Змови і молитви на удачу в роботі і тяжіння грошей

Удача потрібна у всіх сферах людського життя. Велику роль грає вона і в трудовій сфері. Результат, якого людина досягає на своїй роботі, сприяє її самореалізації і безпосередньо позначається на рівні фінансового благополуччя.

Проте яким би талановитим людина не була, якими б здібностями не мав, без успіху він не досягне великих висот у своїй кар’єрі. Залучити удачу в справах допоможуть магічні замовляння і молитву на удачу в роботі і тяжіння грошей.

Як правильно користуватися змовами і молитвами?

Білі змови і молитви на удачу у сфері праці практикуються магами і звичайними людьми з давніх часів. Правильно виголошений текст здатний докорінно змінити життя виконавця, зробити його стабільним матеріальне становище.

Всі ритуали, які сприяють залученню удачі в справах, виконуються з дотриманням певних вимог:

  • вимовляти такі замовляння необхідно в фазу зростання місяця або під час місяця повній. Найбільшою силою володіють обряди, вироблені в повний місяць;
  • текст повинен вимовляти сам виконавець. Обряд може не спрацювати, якщо цим замість нього займеться інша людина;
  • обов’язкова умова – віра в силу молитви. Ритуали, виконані з відсутністю віри в їх ефективність, з цікавості чи бажання перевірити зазвичай нічим хорошим не закінчуються.

Щоб ритуали спрацювали належним чином, виконавець повинен провести ці ритуали в точній з усіма умовами інструкції відповідно.

Як змусити удачу працювати на вас: 6 перевірених способів

Наведені нижче змови і молитви взяті з арсеналу білої магії. Вони були перевірені на практиці чималою кількістю людей і в більшості своїй заслужили тільки позитивні відгуки. Користуватися ними дуже просто: виберіть змова або ритуал, який підходить для вашого випадку, виконайте його з повним дотриманням всіх рекомендацій і чекайте результат. А ще обов’язково вірте в їх дію, а також – у свої сили, і магія вас не розчарує!

Проста молитва для залучення удачі в роботі

Особливість цієї молитви в тому, що вона працює незалежно від місячної фази. Читати її можна в будь-який місячний день, 3 рази поспіль. Текст:

“Дай мені, Боже, що вихід – той поріг, і так, щоб про поріг не спотикалася (спотикався). Молю я про це, удачі в моїй справі прошу. Хай як по маслу вона йде, без зайвого та без затримки. Амінь».

Змова на ручку

Якщо ваша посада пов’язана з паперами, і часто доводиться використовувати авторучку, можете зробити її своїм робочим талісманом, заговоривши з допомогою особливих слів. Змова на тяжіння грошей читається під час прибуває місяця. Текст:

“Ручці цієї служити мені правдою і вірою. З ручкою цієї мені дружити, жити і не тужити, листи разом писати і вирішувати завдання. В ручці скільки чорнила, стільки і у мене сил. Ручки – писати і писати, а мені – відшукати потрібну роботу. Щоб мені платили гроші, пестили і цінували, щоб було не нудно, щоб було сподручно. Як сказав, так і буде. Амінь!»

Візьміть білу нитку і обв’яжіть нею заговоренную ручку. Покладіть ручку собі в кишеню і на протязі всього робочого дня тримайте там. Не витягуйте і нікому з колег по роботі не показуйте. У своїй роботі користуйтеся лише цією ручкою весь місяць після виголошення змови. Позитивні зміни в кар’єрі підуть дуже скоро.

Відео – на цукрі

У цьому відео також розглянуто відмінний спосіб для притягання грошей і удачу в життя з допомогою цукру:

Православний змова на удачу в справах

Перш ніж скористатися наведеним нижче змовою, підготуйте своє робоче місце. Наведіть порядок, позбудьтеся від усього зайвого. Потрібні предмети акуратно розставте по своїх місцях. Усамітніться і промовте:

“Господи Ісус Христос, Син Божий. Нас помилуй – на нині, на століття і на всі часи. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. В саду адамовім дерево стоїть під деревом тим трава росте, один раз в 1000 років цвіте. Підійду до неї ближче, поклонюся нижче: “Одолень-трава, я тебе не народив(а), ім’ям не я охрестив(а), тебе не я поливав(а), тебе не я вихваляв(а). Земля тебе породила, роса і дощ поливали. Тебе я прошу, благаю, тебе я прославляю. Допоможи мені, рабові Божому (рабу Божу) (своє ім’я). Нехай довкола мене все гаразд, поганим оком не сглазится. Одолень-трава, людей злих одолей. Щоб я на своїй роботі в великому був(а) би пошані». В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас і на віки віків. Амінь».

Ритуал Ванги на воду для залучення грошей

Підходить для тих, хто тільки починає робити свої перші кроки в кар’єрі або думає про відкриття свого бізнесу. Період продовження обряду – 30 днів, без перерви. Починати треба з молодика. Щоранку необхідно читати наведений нижче замовляння на воду, приготовлену для вмивання. Текст:

“Воду-водицю, могутню стихію, заколдовываю, заговорюю на успіх і удачу Божого раба (раби Божої) (своє ім’я). Щоб в гору йшло все, що не почав(а), щоб приносило вигоду все, що зробив. Моє слово – замок, моє слово – закон. Амінь».

Змова читається 1 раз, після чого виконавець вмивається заговоренной водою. Для спрощення цієї справи воду можна набирати в невелику ємність, а потім і читати на неї заповітні слова.

Для залучення клієнтів на нитках

Купіть 3 котушки ниток: білу, чорну та зелену. Дістаньте осикову і березовий гілочки. Ритуал робіть на зростаючий місяць. Порядок дій:

  1. Всю чорну нитку з котушки намотайте на гілку осики, промовляючи: «У роботі перешкод мені не знати, неприємності і невдачі не зустрічати».
  2. Всю білу нитку намотайте на гілочку берези зі словами: «Хай як по маслу робота тече, гроші і прибуток несе».
  3. Складіть обидві гілочки і обмотайте їх всієї зеленої ниткою, примовляючи: «Нехай буде так, як я скажу, нехай буде так, як я велю».
  4. Обмотані і заговорені гілочки зберігайте поруч зі своїм робочим місцем, в якості талісмана.
Ссылка на основную публикацию