Змови на привабливість і сексуальність

Жінка в будь-якому віці бажає бути красивою і чарівною, викликати захоплення в очах оточуючих її чоловіків і заздрість в очах інших представниць своєї статі. До яких тільки хитрощів не вдаються дочки Єви в гонитві за цією своєю метою: всілякі косметичні засоби, дорогі салони краси, посилені тренування і фітнес, виснажливі дієти і навіть оперативне втручання. Змови на сексуальність і привабливість — ще один дієвий спосіб на шляху до жіночої краси.

Особливості та принцип роботи змов на привабливість

Змова на привабливість — це магічна словесна формула, покликана особливим чином вплинути на зовнішні дані виконавиці і посилити її привабливість. Після застосування змови будь-яка жінка, навіть з самої звичайною зовнішністю (так звана «сіра мишка»), може стати об’єктом привабливості, притягувати до себе увагу і численні захоплені погляди. Магія краси наділяє представницю слабкої статі харизмою, яка перекриє собою природні її недосконалості і висуне на перше місце особистісні гідності.

У чому полягає секрет роботи магічного змови на красу і привабливість? Під його впливом:

 • внутрішня (душевна) краса виконавиці вступає в гармонійний тандем із зовнішнім її оболонкою, що дозволяє вирватися назовні всьому її жіночому чарівності;
 • перед виконавицею відкривається ряд нових можливостей. Вона знаходить щастя, удачу і успіх. Їй з легкістю даються перепони, які до застосування магічного впливу могли здаватися просто недосяжними;
 • в жінці з’являється внутрішня впевненість, яка нікого з оточуючих не залишає байдужим.

Ключовим предметом дії змови на сексуальність є, звичайно, зовнішній вигляд жінки, але все ж першочергово його вплив зачіпає саме внутрішній зміст виконавиці. Обумовлено це тим, що зовнішня привабливість жінки багато в чому залежить від того, що відбувається у неї всередині, на психологічному та емоційному рівні.

Класифікація змов на сексуальність і привабливість

Чаклунських змов на чарівність і красу існує незліченна безліч. У кожного з них є своя переслідувана мета, кожен з них впливає щодо якоїсь конкретної складової жіночої зовнішності. Умовно змови на красу прийнято поділяти на 3 великі групи за такими параметрами:

 • мета ритуалу;
 • предмет змови;
 • виконавець обряду.

за своєю мети змови на привабливість діляться на:

 • ритуали на усунення будь-яких зовнішніх недоліків;
 • обряди на продовження молодості;
 • заклинання на збереження привабливості.

Залежно від виконавця, виділяються наступні типи ритуалів на привабливість:

 • змови для дівчат молодих і незаміжніх;
 • обряди для жінок заміжніх;
 • ритуали для незаможних і заможних дам у віці.

Якщо до уваги брати предмет змови, то магічні ритуали найчастіше спрямовані на:

 • красу і сексуальність жіночої фігури;
 • красу особи;
 • здоров’я і красу волосся;
 • здоров’я і красу зубів;
 • красу рук, ніг і інших частин жіночого тіла.

З значного списку змов на красу будь-яка жінка може вибрати відповідний для себе обряд, орієнтуючись на свої побажання, потреби, слабкі сторони своєї зовнішності.

Прості та ефективні змови на сексуальність і привабливість

Сильний змову на привабливість, молодість і здоров’я

Ритуал, для якого потрібно підготувати стакан кришталево чистої води і щіпку солі крупного помелу, проводиться строго на повному місяці, опівночі.

Рівно о 12-й ночі потрібно взяти склянку води в ліву свою руку, сіль — в праву, в повній темряві, при закритих шторах встати посеред кімнати і пошепки вимовити слова змови:

«Водиця прозора, водиця місячна, ковтаю тебе, благаю тебе: зроби так, щоб я, раба Божа (своє ім’я), у всякий день хороша і свіжа була, у всякий день люди на мене дивилися так, як дивляться на Місяць-матінку. Щоб у будь-який день словом дарували і говорили про мене: «Яка гарна Місяць, так само і Божа раба (своє ім’я) хороша, білого та Круглолиці, молода та весела «.

Промовивши текст заклинання, сіль потрібно висипати в воду, стакан залишити до ранку на підвіконні. Вранці, піднявшись з ліжка, зі склянки потрібно зробити маленький ковток, кажучи при цьому:

«У мене — вода, на мене — краса! Аміни Аміни переамінное! «

Заговорений воду потрібно випити всю по чуть-чуть протягом тижня, супроводжуючи описаним вище ритуалом після пробудження.

Змова на молоко для краси і свіжості особи

Слова змови вимовляються на склянку свіжого коров’ячого молока, 3 рази:

«Молочко-молоко парне! Мене зроби красивою, рум’яної і нову. Щоб всяк, хто дивився, милувався так задивлявся! «

Заговоривши молоко, потрібно зробити 3 глотка зі склянки, а залишилася його частиною — умити своє обличчя. Обряд бажано повторювати 1 раз в тиждень — це дозволить закріпити і продовжити результат.

Ще два сильних змови краси на воду і молоко дивіться на відео:

Змова на красу волосся

Змова вимовляється в понеділок на зростаючому місяці. Виконавиця повинна при цьому сидіти посеред кімнати з гребенем (гребінцем) в своїх руках і дивитися у вікно на нічне світило. Текст заклинання:

«Поле — до зернятка, світло — до сонечка, тім’я — до гребінцю, а волосся — до волоска. Амінь «.

Заговореної гребінцем потрібно надалі розчісувати свою шевелюру.

Змова на молодика, що наводить привабливість і красу

Змова вимовляється в перші хвилини нового місяця (точний час визначте за місячним календарем). Текст наступний:

«Місяць нова народилась, красою своєї зі мною поділилася. Особа моє тепер біле, шкіра — свіжа, волосся — довгий, пояс — тонкий. Уста — як сонце на заході, щоки — як зоря на сході. Немає на білому світі мене миліше «.

Це абсолютно безпечний змову. Користуватися ним можна кожен місячний місяць.

Змова на омолодження і красу

Досить простий, але дієвий змову. Проголошення заклинання потрібно починати в день свого народження. Слова проговорюються на сході сонця:

«Господи, джерельною водою я вмиваюся, небесним сонцем витираюся, світлим небом вкриваюся, землі і неба посміхаюся, з тобою, Боже, благословляюсь на життя здорове і довге. Тіло моє, тримайся! Амінь! «

Вимовляється змову протягом 10 днів, потім робиться перерва довжиною в 7 днів, і ритуал поновлюється (проводиться знову 10 днів поспіль). У дні використання змови зі свого меню потрібно повністю виключити м’ясні продукти.

Природно, будь-яка змова на красу і привабливість повинен проводитися з вірою в результат, в іншому випадку толку від нього буде нуль.

Ссылка на основную публикацию