Змови на убуваючу місяць — читаємо будинку

Надщерблений місяць – сприятливий час для здійснення ритуалів і читання змов, спрямованих на рятування від чого-небудь негативного, знищення поганого – всього того, що не дає людині спокійно і щасливо жити. Замовляння на убуваючу місяць допоможуть позбутися від хвороб, надмірної ваги, усунуть проблеми, бідність та невезіння, очистять голову від поганих думок.

Різновиди обрядів і замовлянь

Надщерблений місяць – в першу чергу, період, коли панує чорна магія – особливо це відноситься до останнім двом місячним добі, що передує молодику. У ці дні нічне світило на небосхилі зовсім не видно. Багато відьми і чорні чаклуни користуються цією можливістю і вершать свої підступні темні справи, які нерідко призводять до трагічних наслідків.

Однак і магія світлих сил осторонь не залишилася. Її представники за багато століть навчилися застосовувати негативну місячну енергетику цієї фази на благо людству. У дні спадною місяця в білій магії активно практикуються такі ритуали:

  • всі види магічного впливу, спрямовані на позбавлення від тілесних і душевних хвороб. Причому це може бути і простий змова, і комплексний ритуал;
  • читаються з метою схуднення, позбавлення від зайвого жиру. Особливо вони актуальні після багаторазових, але безуспішних спроб боротьби людини з надмірною вагою;
  • обряди і змови, що використовуються для усунення безгрошів’я, невезіння, інших фінансових та життєвих проблем;
  • обряди, спрямовані на зняття негативного магічного впливу (псування, пристріту), остудные і отворотные ритуали.

Магія – явище неординарне і непередбачуване. З нею потрібно бути обережним, тому виконання обрядів краще довірити практикуючому спеціалістові. І якщо біла магія вважається відносно безпечною, то магія чорна – це та сфера, куди початківцям і недосвідченим людям, що не володіють магічними знаннями, краще взагалі не потикатися, щоб не піддавати себе і своїх близьких ризику і небезпеки.

Змови для самостійного читання

Що робити, якщо можливості звернутися до грамотного магу немає, а в житті здолали проблеми, з якими впоратися у людини не виходить? На цей випадок в магії є ряд білих змов, придатних для самостійного використання. Вони не призведуть до негативних наслідків, якщо при застосуванні виконавцем будуть дотримані наступні умови:

  • щербатий місяць;
  • строга відповідність всім вимогам, зазначеним в інструкції;
  • віра в позитивний результат;
  • збереження своїх дій в таємниці від сторонніх людей.

Для позбавлення від проблем і невдач

Вночі, коли на небі добре видно збиткову місяць, вийдіть на вулицю. Поверніться обличчям до нічного світила, широко розставте руки, як би розкриваючи місяці свої обійми. Подумки почніть скаржитися їй про всі свої проблеми, що турбують вас в даний момент, потім переходите на шепіт. Коли перерахуйте всі свої негаразди, вимовте текст:

“Як сріблом повна місяць убуває, то вона всі мої біди, печалі і негаразди забирає. А коли місяць в ночі темної розчиниться, в моєму серці світлий промінь надії зародиться!»

Прочитавши змова, зайдіть додому і ляжте спати. Прокинувшись вранці, ви відчуєте заряд бадьорості і активність. Життєве полегшення настане з наступним молодиком.

На гроші

Дістаньте з свого гаманця всю дрібниця, стисніть її в кулак правої руки. Дивлячись на убывающее нічне світило, промовте:

“Дрібниця, медяк і п’ятак, до вбогого, ви йдіть, з собою бідність мою заберіть! Бідний пити і гуляти, в злиднях своєї в’янути. З гаманця барського дрібниця даю – в будинок до себе багатство назад несу. Бідності відтепер я не знаю так в багатстві поживаю. Слово моє міцно, до мене воно лепко. Ключ, мову, замок. Амінь!»

Наговорену дрібниця на інший же день потрібно роздати жебракам біля церкви. Робити це необхідно правою рукою. Багатство у ваш будинок почне прибувати з зародженням наступного місячного циклу.

Для привабливості і схуднення

Цим змовою можуть скористатися дівчата і жінки, охочі стати стрункіше і красивіше. У перший день убутного нічного світила, вранці, піднявшись з ліжка, виконавиця повинна вмитися холодною водою, промовляючи заклинання:

“Місяць – красиві ріжки, а мені – стрункі ніжки. Місяці – зірочки багряні, а мені – личко рум’яне. Місяць зникає, а повнота моя убуває. Краше стаю і стрункішою, мене немає миліше. Амінь!»

Змова це необхідно вимовляти весь період, що залишився ущербної місяця, до настання молодика.

У цьому відео можна побачити ще кілька ритуалів:

Для зцілення від хвороби

Для замовляння треба купити нове білий рушник. Читати слова повинен хто-небудь із рідних хворіє людини, краще всього, якщо це буде жінка. Вночі потрібно встати з рушником у руках біля відкритого вікна, з якого добре видно місяць – так, щоб на виконавця падало місячне світло. Потім тричі читається:

“Як (ім’я хворого) цим рушником буде витиратися, так (назва хвороби) у нього буде припинятися. Від (ім’я хворого) хвороба йде, рушник бруд вся переходить. Як 7 днів пройде, так (ім’я хворого) повністю буде чистий і здоровий. Сильна моя воля, вірно моє слово. Як я, (своє ім’я), сказала, так тому й бути».

Заговорене рушник потрібно дати хворому, щоб він витирався їм 7 днів поспіль. Не можна, щоб цим рушником користувалися інші люди. Через тиждень рушник необхідно забрати і закопати в безлюдному і віддаленому місці (бажано на пустирі). Якщо такої можливості немає, рушник потрібно спалити.

Ссылка на основную публикацию