Змови і обряди на Водохреща 19 січня

Хрещення Господнє є одним з найбільш значущих в християнстві свят. Православні християни святкують його 19 січня. Хрещення передують Святки, які традиційно вважаються найбільш сприятливим періодом для всіляких магічних обрядів. Різні ритуали, пов’язані з магією, можна проводити також і 19 січня, і ввечері напередодні — потужна позитивна енергетика свята буде сприяти успіху.

Змови і обряди на Водохреща найчастіше пов’язані з водою, що набуває в цей день чудотворні властивості. За повір’ям, вода стає чарівною в ніч з 18 на 19 січня, з 00:10 до 1:30 — час, коли відкривається небо, і будь-яка молитва, адресована Богу, буде почута.

Змови і обряди на Водохреща для зцілення і здоров’я

Обов’язкова водохресна традиція — обмивання, тому більшість змов, що читаються в цей день, направлено на лікування та оздоровлення організму, збільшення життєвої сили. Обмивання бажано проводити в зазначений проміжок часу (з 00:10 до 1:30). Або ж можна зробити по-іншому: набрати в цей час водохресну воду в чистий посуд (не менш 3 літрів) і використовувати її в подальшому.

Важливе про хрещенській воді

  1. Воду краще всього набрати з колодязя або природних джерел. В крайньому ж випадку, при відсутності такої можливості, зібрати можна і звичайну, з крана.
  2. Рідина зберігати потрібно в місці темному і прохолодному, в скляному посуді.
  3. Виливати нерозбавлену водохресну воду в раковину або в унітаз можна. Найкраще розбавляти її звичайною водою, а потім полити квіти або застосовувати в інших цілях.

Водохресна вода зберігає свої цілющі здібності протягом року (і навіть більше). У неї сильна енергетика. Пити її часто не бажано, а найкраще використовувати як ліки: додавати в ванну, збризкувати все тіло, вмиватися, полоскати рот. Запам’ятайте також, що після застосування водохресної води витиратися не рекомендується, щоб шкіра змогла ввібрати чудодійну рідина.

Змова на здоров’я

Обряд починається з перебування на церковній службі — відстояти її потрібно повністю, після чого взяти святу воду в храмі. Прийшовши додому, над водою прочитати потрібно молитви «Отче наш», «Вірую», «Да воскресне Бог» — саме в цій послідовності, кожну по 3 рази. Потім водицю потрібно пошепки заговорити, вимовивши слова з теплотою і щирістю:

«Зціли, Господи, своє тіло і душу, бо грішний (грішна) я, і душа і тіло мої в гріху болять. Вилікуй, прошу, Господи Ісус Христос, нашого Предвічного Отця Небесного Син, тіло моє від хвороб, від сухоти і ломоти, від крові і болю. Душу мою зціли від заздрості, ненависті і злоби. Небеса в цей день відкриваються на нас, грішних. Господи Ісус Христос, прошу, наповни силою і здоров’ям тіло моє, а душу — спокоєм. Во славу Небесного Отця Твого і Святого Духа. Амінь! «

Заговорений воду відпийте, зробивши 3 глотка, а залишилася частиною вимийте своє тіло. Ритуал буде весь рік захищати від хвороб.

Обряд на здоров’я і душевну гармонію

Рекомендується проводити цей обряд в ніч з 18 на 19 січня, або 19 січня. Порядок дій:

  1. Наберіть у ванну води комфортної для свого тіла температури, додайте в неї трохи освяченої водиці з церкви (склянки буде досить), також в ванну опустите свій натільний хрестик.
  2. Ляжте в ванну — так, щоб вода покрила все ваше тіло, полежте близько 10-15 хвилин.
  3. Вийдіть з ванни, рушником не витирати — дайте воді самої висохнути.

Змови на Водохреща для багатства і фінансового благополуччя

В Хрещення Господнє виходять і ефективні змови, спрямовані на набуття матеріального благополуччя і багатства. Виконуються багато з них також з використанням хрещенській водиці. Наведу один з популярних обрядів.

Змова для залучення багатства і захисту від збитків

В ніч з 18 на 19 січня візьміть в церкви освячену воду. Принесіть її додому і обійдіть по порядку кімнати і приміщення, вимовляючи змову:

«Вода свята в будинок прийшла і благополуччя принесла. Збитки будуть будинок цей минути, а достаток буде з кожним днем ??прибувати. Удача в усьому мене буде супроводжувати, невдачі ні в чому не буду я знати! «

Святу воду на ніч залиште стояти — в тому місці будинку, яке вважаєте найважливішим. Вранці 19 січня вмийтеся нею.

Ритуал для усунення самотності

Перевірений знахарської практикою ритуал. Для його виконання зберіть освячену воду з 7 храмів (церков), змішайте в одній ємності. Підготуйте також розп’яття.

На Водохреща, 19 січня, перед самим світанком роздягніться догола, встаньте в ванну, вилийте собі на маківку не менш літра набраної води. Процес супроводжуйте змовою:

«Цур тобі кров твоя, чур тобі кров чужа. раба Божа (своє ім’я), будь чистий. Амінь! «

Потім беріть в руки розп’яття, повернувши його особою в свою сторону, і ще раз, дивлячись на нього, скажіть змову. Після обряду подякуйте святих за допомогу, пожертвувавши до храму гроші (будь-яку суму) і поставивши свічки (скільки завгодно).

Ще кілька ритуалів на здоров’я, очищення будинку і здійснення бажань дивіться у відео:

Водохресний змову на удачу

На Водохреща вмийтеся освяченою водою, вимовляючи при цьому змову:

«Господь в Йордані хрестився — миру всьому світло з’явився. Як істинно, що Ісус Христос — Син Божий, так само істинно, що мені на все вистачить сил. Господь царює і велить, Господь мені в усіх справах допомагає. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. амінь — 3 рази.«

Всього змову потрібно вимовити 3 рази. Після нього удача стане вашим супутником у всіх справах.

Ще ритуали і обряди на Водохреща читайте в статтях:

  • Змови на багатство за допомогою водохресної води,
  • Змови на любов на Водохреще.
Ссылка на основную публикацию