізняється постійністю. За бурхливими почуттями слід неминуче розчарування.

Створюється враження, що партнери не знають один одного до кінця і не намагаються це зробити. Їм досить любити придуманий образ, хоча він не відповідає дійсності.

Аркан може вказувати на ілюзорну любов, коли людина вигадує відносини, яких насправді немає. Він не звертає уваги на відсутність відповідних почуттів і видає за них звичайну ввічливість і привітність. Часто в такій ситуації опиняються молоді люди, які відчувають фанатичні почуття до свого кумира.

Сімка Чаш буде позитивною для шукачів любовних пригод. Людину, яка прагнути до веселого проведення часу і відносин без зобов’язань, очікує успіх і емоційне задоволення.

У разі, якщо розклад роблять на одного партнера, аркан вказує на те, що він грає роль спокусника. Бурхливі почуття ця людина буде проявляти не тільки в любові, а й у своїх підозрах щодо невірності партнера. Його ревнощі буде спалахувати від будь-якої дрібниці.

Якщо в розкладі присутній Диявол, у людини присутня маніакальна пристрасть і залежність від партнера.

Сімка Чаш в поєднанні з арканами Таро

Прояснити значення карти Сімка кубків допоможуть аркани, які знаходяться в розкладі поруч з нею.

 • З арканом «Шут» означає гру уяви, бути одурманеним.
 • З арканом «Маг» — потрапити під поганий вплив, брехня і шахрайство.
 • З арканом «Верховна Жриця» — заплутана ситуація і невідомі факти.
 • З арканом «Імператриця» — можливість опинитися в цікавому положенні.
 • З арканом «Імператор» — планувати свою діяльність.
 • З арканом «Іерофант» — ви довірилися не тій людині, обман.
 • З арканом «Закохані» — невизначеність у відносинах.
 • З арканом «Колісниця» — мріяти про подорожі, йти не тим шляхом.
 • З арканом «Сила» говорить про нездійсненних мріях.
 • З арканом «Пустельник» — перебувати у владі ілюзій.
 • З арканом «Колесо Фортуни» — потрапити в безвихідне становище.
 • З арканом «Справедливість» говорить про самообман, необ’єктивності.
 • З арканом «Повішений» означає поразку через марних надій і ілюзій.
 • З арканом «Смерть» — дивитися на світ через «рожеві окуляри».
 • З арканом «Помірність» — реальний погляд на речі, планування дій.
 • З арканом «Диявол» — проблеми з алкоголем або наркотиками, нав’язливі стани.
 • З арканом «Вежа» — крах надій і фантазій.
 • З арканом «Зірка» — мрії і ілюзії.
 • З арканом «Місяць» — помилятися, фантазувати.
 • З арканом «Сонце» — раптове осяяння.
 • З арканом «Суд» — розплата за скоєні діяння.
 • З арканом «Мир» — будувати грандіозні проекти.

7 Кубків — це карта міражів і примарних ілюзій, фантазій і самообману. Вона намагається застерегти нас від брехливих обіцянок і марних надій, які неминуче ведуть до поразки і розчарування. Радить усвідомити свої помилки і реально поглянути на світ.

Доповніть інформацію про карту Сімка кубків, подивившись відеоматеріал:

Ссылка на основную публикацию