Значення 5 Пентакль (5 Монет) Таро в розкладах

Карта 5 Пентакль уособлює стихію Землі, енергію Землі. Це щось заземлений: матеріальні цінності, в яких людина потребує або прагне отримати. Це і досвід, який завжди пов’язаний зі складнощами. Розглянемо тлумачення карти докладно.

5 Пентакль Таро — значення

П’ятірка Пентакль в традиційному значенні — це проблеми, складності і труднощі, хвилюючі емоції, які завжди пов’язані зі світом матеріальним. В першу чергу, тлумачення стосуватиметься фінансових справ.

Але карта не завжди обіцяє настання фінансової кризи. Вона може говорити і про внутрішні страхи людини, який боїться втратити добробуту, розоритися. Тому часто карта є в розкладі в момент, коли ви готуєтеся змінити роботу або організувати новий бізнес.

Більш точно визначити значення карти можна, якщо знати її тлумачення в прямому і перевернутому положенні.

Основне значення: П’ятірка Пентакль Таро в прямому положенні

Більшість карт Таро в прямому положенні мають сприятливі значення. Але на П’ятірку Монет це правило не поширюється. Найчастіше вона обіцяє несприятливий період в житті, який обов’язково буде супроводжуватися фінансовими труднощами.

Традиційні значення 5 Пентакль Таро при її появі в розкладі в прямому положенні:

 • Гряде несподіване звільнення або серйозна втрата грошей. Це неминуче, тому постарайтеся не позичати гроші і не вкладати їх в нові проекти. Слід утриматися і від кредитів — навряд чи у вас вийде виплатити їх вчасно
 • Несприятливий значення і для здоров’я: карта обіцяє серйозне захворювання, хірургічне втручання. В даний період часу у вас гостра нестача життєвої енергії, що і впливає на самопочуття
 • Сприятливий знак: у вашому житті з’явиться людина, яка чутливо поставиться до ваших проблем і складнощів, тому що і сам відчуває подібне. Навіть якщо всі близькі відвернуться від вас, він буде поруч. Але є підводні камені — він підтримує вас, тому що це допомагає йому відчувати себе краще
 • Ймовірно також, що в вашому оточенні з’явиться людина, яка потребуватиме вашої допомоги. Він прагне покласти на ваші плечі власні проблеми, тому що не здатний впоратися з ними самостійно

Якщо мета ворожіння — отримати відповідь «Так» або «Ні» на хвилюючий вас питання, значення завжди негативне. І приготуйтеся до великих витрат.

5 Пентакль Таро: значення в перевернутому положенні

П’ятірка Пентакль Таро в перевернутому положенні має таке значення.

Ви витрачаєте дуже багато життєвої енергії, але не встигаєте заповнити її запаси. Через це вас переслідує відчуття спустошеності. Погіршується самопочуття, з’являється безліч страхів і виникають проблеми у взаєминах з оточуючими. Виною всьому — відчай і нездатність зрозуміти: що потрібно зробити для виправлення ситуації.

Рада карти: візьміть себе в руки і не чекайте підтримки від оточуючих. Тільки ви здатні змінити ситуацію на краще. Будьте гранично уважні і обережні, не ризикуйте, щоб не втратити все, що маєте.

5 Пентакль Таро: значення в стосунках

5 Монет Таро і в розкладах на відносини має несприятливі значення. Карта вказує на те, що ви відчуваєте себе покинутим і нікому не потрібним, відчуваєте гостру потребу в підтримці і уваги.

Якщо не впоратися з цим гнітючим почуттям, воно «зжере» вас зсередини. Настав переломний момент: тільки від вас залежить, скинете ви з себе цей тягар і зробить крок в нове щасливе життя, або опинитеся під ним похованим без найменшого шансу вибратися.

Ось найпоширеніші значення П’ятірки Монет в розкладах на відносини:

 • Намагайтеся боротися з почуттям безнадії. Перестаньте чекати, що у вашому житті з’явиться людина, яка витягне зі стану самотності і полюбить. Тільки внутрішні зміни і любов до себе привернуть щастя у ваше життя
 • Іноді карта вказує на кризу в існуючих відносинах. Важливо не сприймати це як катастрофу. Часто саме такі кризи є переломним моментом, після якого взаємини починають розвиватися, переходять на новий рівень. Все налагодиться — не сумнівайтеся в цьому

Рада карти: абстрагуйтеся від проблем, шукайте позитивні моменти у всьому. Пам’ятайте, що чорна смуга не триває нескінченно. Чим правильніше ви поведете себе, тим швидше настануть щасливі зміни.

Дивіться відео про значення карти Таро 5 Монет:

сполучення карт

Досвідчені таролог знають: не можна тлумачити значення карти, не звернувши уваги, які аркани її оточують. Розглянемо значення поєднань Таро 5 Пентакль з іншими картами:

 • Шут — гряде бідність, спровокована раптовою втратою великої суми грошей
 • Маг — настане стан байдужості і байдужості до всього. Відсутні сили для рішучих дій
 • Верховна Жриця — набуті навички виявляться марними, необхідно вчитися чомусь тоновому
 • Імператриця — ви зважитеся вкласти гроші в нову справу, але гра не варта свічок. Подумайте, вірне чи напрямок ви вибрали
 • Імператор — розрив існуючих відносин: ділових або особистих
 • Іерофант — задумайтеся над власною поведінкою, воно далеко пішло від норм моралі. Якщо не змінити ставлення до оточуючих, вас почнуть зневажати все
 • Закохані — ваш обранець думає тільки про себе, ні в чому вас не підтримує
 • Колісниця — є всі шанси здобути перемогу, але вона прийде ціною неймовірних зусиль з вашого боку
 • Сила — потрібно рухатися далі, але вам цього зовсім не хочеться
 • Відлюдник — має випробувати душевні терзання, відчути себе самотнім і нікому не потрібним
 • Колесо Фортуни — удача забуде про вас, криза настане у всіх сферах життя

Незважаючи на несприятливі значення карти, вона не така погана, як здається. Вона скоріше вказує на те, що вам потрібно перестати боятися кризи, позбутися страхів і сумнівів, налаштуватися на позитивний лад і активно діяти.

Ссылка на основную публикацию