Змова від ворогів як спосіб усунення недоброзичливців

Магічний змова від ворогів — сильний засіб, що допомагає протистояти будь-якому негативному впливу, що виходить з боку недоброзичливців.

Призначення і користь чаклунських змов

На жаль, час, в якому живемо ми, таке, що вороги можуть бути абсолютно у будь-якої людини. За іронією долі, іноді в категорію недоброзичливців переходять і кращі колись друзі. Щоб нажити собі заклятих недругів, зовсім не обов’язково комусь перейти дорогу в невідповідний момент. Часто для появи заздрісників і недругів досить буває і досягти успіху в будь-якій сфері життя і вміти щось робити краще оточуючих людей.

Заздрість і ненависть — дуже потужні негативні емоції: спрямовані на людину, вони здатні самим непередбачуваним і руйнівним чином позначитися на подальшій його долі. Важливо вчасно себе убезпечити і захистити від небажаних наслідків. Якраз для цієї мети можна використовувати різні обряди від ворогів, в тому числі — з області темного чаклунства.

Проте, пам’ятати слід про те, що навіть змови чорної магії не зможуть повністю змінити ставлення недоброзичливців. Воно, як негативним було, так негативним і залишиться. Вірно виконаний обряд створить захист від негативного впливу, і в подальшому ворог не зможе вже надавати поганий вплив на виконавця ритуалу і завдати шкоди будь-якій сфері його життя.

Різновиди і нюанси виконання

Основна мета, яку переслідує будь противник, — це нашкодити своєму опонентові. Складні ситуації, неприємності на роботі, помста — методи, якими керуються недоброзичливці в спробах насолити не догодив їм людині. В кожному окремому випадку актуальне буде змова від ворогів, що має кілька своїх різновидів:

  • обряди для усунення ворогів: Змови універсального характеру, які стосуються білої магії. Допомагають нейтралізувати недругів і заздрісників, зірвати їх підступні плани;
  • захисні ритуали від недругів: блокують негативну дію з боку недоброзичливців і прибирають його наслідки, виступають оберегом для виконавця;
  • обряди, які використовуються для виявлення недоброзичливця: Допомагають розпізнати таємних недоброзичливців, які творять свої злодіяння за спиною виконавця;
  • ритуали, замовляння помсти і відплати чорної магії: Допомагають виконавцю помститися ворогам, покарати їх. Відносяться частіше до чорної магії. Цією групою змов користуватися варто в самих крайніх лише випадках, щоб на себе не накликати біду.

Професійні маги рекомендують виконувати ритуали у вівторок і середу. Такими є перші три різновиди змов, перераховані вище. Обряди, вчинені з метою покарання або помсти, проводяться в понеділок і п’ятницю.

Змова від ворогів, в цілому, безпечний для виконавця, але в тому лише випадку, якщо його виконання є виправданим. Такі ритуали допомагають вирішити практично всі проблеми, що мають пряме відношення до недоброзичливцям.

Найкращі змови від недоброзичливців

на кисіль

Цей ритуал з розряду світлої магії допомагає нейтралізувати підступи ворогів, протистояти їх негативному впливу. Змова читається на кисіль, який зварити потрібно з будь-яких чорних ягід (наприклад, чорна смородина, чорниця, ожина).

За добу до проведення обряду проводиться невелика підготовка, під час якої виконавець повинен посидіти в спокійній обстановці, обміркувати подальші свої дії по відношенню до недруга.

Ритуал починається з варіння сиропу з підготовлених ягід. Коли він почне закипати, треба намішати в нього побільше крохмалю, примовляючи:

«Киселем я згадаю твоя справа, сміливо, прудко та вміло. Як воював Єгорій та ворогів своїх перемагав, так недруга (Ім’я ворога) і я зламаю, його справа вмить зруйную. Кіселек-кисіль, варісь ти весь день, піднімайся та кіпи, підсиль справу поклав закрепи. Я — перший (-а), а моєму ворогові за мною завжди, не обігнати мене і з моєї дороги не збити. Господь — зі мною: мені допомагає, захищає і направляє. Як сказав (а), так і буде. Ключ. Замок. Мова. амінь (3 рази)

Готовий кисіль виконавець повинен повністю випити в зручному для себе темпі (поспішати не обов’язково).

