Змови святочні на старий новий рік

Період від Різдва до Хрещення – це особливий час. Це час Святок, грань між завершенням одного річного циклу і зародженням іншого. Святки володіють унікальною енергетикою, і цією особливістю користувалися багато народів (слов’яни в тому числі), вчиняли всілякі магічні і язичницькі релігійні обряди.

Звичайно, особлива увага все-таки приділялася таким великим свят, як Різдво Христове і Хрещення Господнє, але честі удостоювався і ще один улюблений російський свято – Старий Новий рік. У Василів день, який припадав на 14 січня, виконувалися різні ритуали. Святочні змови на Старий Новий рік своєї актуальності не втратили і зараз практикуються вони досі.

Магічна робота з замовляннями на Старий Новий рік

Святочні змови, вимовлені на Старий Новий рік, мають різну спрямованість. Сфера їх застосування – сім’я, домашнє господарство, здоров’я, фінанси, міжособистісні взаємини. Який би з цих напрямків не цікавило виконавця, староновогодние змови переслідують єдину мету – тяжіння удачі і благополуччя у бік вибраної області.

Святочні змови на старий новий рік мають конкретну прив’язку до часу. Періодом їх виконання виступають 2 дні: напередодні Васильєва дня – 13 січня, безпосередньо Васильєв день – 14 січня. Напередодні свята ритуали найчастіше проводяться ввечері або вночі, в сам празник – з ранку або протягом всього дня. Існують замовляння, які також читають за святковим столом, або відразу після застілля. Вдалий час зазвичай прописується в інструкції до обряду.

Найпопулярніші святочні змови на Старий Новий рік

Нічний змова на Старий Новий рік захисту будинку від всіляких нещасть і нечисті

Представлений нижче змова допоможе захистити будинок і всіх тих, хто проживає в ньому, від різних нещасть і поганого магічного впливу з боку недоброзичливців (пристріту, псування тощо). Бажано, щоб обряд виконувала жінка.

Вночі з 13 на 14 січня (в ідеалі, з опівночі до 3 годин) виконавиця повинна взяти 3 запаливши свічки в руку, підійти з ними до порога дому, піднести до нього і проговорити:

“Щастя – в чертог, а всі біди через поріг! Хто замыслит зле, тому все повернеться втричі. Хто наврочити захоче, з тим буде біда. А дім цей Господь захистить Святий Василь догляне. Амінь!» 

Ті ж самі слова потрібно вимовити, піднісши запалені свічки до всіх наявних у житло вікон. Дія змови поширюється на рік. Рівно через рік обряд необхідно повторити, щоб продовжити захист.

Святковий змова напередодні Старого Нового року для миру, злагоди і спокою в будинку

Якщо в сім’ї часто трапляються всілякі сварки, конфлікти і скандали, врятує цю змову, виголошувану напередодні Васильєва дня – 13 січня. Бажано, щоб і цей ритуал виконувала жінка.

13 січня виконавиця повинна встати на світанку, раніше за всіх у домі. Занести відро чистої води (краще колодязної). Коли з’являться перші промені висхідного сонця, в руку взяти потрібно запалену воскову свічку і обійти з нею всі наявні в будинку приміщення, за напрямком годинникової стрілки. В кожній кімнаті читається замовляння, 3 рази поспіль:

“Допоможи, вогонь Господній! Повыжги всі скандали і сварки, уроки та призери, і сліду від всякого зла не залиш!»

Обійшовши всі кімнати, слід нахилитися над раніше занесеним відром з водою 3 рази проговорити:

“В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа! Водиця-вода, житло моє обмий від скандалів і сварок, від нечисті лихий. Нехай у домі залишаться любов та спокій!»

Заговоренной водою потрібно вимити всі підлоги в житло, окропити всі стіни і кути. Після цього виконавиці слід ще раз занести в будинок воду – рівно в тій кількості, якої вистачить, щоб напоїти всіх членів сім’ї чаєм. Посудину з водою потрібно поставити поруч з цукорницею, потім 7 разів вимовити наступний змову:

“Всім цукор солодкий – і малим, і великим. Водицю подслащу, свою сім’ю напою, і підуть за далекі дали скандали з душ в ім’я Отця і Сина і Святого Духа».

З наговоренной водички необхідно приготувати чай і випити його всією родиною, додавши цукор. Зробити це потрібно до півночі.

Староноворічний змова, привертає любов

Змова рекомендований молодим дівчатам, які бажають зустріти свого судженого. Проводиться обряд в староновогоднюю ніч з 13 на 14 січня, приблизно в 22-23 години.

Дівчина повинна сісти за стіл. Волосся потрібно розпустити, а одяг бажано надіти нову. Взяти 3 свічки – білу, червону і золоту – і зв’язати їх разом червоною ниткою, щоб вийшов пучок із свічок. Довжина нитки повинна бути такою, щоб дівчина змогла обмотати нею своє ліве зап’ястя рівно 3 рази. Пов’язані свічки ставляться в склянку з водою (добре, якщо він буде зроблений з кришталю). Склянка з водою, в свою чергу, повинен стояти на дзеркалі круглої форми. Свічки запалюються, потім вимовляється змова:

“Сила вогню, любов судженого поверни на мене. Нехай любов буде гарячою, немов полум’я, чистою, немов вода, і глибокою, наче дзеркало. Коли досягне полум’я води, увінчаються успіхом мої труди. Міцно моє слово!»

Свічкам потрібно дати догоріти до кінця, гасити їх не можна. Недогарки та залишки води можна викинути.

Святковий змова на Старий Новий рік на здоров’я і багатство

Після святкового застілля потрібно зібрати зі столу всі кістки в окрему миску, не викидати їх. Вранці, 14 січня, їх слід закопати в землю (доведеться постаратися) за будь-яким живим деревом, промовляючи:

«Як це дерево росте і міцніє, так міцнів би і зростав добробут і здоров’я всієї моєї родини!»

Замовляння на щастя після застілля староновогоднего

Замовляння на щастя читається на скатертину, що лежала на святковому столі. Прибравши все зі столу після застілля, скатертина потрібно акуратно згорнути, винести на вулицю або балкон, тричі струсити її зі словами:

«Скільки крихт було на столі цьому, нехай стільки ж щастя в моїй родині буде!»

Ссылка на основную публикацию