Змова від температури

Висока температура є незмінною супутницею будь-якої інфекційної хвороби або запального процесу в організмі. Вона доставляє хворому страждання, робить неможливим вчинення будь-яких серйозних дій. Звичайно, можна скористатися традиційними таблетками, але ми пропонуємо вам народний спосіб лікування — змова від температури.

У чому небезпека температури

Людський організм має величезний запас сил, він в змозі самостійно усунути хвороба. Насправді ми можемо прожити без сучасних медикаментів і штучних методик лікування.

Коли ми хворіємо (а значить, виникає загроза для життя) — починає збільшуватися температура тіла. Таким чином, наш організм намагається ліквідувати хвороба, адже велика частина вірусів гине при температурі вище тридцяти восьми градусів.

А якщо ми примудрилися підхопити досить сильний вірус, то організм змушений підтримувати подібні умови протягом тривалого проміжку часу. Це в свою чергу також представляє певну небезпеку для наших внутрішніх органів (мозку, серця, печінки і нирок).

Важливо, щоб температура не трималася дуже довго. Тому доводиться її «збивати». Для цього можна скористатися різними дієвими засобами народної медицини: трав’яними чаями, обгортанням, що виконується за допомогою намочених рушників. Всі ці методи надають свою дію, але не дуже швидке.

Крім цього скористайтеся змовою від високої температури, який діє досить швидко і не викликає ніяких побічних проявів на відміну від традиційних медикаментів.

Змови від температури

Відомі дієві старовинні змови, використовувані ще нашими бабусями і прабабусями, які допоможуть вам збити високу температуру. Далі ми наведемо їх приклади з описом виконання.

Змова від температури

Читайте на себе або на іншу людину від п’яти до семи раз.


Змова від лихоманки

Допоможе швидко зняти високу температуру і поліпшить загальний стан пацієнта. Вам потрібно буде вимовити такі магічні слова:

Змова від спека

Якщо хворий страждає від сильного жара, температура ніяк не хоче опускатися, слід заговорити воду і дати її випити пацієнту. Після цього лихоманка зникне сама по собі. Вода заговорюється такими словами:

Змова, який усуне температуру і лихоманку

Час його проведення — раніше ранок, коли сонечко ще не встало. Запалюється церковна свічка жовтого кольору і на воду, в якій всю ніч лежало срібний виріб, вимовляється наклеп:

Людині, який виконує дану магічну дію, необхідно уважно вдивлятися в поверхню води, його руки повинні лежати на колінах так, щоб долоні дивилися в підлогу. Праву долоню кладуть на ліву.

Змова від температури на воду для дитини

Вода для цього обряду готується завчасно з вечора. Опустіть в склянку з водою срібну ложку і залиште полежати до ранку. Можна замість ложки використовувати будь-які інші срібні вироби (при цьому, чим більше буде на них срібла, тим краще).

Вранці, коли сонце почне сходити, дістаєте срібний виріб з води, запалюєте свічку. Ставите перед свічкою стакан, в який наливається вода і сім раз вимовляєте наступний текст:


Після проголошення даного обмови, необхідно дати малюкові попити наговореної водиці, також умити його нею. Дуже скоро температура зменшиться.

Не слід відразу витрачати всю воду, необхідно залишити її ще на парочку раз, а якщо температура підніметься знову — знову дайте дитині її напитися і витріть його нею.

Рекомендації народної медицини від хвороб

За допомогою народної магії ви зможете позбутися від безлічі різних патологій. Але, щоб народні засоби працювали, необхідно мати реальну магічну силу і цілеспрямовано займатися лікуванням. Не кожна людина може похвалитися такими здібностями.

Тому радимо вам все ж не забувати і про традиційну медицину, а також хочемо запропонувати кілька працюючих народних способів, як зцілити себе, не вдаючись при цьому до змов.

Обереги проти будь-яких захворювань

Позбавити себе або членів своєї сім’ї від різних захворювань ви зможете не тільки змовами, а й дієвими оберегами. Обереги наші предки застосовували з часів сивої давнини, зараз не доводиться сумніватися в їх дієвості.

Чарівні амулети слід весь час носити при собі, їх також можна при бажанні заговорювати.

Які обереги використовують найчастіше:

  • Аквамарин. Наші предки знали, що аквамарини вбирають в себе будь-який негатив, до якого відноситься і висока температура. Краще для цієї мети скористатися круглим аквамарином, яким акуратно проводять по лобі пацієнта.

Також можете повісити аквамарин над ліжком хворого людини. Камінь вбере в себе негативну енергію хвороби. Після цього обов’язково очистіть його в проточній воді.

  • Папороть. Квітка папороті також виступає дієвим оберегом. Він допоможе позбутися від будь-яких патологій, до яких відноситься і лихоманка. При цьому зцілювальне дія проявляється досить швидко.

Просто надіньте квітка папороті на шию хворого і покладіть його спати. Уві сні хвороба повністю піде.

Очевидний плюс змов від температури — вони нарівні з усіма цілющими змовами не мають відкатів і побічних проявів. Ви можете виконати їх по багато разів і ваше самопочуття буде тільки поліпшуватися. Головне, дотримуйтеся всіх правил їх читання і не порушуйте їх.

Після перегляду наступного відео ви будете знати, за допомогою яких народних засобів можна збити температуру

Marissa

Ссылка на основную публикацию