Змови на гроші в молодика

Місяць впливає на життя людей. А самий пік енергії припадає на час, коли це небесне світило перебуває в нову фазу. Тому змови на молодик особливо ефективні. Поговоримо про те, як здійснювати магічні ритуали правильно.

Як це працює?

Без розуміння того, як діють змови в молодика, можна наробити лиха. Тому важливо знати, як «працює» нова Місяць, до якої ви звернулися зі своїм бажанням.

Особливості наступні:

  • Ця зброя тривалої дії, тому не чекайте миттєвого результату. У рідкісних випадках бажане вдається отримати вже через кілька годин. Але більшість ситуацій вимагають довшого часу
  • Під час нового місяця енергетичні потоки від землі до Всесвіту досягають піку своєї сили. Тому так важливо зловити цей момент, пославши свій магічний запит

Те, що ви просите у Всесвіті в молодика, має бути тільки позитивним. Не можна звертатися з поганими думками, бажати те, що зашкодить іншим людям. Ваше бажання повинно приносити тільки користь — вам, вашим близьким або цілого світу.

Правила і заборони

Енергія місяця дуже потужна, тому важливо знати, які існують обмеження, і дотримуватися їх. Інакше ви ризикуєте добитися не чарівного виконання своїх бажань, а завдати колосальної шкоди своїй душі.

Що строго заборонено робити при виконанні змови на молодик:

  • Творити зло. Не звертайтесь до Всесвіту з поганими запитами. Ваші бажання можуть і збутися, але розплата за вчинене зло буде дуже жорстокою, а ви ризикуєте сильно нашкодити своїй душі
  • Мстити. Бажання помсти краще залишити — змова повинен проводитися з чистими помислами і тільки з хорошими бажаннями
  • Не можна, щоб ритуал був спрямований на те, щоб підпорядкувати собі волю іншої людини. Маніпулюючи чужим свідомістю, ви наносите колосальної шкоди своєму власному

Правила прості — не роби зла, і не отримаєш його в відповідь. Звичайно, є люди, що володіють магічними здібностями, які візьмуться за що завгодно. Але простій людині краще не ризикувати, щоб не нашкодити власній енергетиці. Та й погані бажання, як показує життя, ніколи не приносять щастя бажаючому.

Популярні змови

Тепер, коли ви знаєте про правила і заборони, можна починати творити диво. Визначтеся з тим, що ви бажаєте найсильніше, дочекайтеся нового місяця, підберіть відповідний магічний ритуал і приступайте до невеликого чаклунства.

Прохання у всесвіті

Гроші потрібні всім, тому, якщо ви відчуваєте в них недолік або бажаєте примножити нинішній капітал, можна звернутися в молодика до Всесвіту з проханнями про фінансове благополуччя.

Як виконується змова:

  1. У повній самоті. У приміщенні, в якому буде проходити ритуал, не повинно бути нікого, крім вас — ні людей, ні домашніх тварин
  2. Двері кімнати повинні бути закриті, світло погашений або приглушене. Найкраще залишитися в повній темряві і запалити воскові свічки. А ось вікно необхідно відкрити навстіж
  3. Встаньте біля відкритого вікна і, дивлячись на нову Місяць, відчуєте, як місячна енергія наповнює вас, пронизує все тіло від верхівки до кінчиків пальців
  4. Вимовте змову чітко і розбірливо:

«Прошу Всесвіт послати мені гроші великі, прибуток велику, багатство вічне, хочу постійно в золоті купатися. Так виповниться бажання моє! »

Важливо говорити впевнено, досить голосно і чітко. Ви повинні бути спокійні і вірити в те, що результат рано чи пізно прийде. Після того, як повторіть текст змови, скажіть його ще раз над монетою. Її потім необхідно прибрати в затишне місце або зберігати в гаманці.

Як попросити любові і гармонії у взаєминах

Другий за популярністю змова — на любов. Бажання випробувати це прекрасне почуття є практично у кожної людини. Тому якщо вам доля поки не послала другу половинку, можна прискорити процес очікування і вимовити текст на любов у новий місяць.

Важливо: не намагайтеся таким чином притягнути любов якогось конкретного людини — це вже спроба маніпулювати свідомістю іншого, що згубно для вашої душі і енергетики. Тому уявляйте уявний образ того супутника життя, якого ви хотіли б бачити поруч із собою.

Слова змови наступні:

«Пішли мені любов у серці, взаємну, довге і щасливе. Так виповниться найпотаємніше бажання моє! »

Бажано поставити перед вікном стіл з їжею, на яку буде потрапляти місячне світло. Змова вимовляєте на самоті і в повній тиші, сидячи за столом при світлі воскових свічок.

На удачу і везіння в справах в молодика

Цей ритуал підійде кожній людині. Змова на удачу допоможе залучити везіння в усі справи, якими ви б не займалися. Якщо ви докладаєте багато зусиль, але все постійно не ладиться, і бажаний результат не приходить, спробуйте звернутися до Всесвіту в молодика з наступним змовою:

«Нехай під небом місячним птах удачі пролетить. Нехай крила її силою наповнюються. Нехай завжди летить вона попереду мене, наповнюючи мене везінням, щоб справи мої завжди успіхом завершувалися! »

Вимовляється текст перед розкритим вікном в новий місяць. Після того, як ви завершите магічний ритуал, необхідно негайно лягти спати. Перед сном, лежачи на ліжку, подумки скажіть текст змови ще тричі.

Дивіться у відео, як зробити обряд на виконання бажань в зростаючу місяць:

І пам’ятайте — бажання виконуються у тих, хто в них вірить. Тому, якщо ви скептично ставитеся до змов, молитвам, афірмації і іншим духовним ритуалам, краще не вимовляєте магічні слова — результату не буде, бо ви не приймаєте нічого на віру.

Ссылка на основную публикацию