Змова від тарганів — як позбутися від шкідників назавжди

Таргани — одні з найдавніших істот на нашій планеті і часті гості в людській оселі. Ці комахи відрізняються крайньою живучістю і високою здатністю до відтворення роду. А ще ці паразити дуже швидко звикають до різного роду інсектицидів, тому позбавлення від них часом може стати справжньою проблемою. З рудими і чорними шкідниками в будинку люди боролися і в більш ранні часи, і дуже часто для цього використовували магічний змову від тарганів.

Цікавий факт з тарганами «історії»

До тарганам народ не завжди виявляв негативне ставлення. Так, до часів правління Петра I цих комах вважали символом багатства і домашнього затишку: якщо в будинку жили членистоногі гості — значить, він процвітав. Доходило до того, що люди ловили таргана в заможній родині, заговорювали його за допомогою спеціальних магічних слів і відпускали в своїх оселях, щоб разом з комахою в будинок прийшло матеріальне благополуччя і добро. А на святочной тижня за допомогою тарганів ворожили на багатство і проводили особливий грошовий ритуал.

Таргани і погана енергетика

З петровських часів ставлення людей до тарганів зазнало значних змін. Якщо сучасна господиня виявить у своїй квартирі рудих або чорних паразитів, це приведе її в жах.

Зараз дані комахи вважаються уособленням бруду. А де бруд — там, відомо, бідність, соціальна невлаштованість і злидні. Тож не дивно, що таргани воліють обживати будинку і квартири неблагополучних сімей, і просто не виносять чистоту.

Від тарганів в своїх оселях потрібно позбавлятися своєчасно, і не тільки з міркувань гігієни. Скептики, звичайно, починають сумніватися, але ці комахи здатні поширювати погану енергетику, яка може негативно вплинути на здоров’я і самопочуття домочадців. Особливо вразливі перед цим негативним впливом маленькі діти.

Поселяясь в житло соціально неблагополучних сімей, таргани вбирають в себе панує там енергію руйнування і деградації, і таким чином, самі стають її джерелом і переносниками. Ось чому доцільно з тарганами боротися за допомогою магічних замовлянь і ритуалів.

Змови від тарганів для домашнього використання

Зачарованого змова від тарганів — це особлива вербальна формула, яка переналаштовує внутрішню енергетику будинку, в результаті чого житло стає непридатним для життя рудих або чорних «колонізаторів». Таргани будуть в поспіху покидати цей будинок і більше не повертатися в нього.

Як позбутися від тарганів назавжди: змови і умови їх застосування

До нашого часу збереглося чимало змов, за допомогою яких люди ще за старих часів боролися з небажаними вусатими гостями в своєму будинку. Ці словесні формули і по сей день працюють не гірше самого сильного хімічного засобу від тарганів.

Щоб дію побутових змов від тарганів проявилося в повну силу, фахівці рекомендують вимовляти їх на ущербної місяці. Крім цього, до застосування даного магічного кошти висувається ще кілька вимог:

  • ритуал очищення приміщення. Перед зверненням до змови від тарганів обов’язкова ретельна прибирання будинку. Рекомендується також скропити кути свого житла освяченою водою або водою з додаванням повареної солі;
  • серйозне ставлення до змови, серйозність в процесі його проголошення, віра в силу магічного слова;
  • відмова від шкідливих звичок (Куріння, алкоголю та ін.);
  • проголошення тексту змови напам’ять, залишення його в первісному вигляді (Перефразувати не можна!).

Наведемо кілька старовинних народних змов, які допомагають позбутися від тарганів в будинку.

Універсальний побутової змова від комах-паразитів

Даний змову застосовується щодо будь-яких комах, паразитуючих в людському житло (таргани, клопи, блохи, мурашки та ін.) Перед застосуванням змови потрібно провести невелику підготовку — прибрати всі джерела води, до яких шкідники можуть дістатися за найближчі 24 години: вимкнути всі крани, насухо протерти ганчіркою все вологі і мокрі поверхні.

