Змови проти щурів і мишей: усуваємо гризунів за допомогою магії

Якщо для гризунів людське житло — це їжа і дах, то для самої людини життя поруч з гризунами — це неприємне і небажане сусідство, від якого він якомога швидше поспішає позбутися. З цією метою часто використовуються різні отруйні препарати і дорогі прилади, що відлякують щурів і мишей, і не завжди, на жаль, виявляються вони ефективними. Магія пропонує більш гуманний і безпечний метод боротьби з цими домашніми шкідниками — змови проти щурів і мишей.

Особливості змов проти гризунів

Змова від щурів і мишей — це ритуал з області білої побутової магії, що проводиться з метою вигнання з людського житла шкідників із загону гризунів. Обряди такого характеру застосовувалися ще в старовину, тому їх ефективність є доведеною на практиці.

За основної своєї мети змови проти щурів і мишей діляться на:

 • ритуали універсальні;
 • ритуали конкретної спрямованості.

Універсальні обряди сприяють вигнанню з дому або квартири людини будь-якого виду небажаної живності. Друга ж група змов діє відносно якогось одного певного виду гризунів — тільки мишей або тільки щурів.

Максимальний результат від застосування змов проти щурів і мишей залежить від декількох складових:

 • сильне і усвідомлене бажання виконавця вигнати шкідників зі свого житла;
 • бездоганне дотримання всіх дій і умов, перелічених у інструкції до обряду;
 • чітке уявлення про підсумок змови. В процесі ритуалу корисно візуалізувати, представляючи в своїй уяві то полегшення та комфорт, які настануть в будинку після зникнення докучливих гризунів.

Подібно до всіх чаклунським обрядів на усунення чогось, змови проти щурів і мишей виконуватися повинні в фазу спаду місяця. Боятися їх використовувати абсолютно не варто — ритуали ці є повністю безпечними, так як ставляться до арсеналу світлої побутової магії і переслідують благу для виконавця мета. Крім цього, змови проти мишей і щурів допомагають значно заощадити на покупці дорогих засобів по боротьбі з шкідниками, що, безсумнівно, вигідно для гаманця виконавця ритуалу.

Найсильніші змови проти щурів і мишей

Універсальний обряд від домашніх гризунів

Ця змова в короткі терміни допомагає вигнати будь-яких шкідливих гризунів з житла людини. Від виконавця потрібно відшукати на вулиці камінь завбільшки з кулак дорослої людини і принести його до себе додому. Знайдений камінь потрібно покласти на тарілку (Краще сколену або тріснутий), потім цю тарілку поставити в будинку в тій кімнаті, де спостерігається найбільша концентрація мишей і щурів. Важлива умова — входити в цю кімнату спиною вперед. Як тільки тарілка з каменем займе своє місце, виконавець вимовляє змову:

«Приніс (ла) я, Божий (ія) раб (а) (своє ім’я), камінь для племені гризової. Нехай гризе плем’я цей камінь, а мій будинок і моє добро не чіпає «.

Слова змови можна повторити кілька разів поспіль — слухайте свою інтуїцію. Тарілка з бруківкою повинні залишатися в приміщенні рівно до тих пір, поки гризуни не підуть з людського житла.

Універсальна молитва для усунення гризунів з дому

Молитва ця, яка допомагає позбутися небажаної живності у вигляді щурів і мишей, вимовлятися повинна виконавцем при вимкненому світлі — на заході сонця, в четвер, в фазу ущербної місяця. Буде потрібно також запалена свічка (найкраще церковна) — її ставлять на стіл, а потім вимовляють сам текст молитви:

«Буду молитися я, Божий (ія) раб (а) (своє ім’я), Господу Богу і всім святим. Боже милосердний, допоможи мені, збережи мій будинок з цього дня і до святий суботи. Було у царя поганин цілих 12 дружин, так з 12-ти одинадцять стало, а з 11-ти — десять. З 10-ти дружин їх стало дев’ять, з 9-ти дружин — вісім, з 8-ми дружин — сім, з 7-ми дружин — шість, з 6-ти дружин — п’ять, з 5-ти дружин — чотири, з 4-х дружин — три, з 3-х дружин — дві, з 2-х дружин — одна, а з однієї дружини — жодної. Перевелися у царя всі ті жінки, пропали всі дружини. Так і у мене, Божого (-ів) раба (-и) (своє ім’я), милістю Господа Бога пропадуть з дому все миші і щури, підуть самі. А чи не піде хто — той свою смерть знайде. Що сказано, то збудеться. Амінь (3 рази)! «

При дотриманні всіх вимог дана молитва назавжди відведе шкідливих гризунів від вашого будинку.

