Змову, щоб взяли на роботу — потужні ритуали

Хороша високооплачувана робота – один з життєвих пріоритетів кожної людини. Але, на жаль, влаштуватися на прибуткову посаду виходить не у всіх шукачів, навіть незважаючи на безліч пройдених співбесід. У таких випадках справжньою паличкою-виручалочкою стануть змови на отримання бажаної роботи. Скористатися такими обрядами може кожен, хто вже вибрав для себе робоче місце і хоче на ньому закріпитися в умовах жорстокої конкуренції, отримати прихильність начальства.

Що потрібно знати про змови

Звичайно, при влаштуванні на вакантну посаду одним тільки змовою не обійтися. Магія в цьому випадку виступає більше у ролі помічника і додаткового засобу для підкріплення внутрішньої впевненості. Змова створює навколо здобувача атмосферу рішучості, діловитості, оптимізму, збільшує його привабливість в очах потенційного роботодавця, завдяки чому начальство починає бачити в ньому самого підходящого на вакантну посаду кандидата.

Корисно буде також, якщо здобувач попрацює зі своїм зовнішнім виглядом і ознайомитися з порадами та рекомендаціями психологів щодо правильної поведінки на співбесіді.

Окремих рекомендацій потрібно дотримуватися і при використанні самих змов для отримання роботи. Як правило, магічні слова гарантують успіх, якщо були вимовлені в фазу зростання місяця. Швидкого отримання бажаної посади сприяє магічний текст, прочитаний в суботу, а в середу виконуються ритуали, розраховані на високий рівень зарплати (у зв’язку з сильною грошової енергетикою цього дня).

Якщо вирішили застосувати ритуали, обов’язково дотримуйтесь два правила

  1. Застосовуючи змова, щоб взяли на роботу, категорично не слід сумніватися в його силі і ефективності. Якщо вас долають сумніви і невпевненість, це створить енергетичний блок, який стане перешкодою для виконання вашого бажання.
  2. Ще одна умова – конфіденційність. Якщо розповісте кому-небудь про ритуалі – магічні слова подіють явно не на користь і в майбутньому навіть можуть зашкодити вашій кар’єрі.

Недотримання правил читання змови може мати погані наслідки і накликати біду!

Вимовлятися змова може при будь-якій дії, що має пряме відношення до отримання бажаної посади (перегляд оголошень, дорога перед співбесідою, саме співбесіда, після бесіди з потенційним начальством та інше).

Нижче дані приклади найпопулярніших змов, в ефективності яких на своєму власному досвіді за відгуками переконалося чимало людей. Дані тексту може читати як сам кандидат, так і його близькі – чоловік, дружина, мати та інші.

Змови для самостійного читання

Перед дорогою на співбесіду

Змова підійде для тих, хто тримає вдома кішку. До того, як піти на співбесіду, потрібно погладити свого пухнастого улюбленця і проговорити:

“Піду не пішки, а на чорному коті поїду. Не було щоб відмови мені, (своє ім’я), ні влітку, ні зимою, ні вранці, ні вдень. Живу Божим заповітом. Господи, візьми мою турботу, щоб отримав(а) я роботу. Щоб проти мене не знав ніхто слова – ні поганого, ніякого. Щоб мене любили та поважали, цінували щоб і не занижували. Хрест з хрестом, добру справу з хорошим кінцем. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь!»

Після візьміть 3 котячих волосинки і сховайте їх собі в гаманець. На співбесіді вони повинні бути у вас.

По дорозі на співбесіду

По дорозі на співбесіду до потенційного роботодавця потрібно прошепотіти на своє ліве плече наступний текст:

«І в цьому місці зі мною Бог».

Вимовляти його потрібно 3-7 разів, після кожного разу хреститися, промовляючи:

“Господи, пошли мені, рабу твоєму (рабі твоїй) (своє ім’я), удачу! Амінь!»

Щоб отримати роботу

Проговорюється перед бесідою з роботодавцем. Здобувачеві слід поцілувати окраєць білого хліба, а потім виголосити:

“Як шанують хліб Божий, як подають його з поклоном, як приймають його з поклоном, так нехай і мене, раба Божого (рабу Божу) (своє ім’я), всюди б з поклоном зустрічали з радістю приймали. Відтепер і навіки. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь!»

Слова після співбесіди

Змова читається після співбесіди. Вийшовши з кабінету роботодавця, здобувач повинен стати обличчям на південь і вимовити пошепки або упівголоса (обов’язково) слова:

“Сонце мене висвітлює, біду променями відганяє. Вітер мене обдуває, до мене удачу прибиває. До берегів води прибувають, до мене роботу прибивають. Амінь!»

Бажано робити обряд відкритому повітрі.

Щоб взяли на потрібну посаду на свічці

Змова буде сильніше, якщо вимовити його в день співбесіди. Для цього потрібно запалити свічку з церкви (краще тонку) і проговорювати напам’ять наступні слова (рівно стільки разів, скільки буде потрібно часу свічці догоріти до кінця):

“Їду я на колісниці кованої, кобылице золотокосого. Туди їду, де чекають мене і поважають, та відмовою не ображають. Мені не відмовлять ні сьогодні, ні завтра, ні післязавтра, ні в день будь, ні в будь місяць, ні в будь рік, завжди і скрізь чекають мене шана і слава. Слова поганого ніхто проти мене не скаже, ні в чому мені ніколи ніхто не відмовить, завжди мене зустрінуть відкриті двері, мене всі шанують, мені, як собі, всі вірять. Хрест з хрестом, справа – з хорошим кінцем. Амінь!»

Дивіться також ще один вид ритула у цьому відео:

Ссылка на основную публикацию