Змови від алкоголізму і пияцтва — читати в домашніх умовах

Пияцтво — одна з бід сучасного суспільства, причому бідою в самому прямому сенсі слова він стає в сім’ях, де хтось віддав свою голову цієї нездорової звичкою. Медицина давно бореться зі згубною залежністю, але не кожен хворий на алкоголізм людина погодиться визнати свою хворобу і добровільно лягти в наркологічну клініку на лікування.

Алкоголізм одного з членів сім’ї завдає чимало страждань і самому алкоголезалежності людині, і його рідним і близьким. Тому пускати на самоплив цю проблему не можна. П’яниця — нещасна людина, якій потрібна допомога. Але що робити, якщо ваш близька людина безпробудно п’є і навідріз відмовляється від лікування?

У такій ситуації закликати на допомогу можна магію, яка пропонує безліч найрізноманітніших змов, здатних відбити у людини бажання до спиртного і усунути алкогольну залежність.

Змови від пияцтва і алкоголізму існують білі і чорні. Чорні, звичайно, більш ефективні, але і небезпеки наслідків в них значно більше, тому в домашній практиці я вам рекомендую читати обряди білої магії.

зміст

Рекомендації для успішності змов від пияцтва

Будь-який, навіть самий ефективний, змова не дасть потрібного результату, якщо проігнорувати інструкцію і прочитати його з помилками, то ж стосується і ритуалів від алкоголізму.

  • Найбільшою силою володіють змови від пияцтва, прочитані на регресний місяць або повний місяць.
  • Необхідно враховувати чоловічі (Пн, Вт, Чт) і жіночі (Ср, Пт, Сб) дні: змови для чоловіків вимовляються по чоловічим днях, для жінок — по жіночим.
  • Важлива умова — віра в силу змови і націленість на результат.
  • Про те, що ви скористалися змовою, знати жодна людина не повинен. Нехай це буде вашою таємницею.

Корисно буде, якщо хтось у вашій родині п’є, купити і принести в будинок ікону «Невипивана чаша». Адресована цій іконі молитва швидше допоможе впоратися з бідою.

Змови від пияцтва для застосування в домашніх умовах

Змова від алкоголізму на себе

Призначений для використання самі алкоголезалежним людиною. Заговорюється тільки що принесена вода з природного джерела або колодязя. Давати її пити до змови нікому не можна.

Алкоголік повинен помитися в лазні, надіти чисту білизну і тільки потім заговорити 3 рази воду. текст:

«В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Хміль і вино. Від мене. Божого раба (Ім’я) відступите до гробової дошки, на всі часи. Іди від мене, бажання будь-до напоїв спиртним і провину. Пияцтво, від мене ти піди в ліс дрімучий, де лише звірі люті та птиці чорні живуть. Буйний вітер, візьми ти від мене бажання і згубну пристрасть до вина, її ти віднеси за море синє, до людей злим і людям лихим. Пристрасть моя, прив’яжіть ти до людини лихому, хто добра людям не робить, а приносить одне лише зло, як прокляте зілля-вино. Вийди і відчепися назавжди від мене, від мого живота на всі часи. амінь — 3 рази«.

Заговорений воду потрібно всю випити одному. Не можна, щоб її випив інший член сім’ї.

Простий змова від пияцтва

Щодня вимовляється над сплячим п’яницею. текст:

«Почуй, небо, побач, небо, що я бажаю робити над тілом Божого раба (Ім’я п’яниці). Вільне сонце, на мій двір зійди — а на дворі моєму ні людей, ні звірів. Червоний місяць, в кліть мою зійди — а в кліті моєї ні дна ні, ні дверей. Ясні зорі, в шлюбну чашу зійдіть — а в моїй чаші вода чистіша гірської. Сонце, від вина раба (Ім’я п’яниці) відверни. Місяць, від вина раба (Ім’я п’яниці) уймі. Зірки, від вина раба (Ім’я п’яниці) усмиріть. В поле чисте, в море синє і ключ з замком «.

Обучение від пияцтва — на залишки випивки

Виконання цього обряду зажадає від вас багато часу, але змова, який в ньому використовується, має потужний дією. Для здійснення ритуалу в пляшку з-під спиртного необхідно збирати залишки випивки з чарки алкоголіка (так, щоб п’яниця нічого не помітив і не запідозрив) — влоть до заповнення пляшки.

Заповнену пляшку щільно закрийте пробкою, віднесіть її на кладовище. Там закопайте біля кута загального забору. Треба, щоб вас ветом процесі ніхто не бачив і ніхто надалі цю закопану пляшку не виявив. В процесі закапування читайте змову:

«Як сусіди твої в тобі не потребують, не п’ють з ранку і не похмелятись, а сплять днями і ночами, з відкритими очима, так само і ти, Божий раб (Ім’я алкоголіка) про провині не думай: ні при місяці молодому, ні при місяці повної, ні під час дощу, ні при сонці. Міцно моє слово, чіпко моя справа. Ключ, замок, мову. Амінь «.

Змова від алкоголізму на замок

Призначений для використання дружиною, якщо її чоловік п’є. Дружина повинна в п’ятницю придбати новий міцний замок з ключем. У свердловину його потрібно влити залишки від випивки, яку вжив чоловік. Потім замок закривається зі словами:

«Ти, розпусник і п’яниця, нехай на все життя тобі закриті будуть пляшки горілки і двері шинків, як замок цей».

Замок і ключ від нього потрібно кинути окремо і далі один від одного, щоб їх ніхто не зміг виявити (підійде природний водойму).

Змова від пияцтва на святу воду

Заговорюється свята вода. Змова читається 33 рази. текст:

«Свята вода, цілюща вода, сильна вода, рабу Божому (Ім’я) ти допоможи зі звичкою згубної впоратися. Нехай тіло його спирт не приймає, алкоголь відторгає. Нехай пройде раз бажання випити і не повернеться на віки віків. Як 7 днів пройде, так до горілки тяга піде. Амінь «.

Заговорена вода по кілька крапель протягом 7 днів додається в усі, що п’є алкоголезалежності (але найкраще — в спиртне).

У цьому відео розповідається про ще 5 способах лікування алкоголізму:

Ссылка на основную публикацию