Змови в повню на гроші і багатство

Повний місяць людство здавна надавало особливе значення. Повний місяць асоціювалося з чимось таємничим і нерозгаданим, наділеним величезною силою і владою. Такий підхід пов’язаний з тим, що енергія, накопичена нічним світилом, що в момент повної фази досягає свого піку і переходить від накопичення до марнування. Найважливіші якості всього живого на землі проявляються саме під час повного місяця.

У магії цей час теж вважається особливим і використовується для проведення різних ритуалів, що володіють високою ефективністю. Приміром, повня ідеально підходить для здійснення обрядів, покликаних привернути і примножити фінансовий добробут. Замовляння на гроші в повню існує безліч, але всі вони служать одній меті – збагачення виконавця ритуалу. Вони притягують не тільки самі гроші, але й інші види матеріальних благ.

Як користуватися обрядами в повний місяць?

У період повного місяця можна виконувати багато обряди і ритуали на гроші. Вони допомагають виконавцю отримати бажане багатство найближчим часом, тому замовляннями на багатство в цей час рекомендується користуватися тим, хто змушений себе обмежувати в засобах зв’язку виплатою кредиту, накопиченими боргами або банальною нестачею фінансів в сім’ї. Обряди на достаток сприяють притяганню грошової удачі і дозволяють позбутися злиднів.

Грошові змови вважаються відносно безпечним магічним впливом. Вони не принесуть ніякої шкоди, якщо користуватися ними помірно, у випадках, коли гроші в сім’ї є, дійсно, гострою необхідністю. Зловживати ними категорично не бажано. Запам’ятайте, що в повню не можна застосовувати більше одного грошового змови. Використання одночасно декількох фінансових ритуалів може привести до абсолютно протилежного результату.

Шість потужних ритуалів для багатства

На купюру

Слова змови, наведеного нижче, необхідно читати на купюру середнього гідності (відмінно підійде 100-рублева). Вона повинна бути новою, чистою і не пом’ятою. Вимовляти текст треба пошепки, напам’ять, без єдиної запинки. Перед заговариванием куточки купюри необхідно зігнути до центру, щоб вийшов рівнобедрений трикутник, а одержаний трикутник – ще раз навпіл. Гроші треба наговорювати, піднісши до своїх губ, щоб ваше дихання торкалося її.

Текст:

“Як притягує і об’єднує в собі дрібні струмки річка могутня, як в собі річки збирає море широке, як притягує до себе чоловіка жінка, а жінку – чоловік, як ніч день до себе притягує, так і притягувати собі подібних і разом їх збирати буде ця грошик. Збереться вас у мене багато, і багатий(а) я буду. Як сказала, так і буде. Амінь (3 рази)

Складену купюру слід зберігати в гаманці разом з іншими банкнотами. Її не можна витрачати як мінімум, 3 місяці, бажано до неї зовсім не торкатися. Поруч можна класти купюри того ж номіналу, але перераховувати їх не можна.

На ранкову і вечірню зорьку

Молитва, наведена нижче, допоможе притягнути в будинок достаток і фінансову удачу. Вимовляти її потрібно строго в день повного місяця, двічі на день – на зорю ранкову і вечірню зорю. Дивіться на зорю і читайте:

“Як не зійтися разом зорі ранкової та вечірньої, так і у мене, раба Божого (раби Божої) (своє ім’я) гроші в хаті ніколи не переведуться. Нині і повсякчас, нехай буде так! Амінь!»

Змова-звернення до місяця

Читають вночі, дивлячись на місяць. Текст:

“Місяць і ночі, прошу допомогти. Вилучити прошу злидні і борги. Віддати прошу щедрість і багатство. Гроші до себе назавжди залучаю. Від злиднів відрікаюся назавжди. Як світить місяць вічно, так і я в достатку завжди буду. Амінь (3 рази)

На мурашник

У день повного місяця вирушайте в ліс і відшукайте там великий мурашник. Киньте туди жменю монет і почекайте, поки за ним почнуть повзати мурахи (для прискорення процесу можете монети заздалегідь намазати чим-небудь солодким і ароматним). Коли мурах на ваших монетках накопичиться достатня кількість, промовте:

“Як мурах тут багато збереться, так і в моєму домі стільки ж грошей заведеться. Чужого не бажаю, своє добро залучаю. Амінь!»

На гаманець

У день повного місяця підготуйте свій гаманець до обряду: зберіть в ньому монети і купюри всіх(!) номіналів, які використовуються в даний час, – від 1 копійки до 5 тисяч.

Коли настане північ, відкрийте гаманець, покажіть його місяці і промовте:

“Місяць повна на небі світила і гроші в життя мою кожен день приводила. Гроші все гаманець мій бачив, повному місяці їх показав. Місяць тепер швидко буде рости і гроші в гаманець мій кожен день нести. Місяці – рости так підростати, а мені – завжди в багатстві жити та поживати. Амінь!»

Змова рекомендується застосовувати кожний повний місяць, щоб підвищити його ефективність.

Дивіться також місячний календар впливає на фінансове благополуччя:

На монету

Слова вимовляються в повню на монету, в номіналі якої є цифра 5:

“На торг йду купцем, додому повертаюся молодцем. Приношу скарб додому. Дай, Господи, стільки грошей, щоб класти було нікуди. Амінь (3 рази)

Заговоренную монетку покладете на свій гаманець і зберігайте там до наступного повного місяця. На наступний повний місяць витратьте її, віддавши при покупці чого-небудь. Повторно це змова застосовувати можна ще 2 рази.

Ссылка на основную публикацию