Змову, щоб приснитися хлопцеві: його особливості та мета

Барвисті і реалістичні сни надовго друкуються в пам’яті, особливо якщо вони були з участю людини коханого або викликає симпатію. Іноді такі сни навіть підштовхують до певних дій. Саме з цієї причини сон може стати чудовим магічним засобом.

Ще в старовину дівчата використовували різні замовляння, за допомогою яких вдавалося навіяти симпатичному і милого серцю хлопцеві сни про себе. І такі замовляння виявлялися досить ефективними, адже сни міцно пов’язані з підсвідомістю. А воно, як відомо, сильно впливає на вчинки людини в реальному житті, адже і психологами було доведено, що сновидіння виражають приховані наші бажання.

Таким чином, використовуючи змова, щоб приснитися хлопцеві, будь-яка дівчина зможе подіяти на цікавить її молодої людини через його підсвідомість і тим самим, звернути на себе його увагу, викликати у нього думки про себе і підштовхнути його до початку нових або зміцнення вже існуючих відносин.

Вимовляти спеціальні магічні слова для того, щоб приснитися коханому, можна в будь-який день, якщо тільки це спеціально не обмовляється в ритуалі. Особливою силою володіють змови, які читаються в фазу повного місяця. Найкраще робити обряд безпосередньо перед відходом до сну. Щоб змова спрацював успішно, промовляти його потрібно тільки в хорошій фізичній формі. Виконавиця не повинна в цей час перебувати в поганому настрої, хворіти або бути втомленою. Також не можна виконувати ритуал з негативними думками на адресу молодої людини. І звичайно, потрібний результат буде лише в тому випадку, якщо не сумніватися в силі магії, в своїх силах, і вірити в змову.

Замовляння на сновидіння не відносяться до розряду сильних магічних впливів. Їх метою виступає не придушити волю і підсвідомість людини, не примусити його, а направити. Заговори, щоб приснитися хлопцеві, є прийомом білої магії, тому їх застосування абсолютно не приносить ніякої шкоди. Але це не означає, що використовувати їх можна незліченну кількість разів – зловживання може призвести до зворотного ефекту, і ви зовсім перестанете з’являтися в сновидіннях свого коханого.

Які змови, щоб приснитися коханому хлопцю?

Змова на кругле дзеркальце

Змова цей читається на невеличке кругле дзеркальце, на поверхні якого маркером або косметичним олівцем написано ім’я коханого хлопця. Слова треба вимовляти так, щоб теплі пари вашого дихання стосувалися дзеркала. Читається текст 3 рази:

“В дзеркальній гладі отражаюсь, коханому в сон є. (Ім’я хлопця) відпочивати і спати, і уві сні мене побачити. Амінь!»

Це дзеркало потрібно покласти під свою подушку, щоб відображення було направлено вгору. Вночі ваш улюблений обов’язково повинен побачити сон з вашою участю. Прокинувшись вранці, дзеркальце потрібно промити під проточною водою.

Використовувати цей змова можете кілька разів, але дзеркальце зберігайте, загорнувши в чисту тканину, щоб не втратити відбиту на ньому інформацію.

Змова на місяць

Дивіться на місяць, осеняйте хрещеним прапором свій рот і промовляйте:

“Сон – про мене, тільки для тебе, раба Божого (ім’я хлопця). Амінь».

Змова цей можна застосовувати не більше 3 разів за один місяць.

Змова, щоб приснитися хлопцю, на дим

З допомогою диму легко навіяти коханому хлопцеві сон про себе, так як інформація буде доставлена за вітром. Для даного змови знадобиться пучок засушеної трави. Бажано приготувати самостійно. Для цього влітку зірвіть своїми руками пучок зеленої трави і висушіть.

Беріть пучок і дістаньте з нього саму довгу травинку, покладіть її під свою подушку. Решту спаліть у вогнетривкому посуді біля відкритої кватирки або вікна, вимовляючи слова змови:

“Дим-димок, йди до Божого раба (ім’я хлопця). Щоб за вітром серпанок крутилася так крутилася, щоб я ночами своєму милому снилася. Амінь».

Змова вимовляєте весь час, поки йде дим. Залишився від соломи попіл пустіть за вітром.

Ще один змова на дим

Вирвіть з старого віника 3 прутика і підпаліть їх вночі (можна на балконі або на вулиці). Здувайте дим в ту сторону, де живе ваш улюблений, і пошепки вимовляєте:

“Дим раздуваю – пристрасть викликаю. На підмогу мені попіл посилаю – по слідах того, сліди за ким замітали. Рабу Божому (ім’я хлопця) приснитися бажаю. Нехай спокою він не знає, у снах своїх лише на мене дивиться. Хай він горить вогнем любові до мене, червоної дівиці (своє ім’я)«. 

Змова на фотографії

Візьміть свіжі поодинокі фотографії – свою і свого коханого. Складіть їх разом лицьовими сторонами, загорніть їх у клапоть білої тканини з натурального волокна (бавовна, льон), на лоскуте не повинно бути ніяких швів. Фотознімки покладіть під свою подушку і промовте:

“Силою любові тебе заклинаю, раб Божий (ім’я хлопця): побач мене уві сні. Прошу, дізнайся мене і до мене прийди, мене кохай і будь мені вірний!»

Ці фотографії під подушкою можете зберігати скільки завгодно часу, проте змова щовечора потрібно оновлювати (читати знову).

Змова на дощ, щоб приснитися хлопцеві

Особливість цієї змови в тому, що читається він в дощову погоду, бажано – в сильну грозу зі зливою. Свої долоні підставте під дощові краплі і вимовляєте слова:

“Капай, капай, дощик, милого убаюкивай. Дай йому наснитися, побачитися нам нам дай. Нехай на мене він дивиться не надивиться. Нехай любить він мене, не налюбится. Як ти, дощ, могутній і сильний, так і слово моє міцно. Амінь!»

Прості слова перед тим, як заснути самої

Вночі, вже перебуваючи в ліжку, уявіть свого коханого, його риси, помрійте про те, що ви поруч, разом. При цьому вимовляєте:

«Буду снитися тобі я завжди».

Потім спокійно засинайте.

Ссылка на основную публикацию