Підготувавшись, слід дочекатися заходу сонця, відкрити всі наявні в житло двері і вікна, потім прочитати магічні слова:

Нічний змова від тарганів

Змова наступний — досить простий. Вимовляється він вночі, в цілковитій темряві (всі джерела світла необхідно обов’язково прибрати). Виконавець стояти повинен босими ногами на підлозі. Змова від тарганів читається 3 рази:

Змова від тарганів на свіжий огірок

Для змови підготувати потрібно 1 невеликий свіжий огірочок і ніж. Огірок розрізається ввечері на 3 частини, які залишаються в місцях найбільшої активності тарганів (на кухні, наприклад) зі словами:

Вранці все 3 шматки огірка треба зібрати і вимовити на них ще один короткий змова:

«Як в землі огірок цей згниє, так і мій будинок покине тарганів рід!»

Після цього ножем, яким розрізався овоч, слід провести по порогу свого житла, а потім викинути шматочки огірка подалі від свого будинку (а краще зовсім закопати їх у землю).

Сильний змову сибірської травниця Горпини «Цар тарганів»

Для виголошення цієї змови підготуйте ємність зі святою водою. Тримаючи її в руках, встаньте посеред свого житла (основний кімнати), на всі 4 сторони світу віддайте поклони, перехрестилася і прочитайте магічні слова:

Слідом за змовою від тарганів скажіть 3 рази православну молитву «Пісня Богородиці» і окропити святою водою підлогу своєї квартири або будинку (кути не чіпайте).  

Змова від тарганів під час генерального прибирання

Змова, який вимовляється під час генерального прибирання в своїй оселі. Для нього потрібно зловити власними руками 4 тарганів, посадити їх у банку або іншу ємність, щільно закрити кришкою, щоб комахи не змогли втекти.

Увечері, як тільки на вулиці стане темно, необхідно взяти ємність з тарганами і 4 будь-яких монети, потім відправитися на перехрестя 4 доріг. На перехресті випустити «бранців» зі словами:

«На 4 сторони від мого будинку, від мого порога. Далеко біжіть, назад не повертайтеся. У своєму домі сухо, гладко та чисто, їжі вам не видно «.

Слідом за кожним Прусак потрібно треба кинути по 1 монеті зі словами:

«За дорогу і відмова оплачено!»

Молитви від тарганів

Посилити змова від тарганів допоможе звернення до православних святих. Просити допомоги у Божих угодників рекомендується до застосування змови, причому робити це можна і своїми словами, і з використанням православної молитви.

Зазвичай з подібного роду проханнями віруючі люди звертаються до святому Трифону або до святому Власию. За біблійними переказами, ці святі здатні захистити людське житло від всякого негативу, від комах-паразитів — в тому числі.

Також перед змовою не забороняється звернутися і до Миколі Чудотворцю. Прохання про допомогу, адресована Святому Миколаю, можна оформити приблизно так:

«Святий Миколай Чудотворець, Божий помічник! Любиш ти людей і скрізь їм допомагаєш: і в дорозі, і в поле, і в будинку. Поклади і за мене, Божого раба (своє ім’я), від зла всякого мене спаси і сохрани! Амінь! «

Зазвичай обряди і змови від тарганів, що супроводжуються зверненням до православних святих, виконуються в ранковий час доби.

Ритуал вбивства таргана

Можна спробувати усунути комах, провівши особливий ритуал вбивства. Суть його полягає в тому, щоб відловити таргана і змусити його помирати повільною і болісною смертю (які тортури йому організувати — придумайте самі). Вмираючого шкідника слід покласти на видне місце, протримати там же його труп на протязі 5 діб.

Чаклунські змови і ритуали від тарганів — досить сильний і перевірений метод боротьби з шкідливими комахами в будинку. Вони відносяться до білої магії, тому проводити такого роду обряди можна неодноразово. Але будь-який, навіть самий потужний змова від тарганів виявиться неефективним, якщо не підтримувати в будинку фізичну і енергетичну чистоту. Якщо в оселі буде завжди прибрано і чисто — таргани забудуть туди дорогу.

Ссылка на основную публикацию