Змови в день народження: на бажання, багатство, удачу і любов

У житті будь-якої людини є один особливий день — це день його народження. День появи іменинника на світло — справжній подарунок долі, який використовувати можна для проведення різних чаклунських ритуалів, що притягують позитивну енергетику і сприятливо впливають на весь наступний рік життя. Магічні змови, читаються в день народження, спрямовані на виконання бажання, принаджування любові, багатства і удачі.

Роль дня народження в житті людини

День, коли на світ народжується людина, — особливий у всіх сенсах. Він в цей день починає існувати окремо від материнського організму (з яким до цього був єдиної енергетичної структурою), отримує власну свою енергетичну оболонку.

День народження можна назвати особистим новим роком людини — саме з нього відраховується кожен наступний рік життя.

Для дитини день, коли він готується з’явитися в цей світ, особливо важкий. Процес народження — це величезний стрес і для тіла, і для душі. Через це трапляється часто так, що і для людини вже дорослого день напередодні його особистого свята проходить важко, приносить багато неприємностей і є практично самим на рік невдалим днем. Тому, щоб максимально убезпечити себе, перед датою свого народження не варто робити нічого серйозного, а всі обов’язки з приготування до святкування краще покласти на плечі родичів і близьких.

Змови і ритуали для застосування в день народження

День народження — унікальна подія, яку можна використовувати собі на благо, вдавшись до допомоги своїх невидимих ??духів-охоронців. В день цей можна проробляти різні магічні обряди, вимовляти змови. Вони, зокрема, можуть бути спрямовані на:

 • виконання таємного бажання;
 • залучення любові;
 • притягання удачі;
 • захист від неприємностей, бід і горя;
 • позбавлення від бідності, залучення грошового багатства і т.д.

Пропоную ознайомитися зі змістом деяких таких змов, вимовлених в день народження, і які супроводжують їх ритуалами. Застосувавши їх, ви значно зможете поліпшити своє життя, наповнити її приємними подіями.

Змови в день народження, що виконують бажання

 1. Сильний змову, що допомагає виконати заповітне бажання

Текст проговорюється в день народження на 3 запалені свічки (їм дати потрібно повністю догоріти). Кількість прочитань — 12 разів. слова:

«Господь Бог мій, помилуй і благослови. Оля-якш так сам чорт-лицар, через ворота, через вікно, через трубу чорну до дубовому мого столу пройдіть, пил позолочену, заячу губу товчену, 3 кісточки від телиця мені привезіть. Як місяць на годину свій їде по небу йде, так і мені, рабі (рабу) Божої (Божому) (своє ім’я), з цієї години нехай щастить. Пісок — в море, слово, справа — на замку. Ключ, замок та мову. амінь (3 рази)

 1. Ще змова, виконуючий бажання, — на тінь свою

Змова, що має велику силу, — за умови, що текст його заздалегідь буде вивчено іменинником напам’ять, а сам факт використання — збережений в найсуворішій таємниці. Також попередньо потрібно обдумати і формулювання свого бажання.

Вимовляється змову іменинником на вулиці, 1 раз і швидко, на свою тінь (важливо, щоб тінь не стикалася з тінями інших об’єктів). текст:

«Чи не живе моя тінь без мене, як ніч — без дня. Як Бог день з ніччю творив, так і в день народження мені земну тінь подарував. Тінь, виконай моє прохання: (Озвучити своє бажання). Словом справа скріплюю, змова цей завершую. Амінь «.

Змова для удачі і захисту від бід і неприємностей

Даний змова-оберіг читається у вікна, при світлі запаленою червоною свічки, придбаної напередодні дня народження. Час проголошення повинен співпадати з часом появи на світло іменинника (якщо ця інформація не відома — слова потрібно читати після 10 години вечора). Текст наступний:

«Ангел народження мого, мені пішли своє благословення, від горя та біди позбавлення, від недругів моїх дев’яти девятіжди, від марної зневаги і обмови, від жахливої ??і раптової хвороби, від вістря в темряві, від отрути в чаші, від звіра в частіше, від війська Ірода і погляду його, від покарання та гніву, від розтерзання звіриного, від холоду вічного і вогню, від дня чорного і голоду — врятуй мене так збережи. А прийде час останній мій — мій Ангел, прибуду ти зі мною. У головах встань, дай полегшу догляд мій. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь! «

Змова, що привертає любов

Любов займає одне з ключових місць в житті людини. Якщо вона не встигла ще влаштуватися у вашій долі, то скористайтеся на день свого народження даними змовою, але не забудьте заздалегідь купити основний його атрибут — красивий хустку. Пов’язавши хустку, вийдіть в свій особливий день на вулицю, пофарбувати перед людьми, постарайтеся дістати якомога більше їх уваги. Потім поверніться додому і заговорите хустку:

«Благослови, встану, перехрестившись, вийду: з хати, з двору, на широку вийду вулицю, встану хребтом на схід, очима — на захід. На стороні західної Йосип сидить заручена, дивиться так дивиться на пані Богородицю Пресвяту. Нехай і на мене так весь вік Божі раби дивляться і радіють. Уклін батюшки, уклін матінці. Завжди і навіки. Амінь «.

Заговорений хустку потрібно сховати під своєю подушкою.

Змова в день народження на заміжжя

Ті, хто мріє про заміжжя панночки в день свого народження можуть провести цей нескладний ритуал. Дівчині встати слід до сходу сонця, поки весь будинок спить (не можна, щоб сторонні бачили дії іменинниці), вийти з віником на сходову площадку, і замести звідти сміття в свою квартиру, супроводжуючи дію змовою:

«Замітати я не сміття — приганяв я женихів: сотню, двісті, буду з одним разом. Амінь «.

