Змови на Покров Пресвятої Богородиці (14 жовтня)

Православною Церквою відзначається 14 жовтня Покров Богородиці — християнське свято, яке по праву вважають жіночим, адже Пресвята Богоматір завжди захищала представницям слабкої статі, а також — стражденним всім і нужденним. Читаються на Покров Змови володіють великою потужністю і можуть застосовуватися в різних сферах життя. Найчастіше ж ними користуються незаміжні дівчата, які мріють зустріти судженого, з яким вийде створити щасливу сім’ю.

З історії свята

Покров Пресвятої Богоматері святкується в честь події, яке, згідно з переказами, відбулося в древньому X столітті, в місті Константинополі. Місто було захоплене сарацинами. Був там також храм, в якому в нелегкий цей час молилися жителі Константинополя, в їх числі був і святий Андрій Юродивий. Коли йшла всеношна, перед ним раптом постало диво: побачив він Пресвяту Діву Марію, яка йшла по повітрю, оточена небесними ангелами.

Божа Матір помолилася за простий народ, а після того, як закінчена була її молитва, з себе зняла покривало (на честь якого, до речі, святе свято і отримав свою назву) і простягнула його над стоять в храмі людом. Покривало це було видно до тих пір, поки Богоматір перебувала в святому домі. Коли ж вона пішла, воно стало незримим, але моляться все одно відчували в серцях своїх благодать, що йде від цього покривала.

Пізніше свято Покрова отримав офіційне визнання і став в народі одним з улюблених і шанованих. У цей день прийнято всією сім’єю відвідувати церкву, просити у святий небесної покровительки заступництва. Також на Покров 14 жовтня проводяться у спеціальні обряди і змови — їх здійсненню сприяє сама Богородиця.

Які ритуали і змови застосовуються на Покров Богородиці?

Обряди і змови, до яких люди звертаються на Покрову, можуть бути самими різними. Так само різняться і сторони життя, щодо яких вони впливають. Але можна все ж виділити кілька типів ритуалів, які отримали серед народу найбільшого поширення. Такими є:

  • обряд на любов. Дівчата вимовляють змову на любов для прискорення доленосної зустрічі з коханим;
  • ритуали на заміжжя. вони вважаються по праву найпопулярнішими серед дівчат, так як існує повір’я, що вони допомагають одиноким панночкам заміж вийти протягом року після проведення. Причому це заміжжя буде неодмінно щасливим, так як сама Пресвята Божа Матір прикладає до нього свою руку;
  • ритуали на фінансову стабільність і матеріальне благополуччя. Прочитаний на Покров змову на гроші характеризується великою силою і привертає до виконавця грошову удачу в найкоротші терміни;
  • змови і обряди для захисту. Захисні ритуали найчастіше виконуються людьми по відношенню до своєї сім’ї і будинку. Вони робляться з наміром захистити своїх близьких від нещасть і бід, від неприємностей і життєвих невдач, від впливу темного чаклунства (псування, пристріт) і всього негативу;
  • ритуали на удачу. Якщо провести їх під Покров, будь-які починання виконавця приречені будуть на удачу, успіх і благополуччя;
  • обряди від хвороб. Цілющі змови надають лікувальну і профілактичну дію, допомагаючи позбутися від тих чи інших хвороб, або полегшити їх перебіг.

Осіннє свято Пресвятої Богоматері дає людям унікальний шанс скористатися магією і вплинути найсприятливішим чином на своє життя.

Найпопулярніші ритуали і змови, що проводяться 14 жовтня

Заклинання на любов

Даний змову сприяє зустрічі з другою половиною і подальшого вдалому заміжжя. Читають його 14 жовтня. слова:

«Благослови, Боже! Допоможи, Боже! Праведна віра моя. Гора кам’яна, навколо мене встань. А я одягнутися в промені ясні, благословляючи Богородицею. Батюшка Покров, мені, рабу Божу (своє ім’я), вінець пішли. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. амінь (Тричі)

Молитва на заміжжя для самотніх дівчат

Самотні дівчата, які мріють про швидке заміжжя, можуть скористатися цією молитвою. Слова вимовляти треба 14 жовтня, на світанку, тричі, представляючи себе у весільній сукні біля вівтаря. Текст молитви:

Вважається, що дівчина, яка прочитала цю молитву, заміж вийде протягом найближчих 12 місяців.

Обряд на заміжжя, якщо вже є обранець

Ця змова і ритуал використовуються дівчиною, щоб вийти заміж за вже наявного коханого. Виконується обряд напередодні свята, 13 жовтня, ввечері. Для нього потрібно приготувати ємність з водою і сорочку (футболку) кохану людину. Спочатку заговорюється 3 рази вода:

«Матір Божа, мене благослови на вінчальний вінець. Нехай дівоцтву моєму прийде кінець. Більше не потрібні мені дівочі коси — нехай дівчата незаміжні їх носять. Натомість я прошу бабин хустку і вінчальний перстень. Благослови мене, Богородиця, на святій Покров. Амінь «.

Заговореної водою дівчина повинна умити спочатку своє обличчя, а потім насухо витерти його одягом свого коханого. Сорочку після обряду потрібно висушити в прихованому місці і повернути своєму обранцеві.

Ще один спосіб дивіться у відео:

Грошова молитва в Покров Богородиці

Серед молитов і змов на Покрову, ця молитва — одна з найсильніших. Її читати потрібно на монетку будь-якої гідності, покладену зверху на відкритий капшук з грошима.

В першу чергу, вимовляється православна молитва «Достойно єсть», що вихваляє Богородицю. Текст її:

Після неї читається сама молитва, яка приваблює фінанси. текст:

Завершується ритуал молитвою «Богородице Діво, радуйся». Заговорена монетка кладеться в гаманець і буде надалі виконувати функцію талісмана для грошей.

Змова на здоров’я

У день Покрови Богородиці слід до обіду помитися в бане.Человек, що страждає від будь-якого недуги, повинен зайти в лазню і 3 рази вимовити змову:

«Баня-банька, пусти мене помитися та попаритися, довго щоб не постаріти. Віником біле тіло погладити і здоров’я своє під Покров-батюшку порозумітися. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь «.

Хвороба незабаром повинна відступити. Змова може застосувати і здорова людина — в такому випадку він забезпечить собі захист від захворювань на цілий рік.

Захисна змова-оберіг для сім’ї

Під Покров глава сім’ї або старша за віком жінка повинні скропити водою (можна святий) всіх членів сім’ї, нікого не пропустивши. Робити це потрібно через сито, супроводжуючи процес словами змови:

«Пресвята Матінка Богородиця, обмаші, опаш та отбризні мене і сім’ю мою всю на здоров’я добре, подвір’я багате, на життя довге і щасливе. Чи не перевелися нас всім ворогам-недругам так само, як не витримати води з мого будинку в ситі цьому. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь «.

Ссылка на основную публикацию