Змови на місяць для любові чоловіки

Цариця нічного неба місяць – прекрасна і загадкова під всі свої фази. І протягом усього свого циклу вона надає пряме вплив на все живе на землі. Магія протягом століть користується цією здатністю нічного світила.

Наприклад, в фазу молодика проводяться різні ритуали, допомагають залучити в життя виконавця те, що йому найбільше потрібно на цей момент – здоров’я, багатство, любов, удачу, везіння і т. д. Одними з найпопулярніших обрядів у молодика є змови на любов чоловіка, що читаються представницями прекрасної половини – так уже склалося, що до різних чаклунським звертаються в основному жінки.

Мета і специфіка змов на любов чоловіка, читаних в молодий місяць

Любов в житті будь-якої жінки має велике значення. На жаль, не рідкісні випадки, коли у пані, все, начебто, є, але для повного щастя не вистачає якраз надійного плеча, того самого єдиного чоловіка, з яким можна буде пройти через все життя, рука об руку. Чи є на горизонті відповідний кандидат, але ось ніякої ініціативи не проявляє. Найголовніше в таких випадках – не втрачати надію і не зараховувати себе передчасно до одиноким старим дівам.

Завоювати прихильність бажаного чоловіка, підштовхнути його до першого кроку можна, скориставшись змовою на любов чоловіка, произносимом на новий місяць. У цей же період виходять і ритуали на залучення кохання, допомагають наблизити доленосну зустріч з другою половиною.

Фаза молодика характеризується особливою енергетикою. Вона ніби створена для відродження почуттів і народження чогось доброго і радісного. Змови на любов, вимовлені молодик, сприяють створенню міцних і тривалих відносин між чоловіком і жінкою. За умови безпомилкового виконання, такі обряди повністю змінюють на краще життя пари.

Молодий місяць – час виголошення змов на любов чоловіка

Замовляння такого характеру читаються безпосередньо у сам день молодика. Однак припустимо вимовляти їх у наступні 3 дні. Весь період, що залишився, аж до повного місяця, в магії прийнято вважати вже днями зростаючого нічного світила.

Короткий змова на їжу для коханого

Підходить ця змова для тих випадків, коли у жінки є обранець. Ритуал допомагає ще більше закохати чоловіка і прив’язати його до себе. Виконавиця повинна влаштувати своєму ненаглядному романтичну вечерю, приготувавши всі страви власноруч (це дуже важливо!) – бажано, щоб у меню були улюблені чоловіком страви. Кожне блюдо в процесі його приготування потрібно заговорити 7 разів. Слова:

«Як покуштуєш смачну мою їжу, так прокинеться в тобі любов до мене!»

Ця змова допомагає в короткі терміни завоювати прихильність коханої.

Змова на любов чоловіка

Слова читаються в молодика. Виконавиця повинна вимовляти їх, дивлячись на серпик нового місяця. Текст:

“Світ прокинувся, потягнувся назустріч любові! Прекрасна раба, (своє ім’я), як зіронька ясна. Могутній раб, (ім’я обранця), як земля міцна. Разом їм жити в любові, ні горя не знаючи, ні хмар. Місячною доріжкою заклинаю, що сталося – світу всьому повідомляю. Відновилося! Не звернути назад, не завадити! Кохання (ім’я обранця і своє ім’я) на віки палати! Амінь!»

Змова у молодика на чоловічу любов

Вимовляється змова в день новомісяччя. Виконавиця читати його має, стоячи перед дзеркалом, босоніж і з розпущеним волоссям. Текст:

“Сестрицю Місяць закликаю, шукаю її допомоги і заклинаю: серце рабу Божому (ім’я обранця) відкрий, душеньку мою заспокій! Нехай в жилах його тече гаряча кров, нехай по тілу його блукає кохання. Хай не живе і не дихає без губ моїх, без очей моїх, без наших днів і ночей. Нехай гірше прокляття розлука буде. Світи, Місяченько, в віконце раба Божого (ім’я обранця), накажи йому відкритися любові. Нехай буде кров у жилах, а не водиця. Відкриє очі вранці – до своєї любові кинеться! Амінь!»

Змова у молодика, що привертає любов до життя виконавиці

Цим змовою може скористатися жінка, якій ще не довелося зустрітися зі своєю половинкою. Ритуал прискорить зустріч з судженим.

Головний елемент цього обряду – троянда. Адже ця квітка здавна вважається квіткою кохання і жіночої привабливості. До ритуалу потрібно підготуватися: купити заздалегідь свічку рожевого або червоного кольору, ароматичне масло троянди, пелюстки рожевої або червоної троянди.

Вночі в молодика виконавиці необхідно роздягнутися догола, встати перед дзеркалом. Перед дзеркалом ж потрібно поставити запалену свічку і чашу з водою, в воду додати рожеві пелюстки і капнути кілька крапель трояндової олії. Потім вимовляється сам змова, дама при цьому повинна дивитися в дзеркало. Текст:

“Як троянда під місяцем цвіла так благоухала, так би і я красавицею розцвіла і свою любов знайшла. Місячна доріжка, нареченого приведи до поріжка. Амінь (3 рази)

Продовжуючи дивитися в дзеркало, потрібно обтертися водою з чаші. Цією ж водою необхідно спочатку протерти ручку на дверях з боку вулиці, потім розбризкати її на порозі. Все, що залишилося, разом з рожевими пелюстками кладеться під ліжко, на якій спить виконавиця ритуалу.

При грамотному виконанні, змова допоможе дамі зустрітися з її половинкою вже через місяць після виконання обряду.

Ссылка на основную публикацию