Змови Ванги на багатство і успіх в роботі

Ім’я болгарської віщунки і цілительки Ванги відомо кожному. Є свідчення того, що знаменита ясновидиця ділилася своєю мудрістю з оточуючими, але тільки з тими, у кому вона бачила людей чесних і добрих. Багато з цих людей серйозно ставилися до її порад, ретельно записували і передавали цінні знання своїм дітям і онукам.

Напевно, завдяки цьому і вдалося зберегти безліч молитов і замовлянь, які використовувала Ванга для лікування і допомоги всім тим, хто до неї звертався.

Після смерті великої провидиці більшість її замовлянь і молитов стали вважатися загубленими, але та невелика частина збережених має дійсно потужним потенціалом і практично 100%-ний ефективністю. Багатьом людям вони допомогли знайти здоров’я і щастя, отримати фінансове благополуччя і привернути удачу. У даній статті я вирішила докладніше зупинитися саме на останній групі – молитвах і змови Ванги на удачу.

Все-таки удача потрібна кожній людині, особливо якщо в його житті встановилася смуга невезіння. Замовляння Ванги допоможуть усунути всі неприємності, спричинять за собою позитивні зміни, принесуть щастя і радість.

Як правильно читати молитви і замовляння

Не треба боятися їх використовувати – якщо ви ведете життя праведне, то ніякої шкоди вони вам точно не принесуть, а навпаки, підуть на благо. Для початку виберіть для себе один із замовлянь – той, що найбільше припаде вам до душі. Уважно ознайомтеся з інструкцією, приготуйте все необхідне. Ритуал, який супроводжує кожен змову, потрібно виконувати в точності. Відступати від нього не раджу, адже ви бажаєте, щоб змова допоміг вам?

Буде краще, якщо текст молитви або змови ви вивчите напам’ять. В крайньому випадку, можна їх власноруч гарно переписати на чистий аркуш паперу й читати з нього. Виконуючи обряд, не метушіться ні в якому разі і не поспішайте. Краще вибрати такий час, коли ви будете спокійні по максимуму, і ніхто не зможе відвернути вас і перервати. Вчитуйтесь в кожне слово, вникайте в його зміст, відчувайте те, про що йдеться в тексті мова. Механічне ж обговорювання змови або молитви потрібного результату не дасть.

4 сильні ритуалу від Ванги на удачу

На повний місяць

Ритуал цей виконується на повний місяць. Встаньте на світанку наберіть в таз проточної води і нашепчите на неї такі слова:

“Вода-вода, моя ти сестричка! Ти текла горами, підземними шляхами, темними лісами та широкими полями, де низини та луки, і круті береги. піски і камінчики, земля-матінка та чисті небеса. Зорі ти зустрічала та ночі проводжала, зорею вмивалася і сонцем витиралася, білим світлом очищалася. І мене, водиця, очисти, скверну і бруд змий, омий душу і наповни чистотою. Щоб були мої справи чисті, світлом світилися так повнились добром, складалися і спорились, так удачею наповнилися. Амінь».

Заговоренной водою помийте своє обличчя, не витирайтеся рушником, дайте воді вбратися в шкіру. Капніть кілька крапель води собі на тім’я.

Про те, що робили цей обряд, нікому і ніколи не розповідайте.

На вхідні двері

Ванга говорила про те, що поріг і вхідні двері завжди потрібно утримувати в чистоті, а бруд відлякує удачу і не дає їй увійти в будинок. А ще зберігся один обряд цілительки, залучає удачу, здоров’я, щастя і багатство. Виконується він під час зростання місяця.

В скляну ємність наберіть джерельної води і наговорите її:

“Скільки людей увійде в мої двері, я стільки помічників отримаю. Ворогам ж і нелюдам входу в мої двері немає. Скільки разів буде відкриватися двері, стільки ж прийде добра в мій дім. Нещастя ж і горя входу в мої двері немає. Здоров’я – в будинок, щастя – в будинок, удача – в будинок, гроші – в будинок, багатство – в будинок. Нехай так і буде. Амінь».

Окропіте двері заговоренной водицею зсередини і зовні у вигляді хресної прапора.

Світанковий змова

Змова вимовляється раз в місяць, в період зростання місяця. Підніміться на світанку наберіть у склянку води, розчиніть в ній щіпку солі. Наговорите на воду з сіллю даний нижче змова (читати його потрібно напам’ять):

“Червона зоря встає, червоне сонце освітлює землю, осяває світлом Божим. Господь сам води освячує мене (своє ім’я) успіхом, достатком і добром наділяє, оберігає від лихого та нагороджує щастям».

Склянку з заговоренной водою поставте в приховане від чужих очей місце, накривати його нічим не можна. Також не допустіть того, щоб хто-небудь цю воду вилив або випив. Як пройде місяць, вилийте воду на землю і повторіть ритуал з іншого порцією води і солі.

Ще кілька змов можна побачити у цьому відео:

Молитва для удачі і усунення чорної смуги в житті

Читайте у фазу зростання місяця. Встаньте на світанку, помийте будинку скрізь підлоги. Брудну воду вихлюпніть подалі від свого будинку. Потім і самі повністю вимийтеся, одягніться в чистий одяг. Встаньте в центр найбільшого за площею приміщення в своїй оселі і прочитайте змову Ванги напам’ять і вголос:

Господь Ісус Христос і Його Святий угодник Миколай Чудотворець! Звертаюсь я до вас і прошу допомогти мені. Камінь в чистому полі лежить, ні слова не каже, нікуди не йде так ніяких справ не веде. Каменю – лежати, а мені, рабові Божому (своє ім’я), встати і йти по світу білому ходити та ловити удачу. Удача, ловись в мої мережі, удача, ходи в мої руки! Амінь!»

Прочитавши змова, не сидите, склавши руки. Йдіть куди-небудь, займіться чим-небудь, будьте уважні – доля вам подасть знаки, які стануть ключем до подальших дій і приведуть вас до успіху і сприятливих змін у житті.

Ссылка на основную публикацию