Змова від суперниці: як відвадити від іншої жінки і повернути коханого

Якщо ви вирішили вдатися до любовної магії і позбутися від жінки, яка влізла в ваші стосунки з коханим чоловіком, змова від суперниці — перша річ, якою варто скористатися. Розберемо, як проводити цей магічний ритуал правильно.

Поради та рекомендації

Якщо хочете, щоб змова точно подіяв, дотримуйтесь наступних правил:

  1. Вірний настрій. Ви повинні бажати лише одного — повернути увагу чоловіка на себе і заговорити його від суперниці. Ні в якому разі не прагнете нанести розлучниці будь-якої шкоди — такі дії обернуться проти вас, і в результаті в життя може прийти багато горя
  2. Добре обдумайте своє рішення. Може бути, ви самі винні в тому, що чоловік став задивлятися на іншу. Можливо, ви «запив» його постійними докорами, перестали стежити за собою або не даєте достатньо любові. Тоді краще почати зміни з себе. До змови варто вдаватися лише в тому випадку, коли стороння жінка нахабно влазить в ваші відносини і прагне їх зруйнувати
  3. Чітко дотримуйтесь послідовність дій, описаних в змові. Текст вимовляєте без запинок, впевнено і спокійно. Краще завчити слова заздалегідь, щоб не спотикатися під час ритуалу
  4. Тримайте свій намір прочитати змову в таємниці. Про це не повинен знати ніхто, крім вас. Інакше наслідки можуть стати незворотними
  5. Вірте в чарівну силу змови. Тільки тоді він подіє. Скептицизму і сумнівам в магії не місце

невеликий рада: Якщо хочете, щоб змова виявився максимально ефективним, після обряду на відворот суперниці можна провести ритуал присушка чоловіки до вас, щоб розпалити згаслі почуття між вами.

Потужний універсальний змову

У цьому обряді використовується дуже потужна зброя — їжа, яку ви готуєте для коханого чоловіка. Відомо, що те, з яким настроєм вона приготовлена, дуже діє на психологічний стан обранця. Їжу можна «зарядити» на успіх і любов.

Щоб прочитати змова, вам знадобиться ніж, яким ви зазвичай розрізаєте продукти, коли готуєте їжу. Вам потрібно приготувати улюблене блюдо чоловіка. Після того, як використовуєте ніж для нарізки овочів або інших продуктів, піднесіть лезо до губ і прочитайте текст змови:

Після прочитання змови дочекайтеся чоловіка, і почастуєте його приготовленої їжею. Потім ласкаво попросіть обранця нагострити ніж, який ви використовували для ритуалу. Не вимагайте і не дорікайте — це повинна бути ввічливе прохання люблячої жінки.

Після всіх вироблених маніпуляцій змову вважається закінченим. Для посилення його дії можна перед сном тричі прочитати молитву Святому Боніфацій.

Як остудити почуття чоловіка до суперниці

Це ще один ритуал, який підійде в тому випадку, якщо зради ще не було, але чоловік вже почав приділяти увагу сторонньої жінці. Для здійснення магічного ритуалу знадобиться сіль.

Рано вранці, відразу після пробудження, прочитайте слова змови, взявши в руки дрібку солі:

Тричі скажіть магічний текст, а потім посоліть їжу, приготовлену з вечора для чоловіка, заговореної сіллю. Подайте їжу на сніданок і простежте, щоб він з’їв все повністю. Пригощайте улюбленого обов’язково з посмішкою, в гарному настрої, щоб зарядити його позитивною енергією.

на яйце

Цей варіант магічного обряду підійде вам в тому випадку, якщо ім’я суперниці відомо. Для ритуалу заздалегідь приготуйте куряче яйце.

Дочекайтеся, поки улюблений засне, і опівночі, взявши яйце в руки, акуратно водите його над головою чоловіка за годинниковою стрілкою. Пошепки вимовляєте слова змови:

Вимовте магічний текст непарну кількість разів (мінімум два рази). Яйце необхідно прибрати під ліжко таким чином, щоб воно лежало під чоловіком. Бажано заховати його таким чином, щоб благовірний його не помічав.

Яйце має пролежати під ліжком два тижні. За цей термін змова подіє. Особливо ефективним ритуал буде в тому випадку, якщо ініціатива у відносинах здебільшого виходить від суперниці, а не від чоловіка.

Дивіться відео про те, як зробити відворот чоловіка від суперниці:

Змова на рибу

Для здійснення цього обряду вам потрібно вранці піти на ринок і купити свіжу рибу. Потім ідіть додому, почистіть рибу, нутрощі віддайте котові, собаці або викиньте. Ретельно промийте і скажіть наступні слова:

Після всіх магічних маніпуляцій рибу необхідно приготувати і ввечері подати чоловікові на вечерю. Вам також необхідно з’їсти хоча б шматочок.

Точно такий же текст можна вимовляти над будь-якою їжею, яку ви готуєте для чоловіка. Саме їжа є потужною зброєю магічних маніпуляцій. Їжа, яку ви пригощаєте коханого чоловіка, може допомогти і в інших ситуаціях. наприклад:

  • Зарядити його на успіх. Для цього готуйте завжди в позитивному настрої і подумки під час приготування їжі повторюйте афірмації: «Мій чоловік стає успішніше з кожним днем»
  • Зарядити чоловіка та інших членів сім’ї на міцне здоров’я: «У моїй родині всі здорові і щасливі»
  • Інші позитивні варіанти афірмації: «Мій чоловік любить тільки мене», «Мій чоловік вірний мені і вважає найкращою», «Я люблю свого чоловіка і щаслива поруч з ним». І так далі. Важливо вимовляти фрази в теперішньому часі так, немов бажане вже сталося

Їжа, заряджена любов’ю і щастям, буде здаватися чоловікові ще й особливо смачною. Неймовірно, але це працює. Тому транслюйте правильну енергію — і змова для позбавлення від суперниці вам більше ніколи не знадобиться.

І маленька порада наостанок: дія будь-якого змови посилиться, якщо закріпити його молитвами. Звертайтеся до тих святих, які протегують сім’ї і закоханим парам.

Ссылка на основную публикацию