Змови від бородавок: читати на картоплю, яблуко, місяць, нитку

Чимало цінного і корисного прийшло в наш світ з глибокої давнини, і одне з найкоштовніших спадщин — народна медицина. Предки в продовження тисяч років перевіряли на собі дію дарів природи, складаючи рецепти, які до сих пір не втратили своєї популярності. Крім рослинних зілля передаються і змови, за допомогою яких можна зцілити недугу. Не можуть встояти перед силою слова і бородавки, безслідно зникаючи після перевірених часом ритуалів. Вдаючись до допомоги традиційної медицини, не варто поспішати з хімікатами, нерідко правильно вимовлені змови від бородавок діють нітрохи не гірше аптечних препаратів. Як же правильно користуватися коштовною спадщиною?

Змова на убуваючу місяць від бородавок

Найбільшою ефективністю володіє від бородавок змова, виголошений вночі, причому місяць повинна йти на спад. Особливих пристосувань не потрібно, але заздалегідь слід запастися невеликим пучком трави, яка повинна до цього дня висохнути. Відправитися вночі на місце, де сходиться кілька доріг, вибрати найдовший стеблинка. Не менш 3-х разів вколоти кожну бородавку, вимовляючи магічні слова:

«Суха ніколи не перетвориться в молоду,

Півень молока ніколи не дасть,

Риба в корову чи не перетвориться.

Так і тобі немає місця на моєму тілі,

На зворотньому місяці згинь.

Трава суха в вогні згорить,

Бородавка нехай на білому тілі не сидить ».

Ритуал завершити спалюванням травинки, причому до залишків намагатися не торкатися, а просто залишити на дорозі. Якщо після першого змови немає результату, повторити можна тільки через місяць, п’ять під час спадання місяця.

Змова на зростаючу місяць від бородавок

На місяць, що знаходиться в стадії росту, є спеціальні замовляння. Важливо пам’ятати — кожен змова призначений для певного часу, не можна плутати і використовувати їх в інший період, це може привести до непоправних наслідків.

Для ритуалу, який проводиться під убутним нічним світилом, знадобиться яйце, залишене спеціально для таких цілей з Пасхи, причому воно неодмінно має бути освячене в церкві. Змова вимовляється будинку, але важливо, щоб поблизу не було нікого з людей дому.

Під час виголошення магічних слів безперервно хрестити бородавку. Слова змови:

«Бородавки, забирайтеся!

Ідіть на високі гори,

Піднімайтеся по висохлому на корені древу,

Стрибайте по болотним мохів і купинах,

Чи не несіть скорботи і болю,

Відійдіть від лихих людей і недобрих звісток,

Від задумів злих,

Від звірів лютих ».

Зазвичай за все один раз вимовити володіють цілющою властивістю слова, щоб наріст, навіть найбільший і старий, безслідно зник. Яйце промити, скропити святою водою. Можна використовувати багато разів, чудове властивість не зникає.

Як читати змову на картоплю від бородавок

Часто в боротьбі з наростами використовується і картопля. Ритуал виконувати на вулиці. Бульба розділити навпіл (взяти ніж), одну половинку сильно кинути через праве плече, другий натирати бородавку, супроводжуючи дії словами:

«Як я свою (назвати частину тіла, на якій є нарости) картоплею вмила, і волога висохла, так і бородавки нехай підуть-зсохнуть, сліду після себе не залишаючи».

Половинку бульби викидати не можна, потрібно її закопати глибоко в землю, вибираючи місце, де дуже сухо або навпаки — волого. Картопля має висохнути або згнити, але ні в якому разі не прорости — тільки тоді результат буде позитивним.

Закопуючи картоплю, вимовляти другу частину змови:

«Як картопля зникне, так і моя напасть піде».

За один раз можна зводити тільки одну освіту на шкірі, до виведення другого приступити тільки на наступний день.

Як читати змову на яблуко від бородавок

Вважається, що якщо бородавка пов’язана з овочем або фруктом, то в’янення плода призведе до зникнення наросту. Для наступного ритуалу, спрямованого на виведення утворень, знадобиться звичайне яблуко (не має значення, велика або дрібне).

Половинку плода притиснути до наросту, вимовляючи фразу:

«Яблучко наливне, забери мою напасть з собою. Чи не на день чи два, а на весь вік. Як яблучко зсохне і зів’яне, так і моя бородавка тільки спогадом стане! »

Фраза вимовляється триразово, після чого половинка плоду відправляється під прямі і спекотні сонячні промені. Як тільки яблуко висохне, закопати його далеко від будинку, намагаючись не попастися нікому на очі. До цього часу зазвичай освіту зникає.

Існує величезна кількість народних способів боротьби з бородавками, які століттями допомагають нашим людям. Найбільш популярні і дієві з них Ви зможете знайти в цій статті. Рекомендуємо до прочитання! 

Як читати від бородавок змову на нитку

Нерідко поява великої кількості наростів пов’язано з наведенням страшної порчі. Складно позбутися від прокляття самостійно, так і досвідчені знахарі можуть відмовитися допомогти, остерігаючись зв’язуватися з небезпечними злими силами. Є найсильніший змова, яким можна скористатися самостійно, але зловживати ним не варто, і застосовувати тільки в найскладніших випадках.

Для виведення наростів знадобиться червона довга нитка. Зав’язувати вузлики на нитці, роблячи це над кожним наростом. Вузлів повинно бути рівно 13, причому розташовувати їх на значній відстані один від одного. Попередньо потрібно зловити таку ж кількість жаб, скільки є вузликів.

Відправившись ввечері в ліс (свідків бути не повинно!), До лапки кожної жаби прив’язати частина нитки, на якій розташований вузол. Земноводних відпустити, вимовляючи сильний бунт:

«13 бісів, 13 родичів болотних,

Запрягайте в візок жаб стрибучий,

Відправляйтеся по 13 шляхах,

Бородавки заберіть з собою у мене.

Жаби ніколи не зберуться разом,

Бородавки мої підуть до того, від кого прийшли ».

Не оглядаючись відправитися додому, по дорозі намагатися не зупинятися і ні з ким не вітатися і не спілкуватися.

Навіть якщо від бородавок змови сприймаються іронічно і з недовірою, не варто забувати, що пройшли вони перевірку чималим часом. Важливо ще одне — не можна сумніватися в силі слова. Не має значення, як виголошено змова, головне — вірити в чудо, адже нерідко саме віра рятує людину від недуги, перед яким безсилими виявилися кращі лікарі.

Ссылка на основную публикацию