Від ворогів на роботі

Потужний оберіг, який, за умови вірного виконання, буде захищати виконавця від ворогів по роботі на протязі всього його життя. Текст змови вивчити слід напам’ять, а також власноруч переписати його на чистий білий аркуш паперу. Читати три рази, слова такі:

«Слава Отцю, слава Синові, слава Духу Святому. Господи, спаси і сохрани мене від усякого зла, від підступів і вигадок, від таємних задумів, від отрут і мечів, від ловчих мереж, від підступних і хитрих переговорів, від змов і відрадити, від тюремного ув’язнення, від ворожого відвідування, від підкупу та меча, від слова, вимовленого зопалу, від помилкового обіцянки, від ворожого наради, від заливає води, від потопляє хвилі, спаси, Господи, від звіра, від вогню, від буйного вітру Заборонено мені, від льоду, Господи, спаси, мене збережи. Спаси, Господи, від злого чаклуна, мене збережи від хвороби жахливою, від смерті ранньої марною, спаси, Господи, від перевернутого хреста, мене збережи. Цур, дума моя, чур, плоть моя, чур, жива червона моя кров, цур, дика лиха моя думка. Мій Ангел-Хранитель, за душу мою молися, все, що я сказав (а), що забув (а) і не сказав (а), слово до слова прийди та від зол всяких мене, (своє ім’я), збережи. Ключ, замок, мову. амінь (3 рази)

Папірець з цією змовою виконавець повинен завжди з собою носити.

Дивіться ще захисний змова від недоброзичливців на відео:

Для виявлення недоброзичливця

Змова цей застосовується, коли виконавець не знає імені свого таємного ворога, але бажає його виявити. Слова читаються напередодні церковного свята, в ліжку, перед засинанням. Текст змови:

«Ходжу я рядами, дивлюся я очима. Серед святих рядів є Самсон Святий. Іменем Бога, вічного, живого, я говорю святе слово: «Святий Самсон, віщий мені яви сон!» Нехай Самсон Святий мого ворога мені вкаже, через віщий сон особа мені його покаже. Трійця Пресвята і Жива, допоможи, Господь Ісус Христос, мій сон благослови! В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь! «

Недоброзичливець повинен з’явитися виконавцю уві сні.

Щоб помститися ворогові

Змови, щоб помститися ворогові, зараховуються до чорної магії і застосовуються лише в крайніх самих випадках. Вони небезпечні тим, що діють за принципом псування, тому можуть негативно позначитися як на недоброзичливців, так і на самому виконавця обряду.

Для здійснення ритуалу потрібно підготувати деякі атрибути: кілька волосинок недруга, ножиці і 2 свічки.

В «відьомський годину» (з півночі до 3 години ночі) виконавець повинен залишитися один, свічки поставити на стіл, запалити їх. Потім потрібно взяти волосинки ворога, ножицями їх розрізати на кілька частин, примовляючи:

«Режу та розрізаю, караю раба (Ім’я ворога)! Хай відійдуть йому всі мої біди, нехай упадають за ним всі неприємності! Нехай все зло, що він мені зробив, самому йому повернеться та ще сильніше обернеться, і швидко все не пройде! Ріжу та розрізаю, долю раба (Ім’я ворога) на мою схожою роблю! Нехай лиходієві гріхи все нещастями обернуться! «

Прочитавши змову, волосся недоброзичливця потрібно спалити в полум’ї будь свічки, приказуючи:

«Гори все, гори все, слово моє сильне!»

Свічки потрібно погасити, недогарки закопати в землю.

Завдяки дії цієї змови, ворог виконавця ритуалу сповна відповість за заподіяні біди, неприємності і страждання, в його житті настане стабільна чорна смуга.

Ссылка на основную публикацию