Сильний змову проти мишей — на річ покійного людини

Магічна сила даного обряду від мишей криється в тому, що використовує він енергетику загробного світу. Джерело цієї енергетики — якась річ, що належала раніше небіжчику (Не обов’язково, щоб покійний доводився виконавцю змови родичем). Неодмінна вимога: цією річчю після смерті законного її власника не повинен ніхто користуватися (В іншому випадку, енергетика її вже буде не та). Для здійснення ритуалу потрібно буде також спеціально купити одну церковну свічку.

Після заходу денного світила, виконавець повинен залишитися в кімнаті один, запалити свічку, а поруч з нею покласти річ пішов у світ інший людини і наговорити на неї:

«Як Божий (ія) раб (а) (ім’я покійного або покійної) пішов (пішла) зі свого будинку, як не повернеться ніколи більше він (а) в свій будинок, нехай так і миші йдуть з дому Божого (-ів) раба (-и) (своє ім’я) і не повертаються вже ніколи. Швидко нехай біжать, свої ноги геть нехай несуть. А чи не піде хто з них, не покине мій будинок — того чекати буде погибель. Свої слова закриваю на ключ, а ключ кидаю в землю сиру. Ключ той з чистою стали — НЕ сточити черв’якам, що не сгризть гризунам. Амінь! «

Після завершення обряду, заговорений предмет, що належав мертвому, потрібно винести з кімнати і покласти в тій частині житла, де найбільше помітні сліди прояви активності мишей. До речі цієї можна нікому торкатися до тих пір, поки гризуни не підуть з дому виконавця. Коли це трапиться, заговорений предмет віднести слід подалі від свого двору і закопати в землю (наприклад, в найближчому лісі) — не можна, щоб цією річчю надалі користувався хтось із живих людей.

Змова проти щурів на пасхальну свічку

Для ритуалу потрібна буде свічка, куплена напередодні свята Пасхи. Її потрібно спалити рівно наполовину, а недогарок поставити в приміщенні, яке облюбували щури, зі словами:

«Свічки попи святили, мої гріхи пробачили та відпустили. Так і я щурів та мишей від себе відпускаю. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь! «

Важливо, щоб виконавець ритуалу входив в це приміщення спиною вперед і таким же чином виходив з нього.

Обряд проти щурів і мишей на камені і церковні свічки

Підготовка до ритуалу:

 1. порахувати число входів в своїх оселях (Сюди відносяться всі вікна, двері. Пічні труби та інше — все те, де є вихід на вулицю).
 2. Сходити в храм і купити там свічки — рівно в тій кількості, скільки вийшло входів.
 3. Прогулятися до найближчого водоймища (річка, струмок) і знайти там таке ж число обмитих водою, плоских каменів.

Процес обряду:

 1. До кожної свічці прикріпити по одному камінчику.
 2. Свічки з камінням розставити поряд з кожним із входів.
 3. Запалити кожну свічку, примовляючи:

  «Відьма чорної вночі йшла, пасюка пасла, в моєму втратила дому, а нині бути тому: що гризти щурів забажає, зуби об то зламає. Як тільки свічка церковна згорить, тут же і слово ведьмино згорить «.

 4. Дати свічок повністю прогоріти. Кожен з каменів перехрестити і 4 рази постукати їм по підлозі.

Завершення ритуалу: встати на наступний день до світанку, відразу ж винести всі камені зі свого будинку і залишити їх на перехресті.

Змова проти мишей на мотлох і сміття

Сильний ритуал проводиться на Чистий четвер. Для виконання знадобиться тканинний мішок. Зміст обряду:

 1. Вимести з усіх кутів житла сміття, зібрати всі старі і непотрібні речі, особливо постраждали від зубів і життєдіяльності гризунів.
 2. Скласти все зібране в тканинний мішок, міцно його зав’язати і віднести на перехрестя 4-х доріг.
 3. Закопати мішок з мотлохом і сміттям в невеликій ямі (краще вирити її на перехресті заздалегідь). В процесі читати змову:

«Як тоне залізо на воді, так і згинути вам, гадам, в пекло, в справжнісіньке пекло, в кипучу смолу. На світі білому вам не жити, трави-мурави не топтати, Медяний роси не бачити, Белояр пшениці не є. Вас, мишей, змовою мої міцним заклинаю! «

З перехрестя слід йти, не обертаючись.

Ссылка на основную публикацию