Змову в молодий місяць на гроші — читати в домашніх умовах

Зростання місяця – особливий час. В цю фазу нічне світило накопичує потужну енергетику і ділиться нею з усім живим на землі. Цією особливістю місяця користується магія, витягуючи з неї масу можливостей. У період зростаючого місяця проводяться магічні ритуали, вимовляються спеціальні замовляння, спрямовані на тяжіння, зростання і примноження чого-небудь. Наприклад – для грошей та удачі.

З допомогою місячної енергії, наприклад, можна залучити фінансовий добробут, адже саме воно є одним з критеріїв життєвого благополуччя кожної людини. Для цього слід скористатися будь-яким сильним змовою на гроші на зростаючу місяць.

Рекомендації по використанню

Грошових змов, які проводяться під час зростання місяця, є велика кількість. Вони можуть сильно один від одного відрізнятися, але існує одна об’єднуюча їх особливість – їх виконання здійснюється за певними правилами.

  1. Сильними ритуали виходять, якщо вимовити їх у середу – день, характеризується потужною грошової енергетикою.
  2. Правильна робота грошового змови і його результативність забезпечуються суворим і точним дотриманням інструкції ритуалу. Самодіяльністю в цьому випадку краще не займатися, якщо не хочете негативного ефекту і небажаних негативних наслідків. Особливо це правило стосується новачків, які не мають магічного досвіду.
  3. Таїнство змови має проводитися в тихому і затишному місці, у повній самоті.
  4. Недостатньо просто вимовити змову і чекати багатства на блюдечку з блакитною облямівкою. В силу ритуалу вибраного потрібно обов’язково вірити, а також бути впевненим і в своїх власних силах. Щоб спосіб працював, необхідно і самому докладати зусиль. Неробам магія не допомагає.
  5. Проведення будь-якого грошового ритуалу повинно бути збережене в таємниці. Оточуючих і навіть самим близьким людям зовсім не обов’язково знати, як у вас вийшло досягти фінансового успіху.

Ознайомившись з рекомендаціями, вибравши сильний замовляння на гроші та провівши його за всіма правилами, можна вирішити всі свої проблеми, пов’язані з фінансами. Грошові обряди допоможуть обзавестися багатством, притягнуть удачу і зроблять так, щоб ваш будинок завжди був повною чашею. Складнощі з виконанням магічних обрядів на матеріальне благополуччя виникнути не повинно, так як вони відрізняються відносною простотою і зазвичай супроводжуються докладною інструкцією.

Способи залучення грошей з допомогою замовлянь

На мед і крихти зі столу

Обряд потрібно читати в один з днів зростаючої місяця після того, як сім’я закінчить обідати. Заздалегідь потрібно підготувати невелику чашку з медом.

Прибираючи зі столу, господиня повинна змастити медом свої долоні і зібрати ними всі крихти від їжі, хліба, крупинки цукру та інше, що залишилося після обіду на поверхні столу. Процес цей треба супроводжувати змовою:

“Сміття прибираю, собі удачу додаю. Як липне сміття до меду, так нехай і гроші прилипають до рук моїх. Як тримається сміття на моїх руках, так нехай і гроші трималися в руках. Міцне слово моє, молодим місяцем освячене. Амінь!»

Виконавши ці дії, руки треба добре промити під проточною водою, примовляючи:

“Долоні обмиваю – в будинок гроші добуваю. Йде бруд, приходить багатство. Вода убуває, а місяць прибуває так грошики мені зазиває. Амінь!»

Наприкінці ритуалу потрібно відмити стіл від меду, але у вимові якогось змови при цьому вже немає необхідності.

Не бажано, щоб хтось з домашніх бачив всі ці магічні маніпуляції. Якщо таке все-таки відбудеться, виконавиця пояснювати нічого не повинна. Краще просто сказати, що так треба.

На першу купюру

Скористатися ритуалом можна тоді, коли отримання зарплати чи іншого прибутку збігається з фазою зростання місяця. Коли вся сума грошей опиниться в руках, потрібно з пачки взяти саму першу (верхню) купюру і покласти окремо від інших. Вночі з відкладеним грошиками необхідно підійти до вікна або вийти на вулицю. Підставивши її місячному світлу, слід прочитати змову:

“Ти – перша деньга, ти – головна деньга. Нехай гроші низкою за тобою припливають і в моїх руках осідають. Амінь!»

Заговоренную гроші потрібно позначити і відкласти, щоб не сплутати її з іншими купюрами. Витрачати її не можна. Як тільки буде з’являтися будь-який дохід, першу купюру з пачки потрібно підкладати до заговоренной. Якщо прибуток отримаєте однієї великої банкнотою, її треба буде розміняти і частина грошей покласти знову до заговоренной.

Так робити до тих пір, поки не накопичиться пристойна сума. На всі накопичені гроші, крім головної заговоренной, потрібно купити що-небудь в хату, щоб там стояло і нікуди не виносилося. Замовлений купюра не витрачається: після першої великої покупки до неї знову потрібно почати підкладати гроші з кожного доходу.

Ще кілька способів ритуалу на зростаючу місяць можна побачити у цьому відео:

На гарбузове насіння

На зростаючому місяці купіть стиглий гарбуз, або візьміть в своєму городі. В день, коли будете читати замовляння, зберіть всі гарбузове насіння, а з самого овоча приготуйте якусь страву. Висипте насіння на стіл і читайте 3 рази текст:

“Як грошики були замкнені у в’язниці без світла. А я гарбуз розкрила і шлях до грошиками відкрила. І за це грошики стали до мене йти, і гуртуватись навколо мене та множитися. Нехай грошей шлях йде в мій дім, і ні одна не проходить повз. Амінь!»

Заговорені насіння потрібно прожарити на сковорідці. Потім покликати всіх членів сім’ї до вечері і подати раніше приготоване блюдо з гарбуза. В якості десерту під будь-яким приводом запропонуйте гарбузове насіння. Треба, щоб їх покуштував кожен в сім’ї. Дію магії почне проявлятися приблизно через місяць. З часом приплив грошей буде зростати.

Ссылка на основную публикацию