Весь заметений сміття потрібно акуратно скласти в пакет і зберігати його в надійному і затишному місці до весілля. Після ж весілля сміття необхідно спалити. Зазвичай результат змови виявляється протягом року.

Змова, що захищає від бідності

Ця змова від Наталії Степанової вимовляється в годину свого народження, або опівночі, якщо не володієте інформацією про точний час своєї появи на світло. На підвіконня потрібно поставити ікону Вседержителя, запалити перед нею церковну свічку, вимовити відомі вам молитви Господу, і після цього 12 раз прочитати змову:

«Охрещена хрестом (Хресне знамення 1 раз), Господом благословляючи (Уклін 1 раз). Амінь. Господь Бог, владика видимого і невидимого всього! Від святої Твоєї волі дні все і годинник мого життя залежать. Господи, Тебе дякую за те, що дав мені цей рік прожити, адже я грішний (грішна) і того, хто не гідний (не гідна). Але дуже милосердний і многотерпелів Ти, Господи. Даруй мені Свої милості ще, життя моє продовж в чесноти і спокої, в плодів земних достатку і здоров’ї. Даруй любов і мир з моїми родичами, щоб зі своїми ближніми в злагоді жити. А загалом понад совість очисти, на рятівний шляху зміцни, щоб спадкоємцем Твого Царства небесного мені бути. Господи, благослови мій рік і дні все життя моєї. Амінь «.

Після змови погасіть свічку пальцями, загорніть її в клапоть чистої тканини або в папір, заховайте її за іконами в червоному куті. На наступний свій день народження повторіть змову з новою свічкою, а використану віднесіть до церкви і там залиште.

Ритуал в день народження для повернення удачі

Якщо весь минулий рік був для вас важким, приніс багато неприємностей, виконайте в свій день народження обряд, що допомагає повернути втрачену удачу.

Рівно опівдні стільки монет візьміть, скільки букв міститься в повному вашому імені і вирушайте на найближче перехрестя. Переходьте його, а дійшовши до центру, скажіть слова:

«Господи, з тим, хто забрав удачу мою, розсуди».

В кінці перехрестя монети киньте на дорогу, кажучи:

«Сплачено за рахунками».

Швидше йдіть з місця здійснення ритуалу. Озиратися, затівати з кимось розмову не можна. Для завершення обряду пройдіть ще один перехрестя.

Універсальний змова-звернення до Ангелу-Хранителю

Змова цей, вимовний в день народження, хороший тим, що дозволяє залучити благополуччя в усі сфери життя. Застосувавши його, ви впевнені можете бути в тому, що наступний весь рік будете щасливі, здорові, кохані, а удача й успіх завжди будуть з вами поруч.

У день свого народження зайдіть в храм і купите 12 свічок там. Вийшовши з церкви, затисніть свічки в руках, очі закрийте і скажіть змови. Важлива умова — текст читатися повинен напам’ять, тому попередньо його завчіть. Слова в ньому такі:

«Ангел Небесний, мій вірний охоронець. Слідом за мною йди по препогано життя. У невдачі не кинь, від муки врятуй, і в день народження мого вчення знову пішли: прощати і любити, не злитися і не грішити, Господу якомога старанніше молитися. Ангел мій, в дорозі дальньої мене не кинь. Хай не підломилися мої ноги в немочі, нехай володіють руки і стукає серце. У свій день народження я знову буду молитися. Амінь! «

Промовивши заклинання, перехрестите себе і вирушайте додому. Будинки свічки покладіть в затишне місце. Якщо в житті вашої протягом наступного року раптом трапиться труднощі яка — діставайте по свічці, запалюйте і читайте цю молитву. За один місяць можна використовувати не більше однієї свічки!

Обов’язково подивіться дане відео:

Важливі прикмети в день народження

Енергетика людини в його день народження більш вразлива, ніж зазвичай, тому дуже бажано постаратися дотримати певні прикмети і поради, які допоможуть уникнути біди і неприємностей.

 1. Не можна святкувати день свого народження заздалегідь, пізніше це робити теж не рекомендується.
 2. Недобрим знаком вважається, якщо хтось привітає вас з вашим святом передчасно. Якщо це все-таки сталося, обов’язково про себе проговорите: «Дай Бог пожити і ворогів усіх пережити!»
 3. Не плачте в цей день — поганий знак. Виняток — плакати від щастя.
 4. Не користуйтеся в цей день і не позичайте грошей — віджахнете грошову удачу на весь наступний рік.
 5. Скромним має бути святкування дня народження, якщо виповнюється чоловікові 40 років, жінці — 53 роки, а дитині — 13.
 6. Постарайтеся запросити парне число гостей — це приверне щастя і удачу.
 7. Якщо не бажаєте скоротити собі життя, постарайтеся кількість гостей на вашому святі організувати так, щоб їх не було 9, 13, 18, 21, 50, 99 і 100.
 8. Чи не прикрашайте святковий стіл свічками. А якщо дуже хочеться, прослідкуйте щоб їх число досягло 3, 9, 12, 18. свічок на торті це не стосується.

Не ставтеся до дня свого ставлення байдуже. Пам’ятайте, що дата ця вкрай важлива. Використовуйте її на благо, а магія вам допоможе.

Ссылка на основную публикацию