Змови і молитви на успіх і гроші і їх наслідки

Люди завжди прагнули до успіху, процвітання і особистого добробуту. Хтось наполегливо працював, прагнучи до своєї мети, а самі здогадливі користувалися магічними замовляннями на успіх і гроші. Втім, і в наші дні нічого не змінилося. Молитви і замовляння на успіх і гроші, й нині користуються великим попитом серед населення.

Специфіка замовлянь і молитов, покликаних привернути успіх і гроші

Більшість замовлянь і молитов, що допомагають обзавестися удачею і матеріальним благополуччям, відносяться до білої магії. Є і темні ритуали, але вони дуже небезпечні в руках далекого від магії людини – результати від їх застосування можуть бути самими непередбачуваними, а іноді й зовсім протилежними. Тому залишимо чорну магія для професіоналів, а докладніше зупинимося на світлому чаклунстві.

Основне призначення білих змов – допомогти виконавцю у досягненні задуманого шляхом виставлення подій у його житті так, щоб вони складалися в інтересах поставленої їм мети, в даному випадку – в інтересах успіху і багатства. Заповітні слова залучать результат лише в тому випадку, якщо людина не сидить склавши руки, а сам робить усе для якнайшвидшого наближення бажаного і грамотно користується можливостями, створеними магією спеціально для нього.

Змови і молитви на удачу і фінансове процвітання традиційно вимовляються на зростаючу фазу місяця. Однак є і ритуали, що проводяться і в інші фази нічного світила. Найкращий період для виконання зазвичай зазначається в поясненні до обряду. Само собою зрозуміло, що від виконавця вимагається точне дотримання інструкції ритуалу – тільки в цьому випадку змова призведе до потрібного результату.

Обрану змова або молитву на успіх і гроші дуже бажано вивчити напам’ять і читати по пам’яті, щоб процес пройшов без єдиної запинки. Заповітні слова знаходять силу і починають тільки в тому випадку, якщо виконавець вірить у магію, а також вкладає в них все своє бажання. Для залучення у своє життя енергії грошей та удачі корисна візуалізація – мислене малювання картин власного благополуччя.

Неодмінно потрібна невелика підготовка до вимовлення змов на удачу і багатство. Для цього необхідно відпустити всі свої колишні образи, пробачити своїх кривдників, попросити вибачення у тих, хто був ображений вами. Причому, порив до прощення повинен бути щирим і виходити з самої душі. До застосування змов на успіх і гроші виконавець повинен надходити з чистою душею і легким серцем, з внутрішньою гармонією, тільки тоді магія відгукнеться на його бажання, й у нього все вийде саме так, як треба.

Кращі змови і молитви на удачу і фінансове благополуччя

Найпростіший замовляння на гроші

Простий, тому що складається всього з однієї фрази: «На розлучення!» Цей короткий змова потрібно вимовляти всякий раз, коли після покупки залишається одна або кілька монет решти. Монетки ці потрібно покласти в свій гаманець окремо від інших, а краще зовсім заховати у потаємному відділенні. Відтепер вони будуть працювати магнітом для інших грошей.

Змова на багатство по непарних числах

Змова читається вночі, в непарне число, на монету золотистого кольору або крупну купюру. Текст вимовляється тричі:

“Як багато риби у воді, нехай так багато грошей мені. Як багато дерев у лісі, нехай так грошей буде багато мені. Ніч, рости і возрастай, мені, рабові Божому (своє ім’я) багатства дай.

Як буде змова 3 рази повторений, монету або купюру заховати потрібно в правий східний кут свого житла. Хай там заговорена грошик полежить 12 днів. Після закінчення цього строку її потрібно витратити.

Замовляння на гроші і удачу від Ванги (на пташине пір’я)

Змова читається на 3 пташиного пір’ячка. Наговоренные пір’я потрібно сховати в свій гаманець в якості грошового талісмана. Текст змови:

“Як не злічити пір’я, так і грошей мені не злічити. Як перью того на птицю назад не схопитися і на ній не бути, так і моїм грошам не вибути. Амінь. Скільки на світі птахів не народиться, скільки на них пір’я ні водиться, скільки на світі вчених, а не зможе ніхто на світі пір’я всіх злічити. Так і в моєму гаманці грошей неміряно буде, не отримано і не розраховано. Амінь».

Змова, що залучає гроші в руки

Необхідно накопичити багато дрібниці – стільки, щоб наповнилася миска середніх розмірів. Коли дрібниці буде достатньо, свої руки намажте медом, потім занурте кілька разів в миску, вимовляючи змова:

“Як мухи на мед злітаються, так і грошики до мене злітаються. Як до меду все липне, так би до рук моїх і гроші липли. Амінь».

Сильний ранковий ритуал в середу

Призначення цієї змови – стабілізувати життя виконавця, наповнити її удачею, щастям, багатством, принести успіх у всіх починаннях. Ритуал виконується протягом одного місяця, щосереди. Фаза місяця для цього обряду не істотна. Якщо вірити в дію змови і робити все правильно, то позитивні зміни в житті підуть вже після першої середовища.

Текст змови потрібно вимовляти вранці, після пробудження, перед умиванням. Звучить він так:

“Середовище-средица, словом йди на водицю. Христовим іменем хрещуся. Ангел-Охоронець оберігає мене. Помилуй, Ангел! Все б прикрості ти відвів від мене, послав би ти на мене успіх і щастя. На праве плече сідай, стереги та чатуй одного мене від злих людей, від лісових звірів, від поганих мов, від суду і від розправи, від пересудів і відьминої отрути. Господи Боже, додай мені віку, життя зроби легкої! Амінь».

Змова для усунення чорної смуги

Застосовується, якщо людину переслідують невдачі і невдачі. Проводиться ритуал в молодика.

Ідіть на цвинтарі, знайдіть безіменну могилу. Залиште покійному на могилі шматок пирога, склянку з молоком і кілька монет. 3 рази вклоніться і промовте:

“Покійник, згадав би ти, забрав би все лихе і поганий з мене, нескінченно і навічно. Нехай так буде відтепер і навіки. Амінь».

Ссылка на основную публикацию