Змови на любов жінки і чоловіки — як читати в домашніх умовах

Любов займає одну з чільних позицій в житті людини, є її основою. Зустріти своє справжнє кохання мріє кожен. Хтось готовий роками чекати зустрічі з другою половинкою, а комусь хочеться всього і відразу. Як раз таким нетерплячим може допомогти біла магія.

Чаклунські змови на любов були популярні у всі часи, і не дивно, що вони збереглися і до наших днів. Багатьом людям вони допомогли зустріти свою справжню любов, наблизити доленосну зустріч з судженим або судженої, зав’язати бажані відносини. Своєї затребуваності ці магічні заклинання не втратили і нині.

Загальні правила застосування змов на любов в домашніх умовах

Змови на любов спрямовані на творення нового, а саме – народження нових почуттів і нових відносин. Отже, найкращим періодом для їх виголошення є зростаюча фаза місяця. Що стосується дня проведення ритуалу, вибирати його треба виходячи з своєї статевої приналежності. Для дівчат і жінок переважними є жіночі дні – середа, п’ятниця, субота; для представників сильної половини – чоловічі (понеділок, вівторок, четвер).

Магічні слова вимовляти треба у спокійному, щасливому стані. Постарайтеся заздалегідь налагодити стосунки з усіма, з ким ви раніше конфліктували – позитивна аура навколо вас піде лише на користь ритуалу. Також рекомендується добре підготуватися до читання заповітних слів: на 3 дні повністю відмовитися від вживання спиртного, дотримуватися посту. Запам’ятайте ще, що змова на любов повинен читатися в повній самоті.

Якщо у вас немає досвіду застосування магії на практиці, раджу вибирати ті замовляння, які відносяться до білої магії. Вони досить прості і характеризуються м’яким впливом. А ще білі змови на любов (в тому числі і наведені нижче способи) вважаються безпечними. Тим не менш, вони підходять далеко не для всіх випадків. Результат від використання магічних слів буде лише тоді, коли між обома учасниками ритуалу вже існує симпатія.

Якщо ж людина, стосовно якого ви хочете застосувати змова на любов до вас відчуває лише неприязнь, то позитивного результату тут чекати марно, так як змова не подіє. На жаль, але тут вам, швидше за все, доведеться задуматися про використання більш сильною, чорної магії, яка пригнічує волю жертви і нав’язує йому необхідні виконавцю (або замовнику) ритуалу почуття.

Не раджу вам займатися темним чаклунством самостійно – чорна магія дуже небезпечна і непередбачувана. Найкращим рішенням в цьому випадку буде звернення до допомоги практикуючого фахівця.

Як внести у своє життя любов: замовляння для читання в домашніх умовах

Сильний змова, привертає любов (спосіб для дівчат)

Спосіб підходить для дівчат, охочих зав’язати відносини з улюбленим серцю хлопцем. Заздалегідь потрібно придбати нову скатертину і 3 церковних свічки, підготувати нитка червоного світла і клапоть тканини (або серветку). Обряд проводиться в повній самоті, на зростаючий місяць.

Постеліть на стіл скатертину, поставте на неї 3 свічки і запаліть їх. Вимовіть наступні магічні слова:

“Господи, мій Бог, Всевишній Владика, я, раба Твоя (своє ім’я), на Тебе уповаю і Тебе молю. Божого раба (ім’я хлопця) до мене приведи. Високу стіну, глибоку яму, непереборну огорожу навколо нас створи. Входи і виходи навколо нас закрий, щоб ми були тільки вдвох і раділи життю. Щоб він пам’ятав про мене, а його журбою душа наповнювалася далеко від мене. Господи, на міцні і надійні замки всі огорожі закрий. Поки Божий раб (ім’я хлопця) мене любити буде, той замок ніхто не відкриє. Тільки так. Амінь».

Прочитавши змова, загасіть одну зі свічок. Потім другий раз вимовте магічні слова і потушкуйте другу свічку, а вимовивши третій раз, загасіть і третю свічку. Недогарки свічок зв’яжіть разом червоною ниткою, оберніть в тканину або серветку і сховайте в недоступному місці.

Змова на любов дівчини (спосіб для хлопців)

Змова вимовляється столовий прилад (ложка, виделка чи ніж), який потім хлопець повинен підкинути до будинку дівчини, кохання якої хоче досягти. Текст наступний:

“Паростки – до паросткам, листя – листя, квітки – до квіткам, серця – до серця. Сік і кров землі, взаємну любов піднеси. День від ночі піди, раба Божа (ім’я дівчини), мене полюби, як люблю тебе я, поки є сили. Дияволи віднесуть, ангели принесуть. Амінь».

Дивіться ще один спосіб любовного змови у цьому відео:

Змова на любов і мир у родині

Змова, даний нижче, допомагає відновити в родині мир, гармонію, любов і злагода, особливо якщо чоловік з дружиною стали часто один з одним конфліктувати. Заповітні слова на новому місяці повинна вимовити дружина. Змова читається на склянку з водою, в якій розчинена чайна ложечка меду. Текст наступний:

“Закриваю я раба Божого (ім’я чоловіка) на всякі сварки, плітки і розбіжності, на всяку власну образу і хулу сторонню. Надійними Замками замикаю, міцними ланцюгами закриваю. Не розірве мій змова ніхто, поки не вип’є всю воду в океані. Нікому не почути моїх промов і мені не перешкодити. Що сказано, те збудеться. Амінь».

Медову воду повинні випити обоє. Дружина може непомітно підмішати її своєму чоловікові в чай.

Ссылка на основную публикацию