Змова від злих людей

Змова від злих людей допоможе вберегти себе від людської заздрості і зберегти удачу. Дуже часто причина всіх проблем криється саме в негативних посиланнях, які направляє на вас недоброзичливець або ворог. Чужий гнів, необгрунтована дратівливість руйнують позитив і добро, накликають лиха і проблеми, тому від злих наклепів так потрібно позбавлятися.

Що потрібно, щоб змова подіяв

Щоб змову від злих людей був ефективним, необхідно пам’ятати про наступні рекомендації і радах:

 1. Змова не подіє, якщо причина злості, спрямованої на вас — ви самі. Якщо ви постійно ображаєте когось, робите негарні вчинки, ніякої змова не захистить від негативних емоцій. Почніть зміни з себе
 2. Перегляньте своє оточення — можливо, варто відмовитися від спілкування з критиками і злими людьми. Оточіть себе добрими і позитивними натурами, які добре до вас ставляться, і людська злість не торкнеться вашого життя
 3. Посилити дію змови можна за допомогою спеціальних оберегів. Це амулети і талісмани, заряджені на захист. Вони створюють невидимий енергетичний бар’єр, крізь який не проникає злість і заздрість сторонніх людей
 4. Також підвищують ефективність змови молитви і позитивні медитації. Але цей спосіб підходить тільки віруючим людям, які не мають сумнівів у справедливості і силі Божественного задуму
 5. Читати змову можна як самостійно, так і попросити про допомогу близької людини, в доброму ставленні якого ви впевнені. Переконайтеся, що він не розкритикує вас, а підтримає і буде щиро вірити в чарівну силу змови
 6. Віра. Ви також повинні безумовно вірити в те, що змова подіє. Якщо є сумніви — обряд не допоможе, а лише погіршить ситуацію
 7. Слова змови необхідно завчити напам’ять, щоб під час обряду ви змогли прочитати текст чітко і без запинок

І, нарешті, чітко дотримуйтесь правил здійснення магічного ритуалу, які ми опишемо нижче. Будь ласка, дотримуйтесь наших порад і рекомендацій, тоді людська злість не зашкодить вашому житті.

Змова від злих людей на хустку

Цей обряд використовується для захисту від злих язиків і поганих наклепів. Змова допоможе заздалегідь захистити себе від людської заздрості, навіть якщо її поки немає у вашому житті. Це варіант своєрідної магічної профілактики.

Вам знадобиться хустку. Ідеально, якщо він буде зшитий з натуральної тканини червоного кольору. Штучні матеріали гірше проводять енергію, тому змову може виявитися не надто ефективним.

Візьміть хустку в руки, зосередьтеся. Уявіть, як тепло і промені світла пронизують ваше тіло. Потім прочитайте текст змови:

Хустка необхідно надягати на себе кожен раз, коли ви будете виходити з дому. Цей надійний оберіг захистить вас від будь-яких негативних емоцій, які відчувають до вас сторонні люди.

Щоб підсилити дію змови, можна вранці відвідати церкву і поставити свічку святому, під ім’ям якого вас хрестили.

Змова-молитва від злих язиків

Віруючим людям можна використовувати для змови молитви. Щоб зробити священний обряд, прийдіть до храму рано вранці, купіть в церковній лавці воскову свічку.

Поставте її біля ікони святого Георгія Побідоносця і прочитайте молитву:

В кінці обов’язково перехрестилася і вклоніться дев’ять разів. Такий обряд можна повторювати, щоб зберегти дію змови і надійно вберегти себе від злих людей.

Змова на суху траву

Цей варіант змови підійде людям, які живуть у приватному будинку і мають власний город. Обряд відбувається навесні або влітку, коли рослини вже зійшли.

Вам потрібно протягом трьох днів старанно прополювати город від бур’янів. Траву, яку будете збирати, укладайте в проходах між грядками хрест-навхрест.

Після закінчення трьох днів, на чётвертий, зберіть всю траву (вона підсохне на сонці до цього часу), спаліть і скажіть над димом слова змови:

Є й інший варіант подібного змови. Нарвіть трави в городі заздалегідь, висушіть на сонці. Потім прочитайте над купкою трави такі слова:

Заговорений траву потрібно підкинути в будинок людини, якого ви підозрюєте в злих намірах по відношенню до вас. Шкоди недоброзичливцям вона не принесе, але змусить злі язики замовкнути. А пліткар, замість того, щоб обговорювати і засуджувати вас, займеться власним життям.

Дивіться відео про те, як читати змову для захисту від заздрісників і наклепів:

наслідки змов

Як і будь-який інший магічний ритуал, змова має свої наслідки. Але, так як він відбувається з добрими намірами, ці наслідки мають бути тільки позитивними:

 • Люди, які погано ставилися до вас, змінять свою думку на краще. Це зцілить і їх душу, і вашу позбавить від негативного впливу
 • Ви станете більш спокійним, захистіть себе від пристріту і поганих наклепів
 • Вороги й недоброзичливці переключаться на власні проблеми, і перестануть втручатися у ваше життя, у них пропаде бажання шкодити вам
 • Ви зміните злих людей на краще: буркотун перестане бурчати, начальник змінить гнів на милість, а колеги перестануть завдавати, почнуть приділяти увагу власним досягненням

Важливо тільки не бажати недоброзичливцям нічого поганого, а щиро хотіти зцілити їх від руйнівних негативних емоцій по відношенню до вас. Благі наміри і дотримання всіх правил магічного обряду — запорука успіху.

Прийміть за істину той факт, що кожна людина, яка приходить у ваше життя навіть з поганими намірами — це вчитель, завдяки якому ви отримуєте певний урок. Таке настрій допоможе позбутися від власних негативних емоцій і захиститися від злості, що з’являється ззовні.

Ссылка на основную публикацию