Змови на любов на Водохреща

Хрещення Господнє – одне з найбільш шанованих і улюблених православних свят. Це свято володіє унікальною енергетикою, недарма здавна йому приписували особливу магічну силу. Самої головної хрещенської традицією, як відомо, було обмивання. Але також в народі було прийнято в водохресну ніч проводити різні обряди.

Якщо навчені досвідом люди орієнтувалися в основному на ритуали, пов’язані з життєвим благополуччям і здоров’ям, то юні дівчата мріяли про кохання. Змови на любов, читаються в Хрещення, затребуваності своєї не втратили і в наші дні.

Витоки хрещенської любовної магії

Хрещенська любовна магія виражалася, насамперед, у ворожбі. Дівчата ворожили, намагаючись дізнатися про майбутнє судженого і своєї подальшої долі. Існував також звичай, коли незаміжні дівчата ходили до водойми з метою залучити в своє життя любов. Вони зверталися до небес з проханням про взаємності, щастя, сім’ї, дітей та благополуччя.

Особливо відчайдушні і найсміливіші представниці слабкої статі, які мали на прикметі конкретної молодої людини, не відповідав їм взаємністю, зверталися до любовного привороту. Водохресний любовний приворот виходив сильним, тому що відбувався з підтримкою вищих сил. Причому на Водохреща дозволялося використовувати тільки білі приворотні замовляння – зважаючи святості свята.

Специфіка водохресних любовних замовлянь

Що потрібно знати тим, хто зважився скористатися на Водохреща змовою на любов? По-перше, вище я вказала, що в це свято можна звертатися тільки до ритуалів світлої магії. Чорне чаклунство і святе Хрещення – поняття не сумісні.

По-друге, любовний змова, вплив якого спрямовано на конкретну людину, можна застосовувати тільки в тому випадку, якщо ви повністю впевнені в своїх почуттях до обранця. Щира і безкорислива любов, що виходить із самого серця, і готовність прожити з цією людиною все своє життя – два неодмінних умови для виголошення змов такого типу.

Не можна забувати також про залежність магічних ритуалів від певних фаз місяця. Якщо більша частина любовних замовлянь на Хрещення Господнє не має прив’язки до нічного світила, то деякі дозволяється проводити тільки на місяці, що росте. Зазвичай, якщо ритуал характеризується подібною особливістю, цей пункт завжди вказується в інструкції. Уважність виконавця змови до деталей проведення – ще одна обов’язкова вимога.

Не забувайте про те, що будь-яке магічне вплив – це таємниця, яку не повинен знати ніхто зі сторонніх людей. Нікому не розповідайте про те, що скористалися змовою, навіть якщо дуже хочеться похвалитися своїм успіхом.

Як внести любов у своє життя за допомогою змови на Хрещення?

Сильний водохресний змова на любов

По своїй силі цей змова зрівнятися, хіба що, з потужним любовним приворотом, хоча він таким зовсім не є. На моїй практиці були випадки, коли саме цей ритуал допомагав побудувати міцні, щасливі і гармонійні стосунки з обранцем – відносини, в яких немає місця зрад і сварок. Вимовляється даний змова в водохресну ніч, з 18 на 19 січня. Виконавиці також знадобляться церковна свічка і трішки свяченої води.

Потрібно запалити свічку і взяти в ліву руку, далі, не випускаючи її, поставити на стіл прозорий стакан і правою рукою налити туди близько глотка святої води. Потім цей стакан береться правою рукою (лівою залишається свічка) і вимовляється сам текст змови:

“Вогонь, жаром своїм поділися зі мною. Жар пристрасті, в моїй душі розпалися! Нехай здійсниться все по моїй волі. Тим, що я прошу, обдаруй скоріше. Розпалюється пристрасть всередині і ззовні. Пристрасті вогонь палає в мені! Впораюся легко я з будь-яким справою. Підвладне все живе моїм силам! Нехай (ім’я обранця) стане моїм! Хрещення Господнє як тільки пройде, милий мій до мене сам прийде!»

Після цих слів виконавиця повинна капнути воску зі свічки в склянку з водою, 3 рази, і вимовити:

“Змова воском свічки закриваю, навіки церквою раба Божого (ім’я обранця) в чоловіки до себе закликаю. Амінь!»

Полум’я свічки потрібно погасити, опустивши її в склянку з водою. Воду зі склянки потрібно виплеснути за поріг вхідних дверей (на вулицю, у під’їзд). Залишилася після ритуалу свічку потрібно віднести до церкви в самий найближчий час.

Старовинний сильний водохресний змова на любов, виголошувану у водойми

Обов’язкова умова для застосування цієї змови – щоб велике Хрещення Господнє співпало з фазою зростання місяця.

У водохресну ніч незаміжня дівчина повинна піти до будь-якого водоймища. Надівши білу сорочку до п’ят (обов’язково!), рівно опівночі потрібно провести обряд обмивання (простіше кажучи, скупатися в ополонці). Далі, вийшовши з води, їй слід прочитати цю змову:

“Вийшла дівчина-краса під святі небеса. У води сміливо поринула, щоб доля їй посміхнулась. Як виходить з води, так не чекає більше біди. Змила свою самотність, наче пил. Світить обличчям, манить станом і в долю любов затягне. Як сказала – так і станеться, поки в небі місяць народжується! Амінь!»

Після цих слів треба переодягтися в теплий одяг і швидко йти додому, ні з ким в дорозі не розмовляючи. Сорочку, в якій виконавиця поринула у воду, потрібно добре висушити і сховати в надійному місці – відтепер вона буде виконувати функцію оберега для майбутньої сім’ї і роду.

Ще кілька ритуалів на здоров’я, очищення будинку і виконання бажань дивіться у відео:

Інші замовляння на Водохреща читайте в статтях – Замовляння, ритуали і обряди Хрещення Господнє на всі випадки життя, Як читати замовляння на багатство з допомогою хрещенської води.

Ссылка на основную публикацию