Змови і молитви на всі випадки життя

Змовами називається особливий вид усній магії, метою якого є допомогти людині досягти благополуччя в різних сферах життя. Ритуалів є величезна безліч, відноситься вони можуть і до чорної, і до білої магії. Розглянемо найпопулярніші і безпечні замовляння і молитву на всі випадки життя!

Однак всі вони об’єднані однаковими правилами, яких слід дотримуватися виконавцем при проголошенні заповітних слів:

  • будь-яка змова обов’язково читати слід нишком, пошепки або впівголоса;
  • не можна читати ритуал в присутності сторонніх осіб, в іншому випадку, вони свою силу втратять і виявляться марними;
  • виконавець повинен володіти сильною волею, не курити, спиртне не вживати;
  • змови, спрямовані на благо і користь, читаються по днях світлим (вівторок, середа і субота), негативні — по днях темним (понеділок, п’ятниця). Це правило може діяти не для всіх ритуалів: часто відповідний для виконання день обмовляється в інструкції обряду.

Для ефективності корисно (але не обов’язково) обряд починати з передмови і закінчувати післямовою. Звучать вони в такий спосіб:

  • слова перед проголошенням змови: «Микола, Божий угодник! Ти в будинку і в полі, в дорозі і в дорозі, на землі і на небі. Поклади і від зла всякого збережи! «;
  • заклинання після прочитання: «Хто білий-горючий Алатир-камінь ізгложет, той змова мій переможе».

Мабуть, найголовніше для успішності будь-якого магічного ритуалу умова — це віра в його силу. Такі обряди допомагають лише тим, хто вірить в них. Якщо ви ставитеся до магії досить скептично — можете навіть не намагатися читати змови самостоятельно.В кращому випадку, нічого у вас не вийде, в гіршому — отримаєте цілком протилежний результат.

зміст

Ефективні змови і молитви для самостійної практики

Існує незліченна кількість всіляких змов і молитов. При всьому навіть бажанні, неможливо в цій статті висвітлити всі з них. Тому представлю вашій увазі кілька перевірених обрядів. Описані нижче ритуали, на мій погляд, є актуальними для кожної людини. Знайомтеся і користуйтеся на благо.

На щастя (на будь-яку дрібницю)

Ви тільки уявіть, що талісманом, що приносить щастя, може стати практично будь-яка дрібниця. Для цього достатньо лише заговорити її за допомогою наведених нижче слів і тримати завжди при собі. Текст потрібно прочитати 12 разів, звучить текст наступним чином:

«Як шубку білка носила, що не зносила, так би і це (-т, -а) (Назва речі) удачу мені приносила. Сьогодні, завтра і завжди! Нехай буде так! Амінь! «

Ритуал, який відновлює сили і захищає від хвороб

Здоров’я і відсутність хвороб є чи не найважливішими складовими життєвого благополуччя і людського щастя. Ця змова, виголошений на джерельну, колодязну або водохресну водицю допоможе вам повернути втрачені сили і захистить від захворювань.

Воду налийте у відро і підігрійте до комфортної температури. 3 рази на неї починайте молитву «Отче наш», 1 раз — будь-яку іншу молитву. Відправляйтеся в баню або в ванну, візьміть кухлик і поливайте себе водою з відра, примовляючи:

«Вода-годувальниця, теки з висоти і до низу. Тіло Божого (-ів) раба (-и), (своє ім’я) обмивають, неси геть хвороби окаянні, хворобуху і ломотуху. Сили і здоров’я замість дай. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь «.

Сеанс очищення повторюйте 1 раз в кожен місяць.

Дающий лад і згоду в будинок

Змова допоможе вам, якщо в родині вашої почастішали сварки і скандали. Підготуйте 3 білих свічки і 1 морква.

  1. Овоч добре промийте, почистіть, натріть на тертці і покладіть в тарілочку.
  2. Поставте 2 свічки з боків вхідних дверей, третю — в 2 кроках від порога, в центрі. Запаліть їх.
  3. Обличчям встаньте до порогу і 7 разів скажіть текст: «Котись, горе, по просторах широким, по полях, по лугах, за ліси, за моря. Щастя, в будинок увійди, радість принеси! «. Після кожного разу кидаючи жменьку моркви в трикутник зі свічок. Після 7 рази вся морквина виявитися повинна на підлозі.
  4. Свічки тушкуйте і приберіть. Морква акуратно зберіть в шматку, перекладіть на чистий паперовий листок, винесіть на вулицю, залиште в безлюдному місці, промовивши: «Здрастуй, щастя! Здрастуй, радість! «

Змова-молитва на яблуко від дитячих хвороб

Немає нічого болісніше і страшніше для материнського серця, ніж хвороба дитини. Якщо ваше дитя захворіло, прочитайте цю змову — одужання настане дуже скоро.

Для обряду підготуйте велике яблуко, притисніть його трохи з боків і заговорите:

«У Господа просити буду плід виріс, силою Його благодатної насичений, біді тіла дитини мого допомогти і благословення йому дати на порятунок від тілесної хвороби. Господь почує моє прохання через силу великого Рослинного духу і допоможе так, що не буде дитяче тіло більше відчувати непотрібні страждання, і плід, їм з’їдений, силу нову принесе для оздоровлення та зміни великого. Покине хвороба тіло, і Господь дасть силу вистояти, бо Рослинний дух дасть підтримку прохання моєї і силою Господньої наситить плід для моєї дитини. Амінь «.

Дайте заговорене яблуко дитині — він повинен його з’їсти повністю.

Для здійснення мрій

Ритуал проводиться в неділю, на зростаючий місяць, до заходу сонця Підготуйте зелену вовняну нитку і 9 прутиків: 3 — від трьох різних віників, 3 — від трьох різних дерев, 3 — від трьох різних трав. Зв’яжіть всі прутики разом ниткою, зосередьтеся на своєму бажанні і 3 рази прочитайте заклинання білої магії:

«Як Соломон своєї мети досяг, так і я, раб (а) Божий (-а) (своє ім’я) своєю досягну. Зоря ранкова — з сонцем, сонце — з зорею вечірньої, вечірня зоря — з місяцем Божої, божа Місяць — із зіркою першої. А я, Божий (я) раб (а), (своє ім’я), — при виконанні бажанні свого. Амінь «.

Віник віднесіть на перехрестя, залиште там. Все це робіть без єдиного слова. Так само, мовчки, і йдіть. Чи не озирайтеся. Чекайте швидкого виконання свого бажання.

Дивіться також найсильніші молитви і замовляння від Ванги:

Ссылка на основную публикацию